تداوم فعالیت سامانه بارشی تا چهارشنبه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۸۶۰۱۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۶
۱۰۹۱۵
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن تشریح آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور از افزایش نسبی دما درغالب مناطق کشور خبر داد.
ایسنا: احد وظیفه درباره آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آتی گفت: بر اساس نقشه های پیش‌یابی هواشناسی طی روز دوشنبه با نفوذ جریان های سرد شمالی در نوار شمالی کشور، در سواحل دریای خزر، دامنه های شمالی البرز و شمال شرق کشور ابرناکی، کاهش دما، بارش باران و برف و وزش باد و از بعدازظهر بارش‌های پراکنده در دامنه های جنوبی البرز و برخی مناطق شمال غرب کشور پیش‌بینی می شود. دریای خزر نیز طی این مدت مواج خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین در برخی نقاط غرب، جنوب غرب، جنوب و مرکز کشور ابرناکی، وزش باد، بارش باران و در مناطق مرتفع و کوهستانی بارش برف رخ می دهد و برای روز دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه نیز در برخی نقاط شرق و جنوب شرق وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی بابیان به اینکه از اواسط روز سه شنبه ضمن کاهش بارش در غرب سواحل شمالی کشور، در ارتفاعات البرز، برخی نقاط مرکز، شرق، شمال شرق وارتفاعات مرکزی زاگرس ابرناکی، وزش بادهای نسبتا شدید، بارش باران و در مناطق مرتفع و کوهستانی بارش برف رخ می دهد، افزود: این وضعیت روز چهارشنبه در مناطق مرکز، شرق ،جنوب و جنوب شرق کشور نیز رخ خواهد داد همچنین برای روزهای چهارشنبه و پنج شنبه خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج پیش‌بینی می شود.

وظیفه با اشاره به اینکه آسمان تهران در روز سه شنبه ابری و درپاره ای نقاط بارش پراکنده در ارتفاعات همراه با بارش برف و وزش باد و در اوایل شب کاهش ابراست، افزود: حداقل و حداکثر دمای آن نیز 1 و 10 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود. همچنین در روز چهارشنبه نیز هوا کمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود و حداقل و حداکثر دما در این روز 2 و 12 درجه سانتیگراد خواهدبود.

براساس اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور در روز سه شنبه بارش باران و برف در استانهای کرمان، خراسان رضوی و دامنه های البرز در استانهای تهران و سمنان و بارش باران در استانهای خراسان جنوبی، جنوب یزد و جنوب اصفهان رخ می دهد.

همچنین برای روز چهارشنبه نیز بارش باران و برف با رعد و برق در استان کرمان و بارش باران با رعد و برق و در استان های هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب فارس پیش بینی می شود و از بعد ازظهر نیز در استانهای کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی نقاط این استان‌ها با گرد و خاک همراه خواهد بود. با توجه به پیش بینی بارش برف توصیه می شود، در جاده‌ها و مسیرهای کوهستانی مناطق یاد شده تمهیدات لازم اتخاذ شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر