پیام صهیونیست‌ها به ایران از طریق روسیه!
۱۷۳۲۷۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲
۲۲۴۰۵
ادعای رسانه‌های اسرائیلی:
حمله اخیر رژیم اسرائیل در سوریه که به شهادت چند از نیروهای حزب الله و یک فرمانده ایرانی منجر شد، همچنان در میان محافل مختلف سیاسی و رسانه ای محل بحث است. در آخرین خبر در این زمینه، یک رسانه اسرائیلی مدعی شده رژیم اسرائیل از طریق روسیه پیامی را درباره حمله اخیر برای ایران و حزب الله ارسال کرده است.
تابناک: حمله اخیر رژیم اسرائیل در سوریه که به شهادت چند از نیروهای حزب الله و یک فرمانده ایرانی منجر شد، همچنان در میان محافل مختلف سیاسی و رسانه ای محل بحث است. در آخرین خبر در این زمینه، یک رسانه اسرائیلی مدعی شده رژیم اسرائیل از طریق روسیه پیامی را درباره حمله اخیر برای ایران و حزب الله ارسال کرده است.

کانال 10 تلویزیون رژیم اسرائیل در گزارشی مدعی شده این رژیم از طریق روسیه پیامی را برای ایران و حزب الله ارسال و اعلام کرده که مایل به اوج گیری تنش ها و درگیری ها با ایران و حزب الله نیست.

این کانال تلویزیونی به نقل از چند مقام اسرائیلی که نامشان فاش نشده ادعا کرده که مقامات رژیم اسرائیل به مسکو اعلام کرده اند که از نظر این رژیم، حمله اخیر یک اقدام در راستای «دفاع از خود» ارزیابی می شود و این حزب الله بوده که از طریق ایجاد زیرساخت های تهاجمی در مرزهای سرزمین اشغالی، اسرائیل را به این حمله تحریک کرده است. با این حال، تل آویو مایل نیست وضعیت از آنچه هست وخیم تر شده و به یک منازعه منطقه ای تبدیل شود. مقامات روس این پیام را به بیروت و تهران منتقل کرده اند.

این در حالی است که یک مقام حزب الله اعلام کرده پاسخ این سازمان به حمله اخی رژیم اسرائیل، از داخل مرزهای لبنان صورت نخواهد گرفت. «تایمز اسرائیل» اشاره می کند که از چند سال پیش، اسرائیل همواره نگران بوده که حزب الله اقدامی را در راستای گرفتن انتقام شهادت عماد مغنیه، فرمانده ارشد این سازمان انجام دهد و اکنون این نگرانی ها تشدید شده است.

از سوی دیگر، برخی رسانه های اسرائیلی مدعی شدند افرادی که در حمله اخیر هدف قرار گرفته اند، مشغول ایجاد پایگاهی برای انجام عملیات علیه رژیم اسرائیل در منطقه جولان سوریه بوده اند. گفتنی است پیش از این یک مقام اسرائیلی ادعا کرده بود ارتش این رژیم اطلاع نداشته که یک فرمانده ایرانی نیز در میان افراد هدف قرار گرفته بوده و وی به اشتباه هدف قرار گرفته است.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:58 - 1393/11/07
مث سگ گرخیدن
من موندم پ با چ ادعایی میخوان ب ایران حمله کنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:11 - 1393/11/07
وقی وجوودشو ندارید غلط میکنید واسه ما کری میخونین.منتظر جواب سخت ایران باشید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:38 - 1393/11/07
هیچ غلطی نمیتونن بکنن همونطور که با مشت تو دهن آمریکا کوبیدیم تو دهن اینام میکوبیم...
نزدیک دهه فجریم بشینن و اتحادمونو نگاه کنن
UNITED KINGDOM
19:14 - 1393/11/08
باید به اسرائیل فهماند که با ایران نمیتواند شوخی کند طوریکه بقیه هم حساب کار دستشون بیاید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:10 - 1393/11/16
پیروزی سربازان ایرانی باعث سربلندی ایرانی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج