نامه خداحافظی جرارد به هواداران لیورپول
۲۰۸۶۴۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۵
۲۳۲۶۹
استیون جرارد در نامه ای به هواداران مرسی ساید نوشته و از آن ها تشکر کرده است.
آی اسپورت: استیون جرارد نامه ای سرگشاده برای هواداران لیورپول نوشت. اسطوره لیورپول که به تازگی از این تیم جدا شده و قرار است راهی لیگ امریکا شود در نامه ای نوشته:«از زمانی که 8 سالم بود، باشگاه فوتبال لیورپول تاثیر چشم گیری در زندگی ام داشته است و می دانم که چقدر دلم برای این باشگاه تنگ می شود. آخرین بازی ام در آنفیلد مقابل کریستال پالاس و بعد آخرین بازی برای لیورپول مقابل استوک لحظاتی احساسی برای من و خانواده ام بود. اما بدرقه هواداران برایم ارزش زیادی داشت و می خواهم از تک تک شما تشکر کنم.

خیلی سخت بود و مطمئنم که در باقی اوقات زندگی ام این لحظات را به یاد خواهم داشت. باعث افتخار من است که برای چنین مدتی طولانی در این باشگاه بودم. البته نقطه اوج دوران بازی ام 10 سال پیش در استانبول بود. بهترین شب زندگی ام بود. وقتی جام قهرمانی را بالای سر بردم هیچ مردی در این سیاره از من مفتخرتر نبود. برای من معنای زیادی داشت که این جام را به شما برسانم. در آن بازی و بازگشت مقابل میلان هواداران نقش زیادی داشتند. هیچ وقت فراموش نمی کنم که شما چطور به ما کمک کردید، آن هم بعد از کابوس نیمه اول. مرد همیشه از من درباره فشاری که در لیورپول روی شانه هایم بود می پرسند. اما من هیچ گاه چنین فشاری را احساس نکردم. مسئولیت زیادی داشتم، اما همیشه عاشق آن بودم و از این بابت خوشحالم. باعث افتخار است که برای مدتی  طولانی کاپیتان این باشگاه بودم. همیشه همه تلاشم را کردم و سعی کردم که یک الگو باشم. خیلی هم خوش شانس بودم که توانستم در کنار بازیکنان زیادی بازی کنم، همچنین مربیانی که کمک زیادی به رشد و پیشرفت من داشتند.

خوشحالم که توانستم جواب اعتماد آن ها را در طول این سال ها با فداکاری، تعهد و وفاداری ام بدهم. اما بیش از همه چیز به نظرم خیلی خوش شانس بودم که توانستم مقابل این تماشاگران بازی کنم. آن هم برای مدتی طولانی. در آخرین سال های فوتبال بازی کردنم می خواهم هر هفته بازی کنم و به دنبال یک تجربه جدید در گلکسی و لیگ امریکا هستم. در دو سال آینده از شما دور خواهم بود. اما این پایان اتحاد من و باشگاه لیورپول نیست. در تمام زندگی ام هوادار لیورپول خواهم بود. امیدوارم که روزی بتوانم بازگردم و به باشگاه خدمت کنم. معتقدم که در آینده می توانم در نقش هایی به کارم ادامه دهم. وقتی بچه بودم و در خیابان های هویتون بازی می کردم تمام آرزویم این بود که برای لیورپول  بازی کنم. آرزو داشتم که لباس این باشگاه را فقط برای یک بار به تن کنم. هیچ گاه فکر نمی کردم به این آرزویم برسم. هیچ گاه فکر نمی کردم در تیم اصلی باشم، 710 بازی انجام دهم و 17 سال برای این باشگاه بازی کنم.

واقعا باعث افتخارم است. عاشق تک تک دقایقی هستم که توانستم از بهترین فرصت زندگی ام استفاده کنم. بالا و پایین های زیادی وجود داشت و در تمام این مدت شما حمایت بی نظیری از من کردید که هرگز فراموش نمی کنم. همه چیز برایم زمانی شیرین تر شد که توانستم به باشگاه مورد علاقه ام از دوران کودکی بپیوندم. ما آن لحظات خاص را با هم شریک شدیم. امیدوارم که بتوانم برگردم و به باشگاه دوباره خدمت کنم. اما امروز می خواهم فقط به شما بگویم ممنونم، به خاطر حمایت فوق العاده تان از من در دو دهه اخیر. شما به من کمک کردید که آرزویم تحقق پیدا کند و خاطراتی را به من هدیه دادید که با هیچ چیز عوضشان نمی کنم».
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج