شماره تماس و پیامک شکایت از قیمت نان
۱۵۸۸۸۱
۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۰
۱۶۴۶۳
سرپرست گشت های مشترک و اجرای احکام اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران از آغاز گشت مشترک به منظور بازرسی کیفیت و قیمت نان در سطح تهران توسط رئیس شعبه 46 تعزیرات تهران خبرداد.
خبرگزاری میزان: سرپرست گشت های مشترک و اجرای احکام اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران از آغاز گشت مشترک به منظور بازرسی کیفیت و قیمت نان در سطح تهران توسط رئیس شعبه 46 تعزیرات تهران خبرداد.

امید شهرآبادی گفت: تعزیرات حکومتی نهاد رسیدگی کننده به تخلفات است اما آمادگی لازم را دارد تا با انجام گشت‌های مشترک با دستگاه‌های مسئول مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، به کنترل وضعیت کیفیت نان، گرانفروشی، کم فروشی، تقلب در فروش، عرضه خارج از شبکه آرد دولتی و ... بپردازد.

او گفت: با توجه به افزایش قیمت نان در روزهای اخیر، گشت مشترک به منظور رسیدگی به شکایات و پیشگیری از تخلف با حضور نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه نانوایان برگزار می شود که رئیس شعبه سیار این گشت مشترک طالبیان رئیس شعبه 46 تعزیرات حکومتی استان تهران است.

شهرآبادی در پاسخ به این سوال که این گشت ها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، گفت: گشت مشترک بررسی وضعیت نانوایی ها به مدت دو روز از امروز آغاز و در سطح تهران اجرایی می شود اما در صورت ارسال گزارش تخلف به شماره تماس 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و یا سامانه پیامکی تعزیرات حکومتی به شماره پیامک 30009651 نیز تیم های گشت های مشترک به این گزارش ها رسیدگی خواهند کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج