نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌ پوش‌ ترند !
۲۱۸۱۸۱
۱۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
۶۹۰۸۴
کیف‌ های مد روز تابستان امسال
وقتی حرف از دنیای مد و خوش‌ پوشی «سبك پوشش» به میان می‌آید تن صدایش تغییر می‌كند، اعتماد به نفسش بیشتر می‌شود، پاهایش را روی هم می‌اندازد و مستقیم در چشمانت نگاه می‌كند و درست عین یك كارشناس مد اظهار نظر می‌كند.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - نگار حسینی: وقتی حرف از دنیای مد و خوش‌پوشی «سبك پوشش» به میان می‌آید تن صدایش تغییر می‌كند، اعتماد به نفسش بیشتر می‌شود، پاهایش را روی هم می‌اندازد و مستقیم در چشمانت نگاه می‌كند و درست عین یك كارشناس مد اظهار نظر می‌كند، می‌گوید همیشه لباس پوشیدن برایم دغدغه بوده و سعی داشتم سبك پوشش خاص خودم را داشته باشم و بیش از هر چیزی در انتخاب لباس به رنگ آن اهمیت می‌دهم و عاشق بازی با پارچه و رنگ هستم.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !

او معتقد است كه چهره‌ها بیشتر از سایر اقشار جامعه باید حواس‌شان به نوع پوش‌شان باشد و در این راه با سلیقه و دقت بیشتری عمل كنند چون نحوه لباس پوشیدن آنها به نوعی روی سلیقه طرفداران‌شان تاثیر می‌گذارد هر چند كه اعتقاد دارد در این راه، تنها تعدادی از این چهره‌های مطرح نهایت دقت را در انتخاب لباس دارند و بعضی از آنها توجه چندانی به این مقوله ندارند. اینها بخشی از صحبت‌های سارا منجزی بازیگر سینماست. او طی مدت اخیر به چهره پررنگی در فیلم‌های بدنه بدل شده است و نگاه جدی به مقوله طراحی لباس دارد. تا امروز هم سه نمایشگاه«شو» مانتو را با نام «دانتل» برگزار كرده كه با استقبال خوبی هم مواجه شده است.

می‌توان به روز بود اما از مد تبعیت نكرد

 هیچ‌وقت دغدغه پیروی كردن از دنیای مد را نداشتم، هر چند كه به‌شدت به شیك‌پوشی اهمیت می‌دهم اما معتقدم بین شیك‌پوشی و پیروی كردن از مد می‌توان پل زد و حد وسط را انتخاب كرد. به همین خاطر در انتخاب لباس‌هایم همیشه سراغ نوع ساده می‌روم و با استفاده از پارچه و رنگ سعی می‌كنم به آن ظاهری متفاوت ببخشم.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !

سادگی در عین جذابیت

به نظرم شیك‌پوشی به این معنا نیست كه شما حتما از مدل‌های شلوغ، عجیب و غریب پیروی كنید بلكه می‌توان سراغ طراحی‌های ساده رفت و برای جذابیت بخشیدن به آن از برش‌های حساب شده بهره برد. به نظرم طراحی شلوغ و استفاده از چین و پیله شاید به شكل مقطعی جذاب باشد اما معمولا این سبك لباس‌ها، تن‌خور خوبی ندارند و مانع از آن می‌شود كه تناسب اندام افراد دیده شود.

وقتی سارا خیاط می‌شود

علاقه من به طراحی لباس باعث شد كه تصمیم بگیرم خیاطی را یاد بگیرم چون می‌دانستم كه اگر بخواهم در این زمینه به شكل حرفه‌ای فعالیت كنم بهتر است خیاطی را آموزش ببینم. در این صورت هم با دوخت آشنا می‌شنوم و هم تسلط بیشتری در طراحی پیدا می‌كنم و می‌توانم با خیال راحت‌تری برای خودم و دیگران كار طراحی لباس انجام دهم.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !
کیف‌های سفیدو مشکی انتخاب‌های کلاسیکی هستند که می توانید با رنگ‌های مختلف ست کنید. تک دسته این کیف، مدل آن را خاص کرده است.

كفش دوزكی كه دانتل شد

بعد از پشت سر گذاشتن دوره خیاطی، حس كردم وقت آن رسیده كه به شكل جدی وارد فضای طراحی لباس شوم. به همین خاطر با چندنفر از دوستان تصمیم گرفتم مجموعه‌ای از طراحی لباس‌هایم را تحت عنوان نمایشگاه (شو) «دانتل» برگزار كنم. هر چند كه خودم دوست داشتم كه این نمایشگاه با عنوان «كفش دوزك» برگزار شود اما از آنجایی كه چند شریك برای برگزاری این شو داشتم در نتیجه به نظر جمع احترام گذاشتم. خوشبختانه نمایشگاه «دانتل» كه سال گذشته در سه نوبت برگزار شد با استقبال خوبی از جانب دوستان هنرمند و سایر افراد مواجه شد. بسیاری از مشتریان «دانتل» معتقد بودند زیبایی و كیفیت محصولات این برند، آن را از سایر برندهای ایرانی متمایز می‌كند ضمن اینكه آنها جذب سادگی و رنگ زیبای مانتوها  شدند.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !
برای خانمی که دنبال کیف جادار اما شیک برای مهمانی های عصر و شب می‌گردد، این بهترین انتخاب است.

كفش‌دوزك شیك پوش

قصد دارم در آینده نزدیك، برند مستقل خودم را با نام «كفش دوزك» راه‌اندازی كنم؛ دلیل اینكه سراغ این اسم رفتم به خاطر خوش رنگی و زیبایی كفش دوزك است. گاهی فكر می‌كنم خداوند برای این حشره زیبا به‌طور اختصاصی یك لباس زیبا و اسپرت طراحی كرده و باعث متمایز شدن آن شده است.


شیك‌پوشی به پول نیست

هر چند كه برای خرید لباس، پول نقش مهمی ایفا می‌كند اما به نظرم تعیین‌كننده نیست چون بسیاری از افراد هستند كه از وضع مالی خوبی برخوردار هستند اما در خرید لباس خوش‌سلیقه نیستند و معمولا ظاهر شیكی ندارد. از طرفی افرادی هستند كه پول چندانی برای خرید لباس هزینه نمی‌كنند اما در انتخاب آن بسیار خوش‌سلیقه هستند. به همین خاطر فكر می‌كنم در انتخاب لباس و برای داشتن ظاهری آراسته افراد باید از دانش و آگاهی كامل برخوردار باشند و در این زمینه اطلاعات خودشان را بالا ببرند.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !

در خرید لباس حواسم به حساب و كتاب نیست

لباس جایگاه ویژه‌ای در زندگی من دارد به همین خاطر همواره برای خرید لباس پول خوبی را خرج می‌‌كنم، باید اعتراف كنم كه وقتی می‌خواهم لباس بخرم چندان حواسم به حساب و كتاب نیست و از هر چیزی كه خوشم بیاید می‌خرم.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !
این مدل  کیف با دسته‌های گرد کوتاه  به خانم‌های میانسال و پیر توصیه می‌شود. برای خانم‌های جوان چنین کیفی ، سنگین  است .

همه بازیگران خوش لباس

بر كسی پوشیده نیست كه سلبریتی‌ها، نقش تعیین‌كننده‌ای را در پوشش جامعه دارند به همین خاطر آنها باید در انتخاب نوع لباس‌شان دقت داشته باشند، چرا كه معمولا اگر در این راه حساب شده عمل كنند می‌توانند تاثیر زیادی روی پوشش مردم در جامعه داشته باشند. همین موضوع باعث شده كه در كشورهای صاحب سبك، روی این مساله سرمایه‌گذاری كنند و برندهای معتبر در جشنواره‌های مختلف وارد عمل شوند و از چهره‌های مطرح بخواهند از جدیدترین طراحی‌های‌شان استفاده كنند.

این جریان ضمن آنكه باعث معرفی هر چه بیشتر برند و طراحی آنها می‌شود، بستری را فراهم می‌كند تا طرفداران آن چهره مطرح از سبك پوشش او پیروی كنند، به همین خاطر ما شاهد آن هستیم بعد از برگزاری مراسم اسكار، كن و. . . تا مدت‌ها بحث لباس افرادی كه در این مراسم حضور دارند، روی بورس است.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !
کیف‌های دسته کوتاه برای استفاده روزمره پیشنهاد نمی‌شوند اما این کیف به دلیل رنگ خاص آن می‌تواند ست‌های ساده و تک رنگ شما را متفاوت کند.

مریل استریپ؛ بانوی شیك‌پوش

به نظرم شیك‌پوشی به سن و سال ارتباطی ندارد و در هر سن و شرایطی می‌توان شیك‌پوش بود. در میان بازیگران خارجی همچنان مریل استریپ یك بازیگر خوش تیپ و جذاب است و همواره متناسب با سنش لباس می‌پوشد. همین موضوع باعث شد بسیاری از برندهای معتبر تصمیم بگیرند كه برای ایشان كار طراحی لباس جهت شركت در مراسم‌ ویژه را انجام دهند. استریپ به سمبلی از زنان شیك پوشش میانسال بدل شده است.


مریلا زارعی، معادلات پوشش را تغییر داد

در مراسم جشنواره فجر سی و دوم، زمانی كه مریلا زارعی به روی سن رفت و جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت كرد، بسیاری تحت تاثیر نحوه پوشش او قرار گرفتند و از مانتو باوقار، بلند و خوش رنگش خوش‌شان آمد. حتی افرادی كه نسبت به این مسائل توجهی ندارند از این سبك پوشش مریلا زارعی استقبال كردند. این موضوع نشان می‌دهد كه می‌توان از پتانسیل این سبك مراسم‌ استفاده كرد و با طراحی‌های درست، خوراك مناسبی را به لحاظ سبك پوشش به مخاطب ارائه داد.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی؛ الگوهای شیك‌پوشی

 سلبریتی‌ها در ایران هم مانند همه دنیا الگوهای شیك پوشی هستند و در این راه نقش  تعیین‌كننده‌ای دارند؛ هر چند كه در این میان تعداد معدودی از بازیگران هستند كه با آگاهی كامل لباس‌های‌شان را انتخاب می‌كنند و خوش‌سلیقه هستند. از این میان نیكی كریمی و مهتاب كرامتی با دقت بیشتری لباس‌های‌شان را انتخاب می‌كنند و صاحب سلیقه و سبك هستند.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !
این کیف‌های صندوقی کوچکی، بخشی از مد امسال هستند.  طراحان به شما پیشنهاد می‌کنند، لباس های شب خود را با این نمونه‌ها کامل کنید.

در ایران بیشتر افراد دو سایزی هستند

در ایران اكثر افراد به خاطر پیروی نكردن درست از رژیم غذایی و ورزش دو سایزی هستند به‌طور مثال قسمت بالاتنه‌شان 38 و پایین‌تنه‌شان 40 است. با توجه به این مهم، ایرانی‌ها باید توجه بیشتری را در انتخاب لباس داشته باشند و مدل‌هایی را انتخاب كنند كه این دو سایزی بودن را نشان ندهد. به همین خاطر بهتر است خانم‌ها از مانتوهای كوتاه، كمتر استفاده كنند و بیشتر سراغ مانتوهای بلند و برش‌دار بروند. طی مدت اخیر مانتوهای با برش‌های ساده و مربع شكل و جلو باز مده شده كه نه تنها زیبایی ندارد بلكه باعث می‌شود خانم‌ها هیكل‌شان نامتناسب نشان داده شود.

در كارهایم خودم طراحی لباس می‌كنم

علاقه من به لباس باعث شده كه در كارهای سینمایی كه حضور پیدا می‌كنم، كار طراحی لباس را خودم انجام دهم. سر فیلم سینمایی «این چهارشنبه خون به پا می‌شود» با استاد مجید میرفخرایی همكاری می‌كردم. ایشان وقتی نمونه‌های طراحی لباسم را دید از آن خوشش آمد و گفت جزء بهترین نمونه‌های طراحی لباسی بود كه تاكنون دیده و حتما در اولین فرصت با یكدیگر همكاری می‌كنیم. برای من شنیدن این حرف‌ها از زبان استاد فخرایی بسیار شیرین بود.

نیكی كریمی و مهتاب كرامتی از همه خوش‌پوش‌ترند !
رنگ بژ این کیف، از رنگ‌های معجزه‌گر به خصوص در فصل گرم سال است. این رنگ خاص را می‌توانید با ست‌های مختلف از مشکی تا سبز و قهوه‌ای ست کنید.

برندهای مورد علاقه من

نمی‌توانم موضوع برند را در انتخاب لباس نادیده بگیرم، چون معمولا برندهای مطرح كارهای‌شان از زیبایی و كیفیت بیشتری برخوردارند. به همین خاطر برای من خرید از یك برند معتبر اهمیت دارد، هر چند كه ممكن است در این میان صرفا سراغ برندهایی كه لباس‌های‌شان را با قیمت‌های بالا عرضه می‌كنند، نروم. از میان برندهای مطرح خارجی «زارا» و «اچ ان‌ام» سلیقه من را بیشتر تامین می‌كنند. از میان برندهای داخلی هم برای كیف و كفش چرم درسا را می‌پسندم.

بر اساس رنگ پوست‌مان لباس انتخاب كنیم

 اكثر افراد در انتخاب لباس‌های‌شان صرفا به اندام‌شان توجه می‌كنند و به رنگ پوست‌شان اهمیتی نمی‌دهند در حالی كه رنگ لباس نقش زیادی در زیبایی افراد داد. اگر انتخاب رنگ متناسب با پوست باشد باعث درخشش مضاعف افراد می‌شود. به‌طور مثال افرادی كه پوست‌های روشن دارند باید سراغ رنگ‌های زنده‌تر و درخشان بروند و افراد با پوست‌های تیره‌تر باید از رنگ‌های پخته‌تر بهره بگیرند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1394/06/19
دووووووووووووووغتو بخور سارا جون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
دوغتو بنوووووووووش نه بخور
ضایععععععع
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1394/06/19
ما اصلا چیزی به اسم خوش پوش تو ایران نداریم !!!
چون اصلا جنس خوب نیست که کسی بخواد چیزی یا مدلی درست و درمون بپوشه ولی اجق و وجق تا دلت بخواد داریم.
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1394/06/20
تازه اون اجق وجق ها هم جنسشونم زپرتیه یهنی سه سال حسرت به دل نوندم یه مانتو بخرم فرت یا پاره نشه یا کرک نده یا حلاتش از دست نره از شست و شوی اول هم که بیرون نمییا تا بستون ۶تا مانتو گرغتم به حد توضیح بالا مضخرف
اخبرا هم تو پارک با خانونی صحبت میکردم کارگر تولیدی بود میگقت خودشوتم میدونن پارچه ها بی دوام و لنحولن از قصد این کار رو نیکنن مردم ندام مجبور بشن مانتو تو بخرن
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1394/06/21
وای مردیم از این همه شیک پوشی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1394/06/21
گجای لباسش شیگ هستماذر من از این شیگتر میپوشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج