انتقاد جنجالی راموس از فابرگاس و کاستا
۱۵۳۳۶۵
۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷
۴۴۵۳ 
مدافع تیم ملی اسپانیا به انتقاد از سسک فابرگاس و دیگو کاستا پرداخت و مسئولیت‌پذیری آنها را زیر سوال برد.
خبرگزاری ایسنا: دیگو کاستا و سسک فابرگاس به دلیل مصدومیت در حالی از حضور در اردوی تیم ملی اسپانیا خودداری کردند که هر دوی این بازیکنان در دیدار چلسی و لیورپول به میدان رفتند.

سرخیو راموس با انتقاد از رفتار فابرگاس و کاستا گفت: بازیکنان باید بدانند که مسئولیت‌پذیری در تیم ملی بالاتر از هر چیز دیگری است. اصلا قصد ندارم تا جنجال یا حاشیه درست کنم ولی روی حرفم هستم و معتقدم این بازیکنان در هر شرایطی که بودند باید در اردوی تیم ملی شرکت می‌کردند. حرف من دقیقا همین است و از موضع خود کوتاه نمی‌آیم و از این دو بازیکن انتقاد دارم.

راموس ادامه داد: برایم مهم نیست روزنامه‌ها حرف من را در صفحه اول خود به کار ببرند یا بازتاب دهند. آنها این کار را می کنند چرا که من آدمی نیستم که با آنها مصاحبه کنم و به همین خاطر حرف من را بازتاب می‌دهند. بار دیگر تکرار می‌کنم برای بازیکنانی که به تیم ملی دعوت می‌شوند، مهم است که نسبت به پیراهنی که می‌پوشند مسئولیت‌پذیر باشند. هر کس که از این گفته من ناراحت شده یعنی مسئولیت‌پذیر نیست و این مشکل خود آنهاست که ناراحت شدند. این یک حقیقت کلی بود که من بیان کردم.

راموس ادامه داد: کاستا و فابرگاس باید بدانند که اولویت بازی‌های ملی است و باید همیشه افتخار کنند که فرصت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند. خودداری از حضور در تیم ملی و یا نیامدن به بهانه مصدومیت به این معناست که ما برای پیراهن تیم ملی کشورمان ارزش قائل نیستیم.

انتقاد راموس از فابرگاس و کاستا می‌تواند باعث به حاشیه کشیده شدن این تیم در انتخابی یورو 2016 شود. ماتادورها پس از اسلواکی در رده دوم گروه خود قرار دارند و فردا (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه برابر آلمان به میدان خواهند رفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج