گرا‌ن‌ترین وکلای جهان چقدر درآمد دارند؟
۱۵۶۶۸۸
۰۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۰
۷۳۳۹ 
عجیب نیست که در سراسر دنیا نیز همانند کشورمان دو رشته حقوق و پزشکی دو رشته پرطرفدار است.
خبرگزاری مهر: عجیب نیست که در سراسر دنیا نیز همانند کشورمان دو رشته حقوق و پزشکی دو رشته پرطرفدار است.

چرا که تقریبا در تمام دنیا این دو رشته جزو پول‌سازترین شغل‌ها محسوب می‌شوند. ارزش دارایی بسیاری از وکلای جهانی میلیون‌ها دلار برآورد شده است و به همین خاطر با انتخاب سایت wonderslist به سراغ برخی از آن‌ها رفتیم:

بنجامین سیویلتی یکی از وکلای آمریکایی است که از سال ۲۰۰۵ به شهرت رسید. او اکنون برای هر پرونده نزدیک به 300 هزار دلار دریافت می کند.

آلبرت استاینز دیگر وکیل مشهور آمریکایی است که ۹۹ درصد پرونده‌های طول دوران وکالت خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است. او بابت هر پرونده ۱۲۰ میلیون تومان دریافت می‌کند و تاکنون میلیون‌ها دلار از این راه به دست آورده است.

ورنان جردن یکی دیگر از کسانی است که جزو گران‌قیمت‌ترین وکلای جهان محسوب می‌شود. او از دانشگاه هارواد فارغ‌التحصیل شده است و ارزش درآمد خالص او ۱۲ میلیون دلار برآورد می‌شود.

جان برانکا که به نظم و رعایت اصول اخلاقی شناخته شده از دانشگاه کالیفرنیا مدرک خود را دریافت کرده است و پیش از دریافت مدرک حقوق موسیقی دان بوده است. طبق برآوردهای انجام شده درآمد خالص او بیش از ۴۵۰ میلیارد تومان است.

جو سگال دیگر وکیل گران قیمت دنیا، وکیل حوزه فوتبال است و درآمد خالص او بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود.

رابرت شاپیرو وکیل یک فوتبالیست آمریکایی است و در سال ۱۹۴۲ به دنیا آمده است. درآمد خالص او بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

شاید اگر قوه قضائیه کشورمان با وکیل ۳۲ میلیارد تومانی برخورد نکرده بود، نام وی را در میان گران‌ترین وکلای دنیا مشاهده می‌کردیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج