از کجا بفهمیم فال ما درست است؟
۲۴۱۱۵
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
۱۶۰۹۱۹ 
اگر شما هم جزو آن گروهی هستید که طالع روزانه خود را دنبال می‌کنید و احساس می‌کنید گاهی‌اوقات مطالب آن درست از آب درمی‌آید، وقتش رسیده که حقایق را درباره طالع‌بینی بدانید.
مجله زندگی ایده آل: هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بیشتری داشت. آنها نقوش به‌هم ریخته ستارگان را به‌عنوان تصویری از جهان زمینی می‌پنداشتند و نام اشیا و قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هرچیز جانوران موردعلاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند.
 
علاوه براین، آنها به فرایندهایی كه در آسمان شكل می‌گرفتند هم توجه می‌كردند. آنها مشاهده می‌كردند چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییرشكل می‌دهد و این نكته را دریافتند كه تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حركت می‌كنند و آنها را ستاره‌های مهاجر و سیاره‌ها نامیدند و با اشتیاق می‌خواستند بدانند كه این بازی‌های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد.  به عنوان مثال مصریان از زمان خیلی قدیم رابطه قابل اعتمادی میان پدیده‌های آسمانی و فرایندهای زمینی یافته بودند.
 
این گونه بود كه طالع‌بینی به وجود آمد، شبه علمی كه در آن انسان براساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی كند.  آنچه ما امروز به عنوان طالع‌بینی یا علم ستاره‌خوانی می‌شناسیم، ریشه تاریخی‌اش به راهبان بابلی در دوران باستان برمی‌گردد. یونانیان و سپس رومیان دانش و آگاهی خود را در این‌باره از بابلی‌ها به دست آوردند و آن را توسعه دادند. به هرحال در دوران باستان طالع‌بینان یا منجمان تنها به پیشگویی سرنوشت شاهان می‌پرداختند اما از حدود 2 هزار سال قبل به تعبیر و تفسیر آینده مردم عادی نیز پرداختند. آنها برای این كار آنچه را كه اصطلاحا طالع‌نما نامیده می‌شد و در آن وضعیت سیاره‌ها در لحظه تولد شخص كشیده شده است را تهیه می‌كردند و بعد از آن، براساس حركت ستاره‌ها سعی می‌كردند آینده فرد را پیش‌بینی كنند.
 
از کجا بفهمیم فال ما درست است؟

دلیلی به نام تنبلی

یكی از علل رواج طالع‌بینی و فالگیری در عصر حاضر این است كه انسان امروزی نسبت به انسان‌های دوران گذشته تنبل‌تر شده است. یكی دیگر از این علل، احساس تنهایی است كه گریبان قسمت عمده‌ای از مردم روی زمین را گرفته است و یكی دیگر از این عوامل تلقین است. تنهایی، ناراحتی خیال، توانایی نداشتن در ایجاد رابطه با دیگران، نیاز به پیشرفت و موفقیت در كار، حل مسائل عشقی، عاطفی و زناشویی باعث می‌شود گاه افراد تحصیلكرده و روشنفكر هم تحت القائات دیگران دست به دامان این مسائل شوند و نداشتن قدرت و توانایی خود را برای حل مشكلات به این صورت ابراز دارند. درواقع به همان نسبت كه مشكلات فردی و اجتماعی انسان زیاد شده به همان نسبت هم از میزان صبر و وقت او كم شده است و می‌خواهد به هرنحوی كه شده راه‌حلی برای مشكلاتش بیابد.

علم طالع‌ بینی یا هنر سركیسه كردن؟

طالع‌بینی در گذشته به عنوان علمی غیرقابل انكار وجود داشت و این علم شاخه‌های مختلفی مثل تعبیرخواب و پیشگویی آینده جهان را دربرمی‌گرفت. همانطور كه در داستان‌هایی به نقل از قرآن كریم و احادیث آمده كه پادشاهان یك عصر توسط ستاره‌شناسان دربار از نابودی حكومت خود اطلاع پیدا می‌كردند. مثل تولد حضرت موسی‌(ع)كه فرعون بعد از شنیدن این پیشگویی دستور داد، همه كودكان پسری كه به دنیا می‌آیند را بكشند. همین‌طور منجمان در مورد ولادت پیامبران دیگر هم پیشگویی‌های دقیقی داشته‌اند كه به هیچ‌عنوان نمی‌توان نقصی در آنها یافت و این حقایق را زیرسؤال برد و آن را انكار كرد.
 
اما چیزی كه اكنون درباره آن بحث می‌كنیم كسب و كار عده‌ای است كه به نام طالع‌بینی مردم را سركیسه می‌كنند و این افراد بدون تفكر زندگی خود را به آن می‌سپارند. در حالی‌كه این علم نیاز به درجه بالایی از دانش و عرفان و خودساختگی دارد كه كسی هم به این مرتبه رسیده باشد بعید است كه توانش را برای سرگرمی و پول در آوردن هدر دهد، بنابراین پیشگویی‌ها و طالع‌بینی‌هایی كه در حال حاضر باب شده و روبه گسترش نیز هستند را نمی‌توان علمی دانست و به آن اعتماد كرد.

نمی‌شود همه پیشگویی‌ها را رد كرد

فال و طالع‌بینی موضوعی است كه همه ما كم و بیش با آن سروكار داشته‌ایم و سؤالات زیادی در این رابطه بی‌پاسخ مانده كه: آیا فال فقط یك سرگرمی است؟ طالع‌بینی علم است یا خرافات؟ چرا بعضی‌ها به طالع‌بینی اعتقاد ویژه دارند؟ پدیده فال و طالع‌بینی در دوران مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه‌ای مختلف وجود داشته و دارد مثل فال بودا در هند، فال ای- چینگ در چین و فال قهوه از جمله فال‌های  معروف جهانی هستند كه جزو اسناد تاریخی سرزمین‌شان به‌شمار می‌آیند. در كشور ما هم فال حافظ از احترام و اعتبار ویژه‌ای برخوردار است. 
 
درواقع فال و طالع‌بینی روش‌هایی هستند برای شناخت آینده و به این دلیل افراد به آنها روی می‌آورند كه از اتفاقی كه در آینده ممكن است رخ بدهد باخبر شوند. اما باید به این باور برسیم كه تخته سیاهی در آسمان نیست كه آینده ما را در آن نوشته باشند و سرنوشت ما به دست خود ما نوشته می‌شود چنانچه در قرآن کریم آمده است که سرنوشت هر قوم در دستان خود آن قوم است. ما معتقدیم آینده نوشته نشده، سرنوشت و تقدیر هم اكنون درحال نگارش است، پس كسی نمی‌تواند از آنچه نوشته نشده به ما خبری بدهد. ولی از جهت دیگر نمی‌توانیم منكر پیشگویی‌های بزرگ تاریخ بشری هم، شویم. درواقع این مسائل را نمی‌توان به‌طور كلی رد كرد ولی اثباتش هم بسیار مشكل است. اگر مثبت‌اندیش باشیم، می‌توان آن را جزء فراعلم قرار داد و اگر منفی‌نگر باشیم بگوییم خرافاتی بیش نیستند.

استفاده‌ای كه می‌توانید از طالع‌بینی بكنید

نكته مهم در مورد طالع‌بینی و فال این است كه هنگام فال گرفتن می‌توانیم بفهمیم چیزی را كه در ذهن داریم قابل اجراست یا خیر و اگر طالع ما بد بود چه كنیم؟ بسیاری افراد وقتی طالع‌شان بد می‌آید از خواسته خود انصراف می‌دهند. مثلا اگر برای قبولی در كنكور نیت می‌كنند و بد می‌آید و آن وقت می‌گویند، پس درس خواندن دیگر بی‌فایده است چون رد شدن خود را حتمی می‌دانند. اما باید باور داشته باشیم طالع‌بینی تقدیر ما نیست و وقتی بد شد باید خوشحال باشیم كه از ناخودآگاه خود با خبر شدیم و دانستیم آرزوی ما با باورهای درونی ما در تضاد هستند.
 
از کجا بفهمیم فال ما درست است؟ 
 
پس وظیفه ما این است كه باور خود را تغییر دهیم نه اینكه از آرزوی خود دست بكشیم، مگر آنكه آن خواسته برای ما اهمیت چندانی نداشته باشد. ولی اگر اهمیت دارد وظیفه داریم باورهای خود را نسبت به چیزی كه برای ما بد آمده، تغییر دهیم. همچنین اگر طالع ما خوب بود باید بدانیم كه بیان می‌كند تصویر ذهنی ما درست است و تا زمانی كه این تصویر ذهنی ماست رخداد دلخواه ما انجام می‌شود و اگر تغییر كند آینده هم تغییر می‌كند. در هرصورت انسان باید به خدای بزرگ و متعال توكل كند و سپس از تحمل و منطق خود استفاده كند تا بتواند بهتر تصمیم بگیرد و از عواقب اعتماد به طالع‌بینی چه خوب باشد چه بد در امان بماند.

چرا آدم‌ها طالع‌ بینی را دوست دارند؟

1- از دیدگاه روانشناسی طالع‌بینی جاذبه‌ای بسیار قوی به شمار می‌رود، زیرا درباره شخصیت و طبیعت افراد بحث می‌كند، بنابراین به موضوع جالبی برای سرگرمی افراد تبدیل می‌شود.

2- طالع‌بینی را می‌توان راه فرار مناسب برای افرادی دانست كه می‌خواهند به هر نحوی شده از تصمیم‌گیری شانه خالی كنند و از طالع‌بینی به عنوان كمكی برای تصمیم‌گیری استفاده كنند. درواقع آنها هر تصمیمی را بهتر از بی‌تصمیمی می‌دانند و طالع‌بینی كمك می‌كند تا آنها تصمیمی بگیرند حتی اگر به ضررشان باشد.

3- بعضی افراد هرگاه با سؤال گیج‌كننده‌ای مواجه شده‌اند و نتوانستند به طور منطقی و ساده به آن پاسخ دهند به طالع‌بینی مراجعه می‌كنند. مثلا آیا ازدواج این 2نفر حتما موفق خواهد بود؟ آیا آغاز یك كار تجاری با موفقیت همراه خواهد بود؟ یا سؤالاتی از این دست كه فكر می‌كنند فقط طالع‌بینی می‌تواند به آنها جواب دهد.

4- كسانی كه در زمینه طالع‌بینی فعالیت می‌كنند بیشتراوقات خود را در موقعیتی رازآمیز می‌بینند. موقعیتی ویژه كه با علوم غریبه در ارتباط است. آنها از علائم عجیب استفاده می‌كنند، جدول‌های نجومی را به كار می‌گیرند و همواره احساس می‌كنند بر نیروهایی احاطه دارند كه برای علم ناآشناست. این مسائل برای دیگران جاذبه دارد و آنها را به خود جذب می‌كند.

5- از همه مهم‌تر علتی كه موجب می‌شود طالع‌بینی رشد فراوانی پیدا كند در یك كلمه خلاصه می‌شود و آن «پول» است. طالع‌بینان حرفه‌ای از راه‌های گوناگون به كسب پول می‌پردازند و همان‌طور كه بسیاری از رسانه‌ها و روزنامه‌ها تضمین فروش روزانه خود را مرهون ستون طالع‌بینی می‌دانند. به این ترتیب طالع‌بینی در دنیای امروز به تجارتی سودآور تبدیل شده است كه نفرات اصلی آن راهكارهای زیادی می‌اندیشند تا بتوانند همچنان درآمد كسب كنند.
 
از کجا بفهمیم فال ما درست است؟

شما اشتباهات طالع‌بین‌ها را فراموش می‌كنید

این قضیه قابل انكار نیست كه انسان‌های زیادی هستند كه اعتقاد دارند فال و طالع آنها كاملا صحیح است. آنها برای كارهای عادی و روزمره خود به پیشگویی‌ها روی می‌آورند و براساس آن تصمیم‌گیری می‌كنند اما آنها با این كارشان مرتكب اشتباه می‌شوند. به عنوان مثال اگر كسی به شما بگوید كه امروز پول زیادی به دست خواهید آورد و بعد از ساعتی شما پولی روی زمین پیدا كردید این می‌تواند دلیل این باشد كه پیشگویی او درست بوده.
 
بعضی طالع‌بینی‌ها می‌گویند امروز دوست‌ قدیمی‌تان با شما تماس می‌گیرد و برای رفع مشكل خود به كمك شما احتیاج دارد؛ آیا واقعا در آن روز دوست‌ قدیمی‌تان با شما تماس گرفته است؟ یا می‌گوید شما امروز عشق خود را پیدا می‌كنید؛ آیا واقعا شما در آن روز عشق خود را پیدا كرده‌اید؟ به بیان دیگر چه تعداد از پیشگویی‌هایی كه می‌شود برای شما به حقیقت می‌پیوندد و چه تعداد از آنها اشتباه از آب درمی‌آید؟ درواقع بسیاری از افراد سعی می‌كنند پیشگویی‌های درست را به یاد داشته باشند و آنهایی كه اشتباه بوده را فراموش كنند،  اعتماد و اعتقاد به طالع‌بینی می‌تواند خطرناك و آسیب‌رسان باشد، زیرا باعث می‌‌شود انسان‌ها به جهان معقولانه نگاه نكرده و از توانایی خود برای ساختن زندگی‌شان استفاده نكنند.
انتشار یافته: 137
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1391/03/03
چرا همیشه تو طالع من یک چیز میاد ؟ قراره من پولدار شم ولی حتی هنوز کار هم گیر نیووردم
پاسخ ها
صدیقه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
حافظ خیلی راست میگه البته فقط زمانی که واقعا ب راهنماییش احتیاج داشته باشیو باخلوص نیت فال بگیری بیشتر موقه هایی که واقعا دلت گرفتست یا شکسته خیلییی جواب میده من بارها برام اتفاق افتاده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
حافظ همش ميگه اوضاع خوب ميشه اميد وار باش
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1391/03/03
faghat fale HAFEZ
پاسخ ها
120
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۴
اینم از فال مورد علاقت
Melody
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۵
ziadi zom kardi ro mana 120
120
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
Melody jan che eshkali dare 1 nafar ro 1 nafare dighe konjkav bashe o bekhad dar moredesh bishtar bedoone?
Melody
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
eshkal dare che dalili dare bekhad konjkavi kone man khosham nemiad
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1391/03/03
همیشه سوال من همین بود تاحدودی به جواب رسیدم مرسی.
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1391/03/04
من به فال اعتقاد ندارم.
پاسخ ها
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۳۰
اگه به فال اعتقاد نداری پس اینجا چیکار میکنی
چرا این مطلب و خوندی وقتی مهم نیس برات؟!
Switzerland
08:01 - 1391/03/06
درستی فال بستگی به اعتقاد آدم داره وقتی به فالت معتقد باشی مطمئن باش درست از آب در میاد.منم ب فال حافظ اعتقاد دارم
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1391/03/06
آفرين هدي خانم .با نظرتون موافقم
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1391/03/06
be har chi fekr koni hamoon mishe,vaghti be faalet enghadr fek koni ke hame zendegit beshe enerjie on be vagheiat mirese
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
سلام فال من را هم بگیرد
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1391/03/08
سلام...فال فقط فال قهوه و تاروت.
چند وقت پیش رفتم فال قهوه و تاروت گرفتم تموم زندگیمو گفت...جالبه چیزایی رو گفت که هیچکی نمیدونست و تو دلم بود.برا آیندمم گفت...
پاسخ ها
سارا
United States
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
میشه شمارشو بهم بدی
بدون نام
Germany
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۳۱
ببخشید می شه شماره اونجا ک رفتینو بدین
ندا عزیززم میشه ادرسش و بهم بگی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
نطری فعلا نوارم
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1391/03/08
فقط فال حافظ
پاسخ ها
120
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۹
cheghadr shoma va melody too hame chiz tafaahom darin
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۹
اشکالی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
are eshkaliii dare?raha jon in 120 ziadi zom karde ro ma aziZam
120
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
Melody chetor man ke migam eshkali dare shoma javab midi are eshkal dare khoshet nemiad,pas manam migam are eshkal dare, dalili nadare shoma 2 nafar tafahom dashte bashin
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۱
هیچ اشکالی هم نداره
شما تا به حال ندیدی ایده ها و نظرات 2 نفر شبیه هم باشه؟؟؟؟؟
مسلما دیدی
در ضمن تفاهم 2 نفر دلیل نمی خواد.
تازه شاید دلیلش اینه که ما هردو متولد یه ماهیم.
افتااااااااااااااااد؟؟؟؟
Melody
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۲
in masale ba on mored fargh dare to mano gozashti to zarebin man goftam ziad rom zom nakon khosham nemiad ama inja dalili nemibinam ke ba raha jonam ham nazar nabasham bas LOTFAN ziadi zom nakon mamnoon
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۲
raha jonam velesh kon khodamo khodeto eshgh ast
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۳
آره واقعا
Melody
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۳
raha jonam mishe esme abjitam bedonam?age mishe...
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۶
سلام عزیزم
آره میشه
اسمش ساراست.
Melody
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۱
esme khaharetam mesle khodet ghashange raha junam man ke asheghe esmetam age ye roz dokhtar dar shodam esmesho ((*RAHA*))mizaram
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
مرسی عزیزدلم
نظر لطفته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
برترین ها از تو بعیده.این نظرات چیه منتشر میکنی؟؟؟؟!!!!!!!!
Niloofar
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
یه عده جدید دارن جای پریسا و نیلوفر و شمیم میان
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1391/05/02
به نظر من هرکسی میتونه آینده خودشو یجورایی بفهمه فقط باید به درون خودش رجوع کنه و از خداکمک کنه!
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1391/06/10
درسته همه چیز بر اساس فال نمیتونه باشه چون اگه باشه پس اختیار چی میشه اما در زندگی علومی وجود داره که ما بر اون تسلط نداریم و مطمئن باشید که افرادی که فال روزانه رو مینویسند هم ازش اطلاعی ندارند علومی مثل رمل که تقریبآ از بین رفته ولی خیلیها ادعای آگاهی از اون رو دارند .
دوستان وجود یک علم با احاطه داشتن بر قدر اون علم بسیار متفاوت هستش .
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1391/07/30
زندگی ما نتیجه افکار ماست
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1391/08/13
من كمي با نظر ساسي موافقم فال قهوه و تاروت يك نوع علم است ومي تونه گوشه هايي از آينده ي مارو نشون بده -فال جز علوم ماورا طبيعه است -
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
منم باشما موافقم من خودم فال قهوه وتاروت رو گرفتم اصن کف کردم وفتی گفت
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1392/01/01
divoone shodam falam dorost mige valibe khastam hnooz naresidam vaghean ta key fal beirami.000000000000000000
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1392/01/18
فال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا اعتقادی بش ندارم.با عقلتون تصمیم بگیرید دوستان
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1392/08/29
فقط فقط فقط فقط فال حافظ
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۱
اره واقعا
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1392/09/25
ویدا جون عزیزم نفس کی از تو نظر خواست ک میای میگی من ب فال اعتقاد ندارم
اعتقاد نداری بخوره تو سرت بی فرهنگ
با همتونم ک اعتقاد ندارید و اوندید نوشتید اینجا
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1393/02/01
من یه سری رفتم یه خانومه ای برام فال قهوه گرفت و پاسور اصلا اعتقاد نداشتمو همینطوری با دوستام رفتیم ولی وقتی نشستم و یکی یکی برام میگفت ی چیزایی میگفت اصلا درک نمیکردمشون که این چطوری داره میگه چیزایی ک فقط خودم میدونستم ردخور نداشت هنوزم تو خماری موندم ...
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1393/08/05
منم می گم .فال واین حرفا بی خوده.این باور ادم ها از کارهاشونه که آیندشو نو می سازه
Afghanistan
19:50 - 1393/10/20
سلام : فال خافظ بعضی وقت چیز های رو میکه که با دیدنش حیرت زده میشی.
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1393/11/28
سلام من روانشناسم ودارم بهتون میگم همش ازروی روانشناسی های قوی فال هاتونو تشخیص میدن کاره روانشناسی نیازمندتجربه ست ربطی ب سواد اصلانممممم نداره وبیشترمواقع ازروی تلقین ب خودمون حقیقت داره.اوناییم ک مخالفن بامن دهنشونوببندن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
چه بی ادب
مژی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
چقدر بی تربیت، تازه روانشناس هم هستی
دارا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
تو روان پریشی نه روانشناس
اشتباه بهت گفتن باورت شده
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1393/11/28
درسته هرکسی نمیتونه فال بگیره اما کلا فال قهوه و تاروت حقیقت داره
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1393/11/29
سلام
این خطاب ب نویسنده این وبلاگ
شما تماما نظرات شخصی خودتان را ارایه دادین ...
فال حقیقته ....
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1394/07/13
برید سوراغ درس ومشقتون الکی مثلا من نخال ام
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1394/08/09
فقط فال قهوه واستخاره باقران
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1394/09/07
به نظر من اعتقاد داشتن یا نداشتن به فال کاملا به تجربه فرد بستگی دارد اگر نیتی داشته باشیم و دقیقن فال حافظ در مورد ان به ما بگوید باعث اعتقاد و وابستگی در ما می شود همینطور سایر فالها از نظر من به سنگ هم اعتقاد داشته باشی جواب میگیری چون همه چیز بستگی به فکر تو دارد
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1394/11/06
hame chiz bastegi b eeteghad adam dare eeteghad dashte bashi doroste b nazare man faghat fale ghahve
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1395/01/22
من دانشجوي دكتري هستم، تمام عمرم هم علاقه مند ب فلسفه و روانشناسي بودم، منطقم هنوز هم قبول نميكنه آينده ته فنجون باشه اما اينو تجربه كردم، اونچه فالگير بهم گفت اصلا اتفاقي ك انتظارش رو داشته باشه يا بشه با فكر ب سمتش سوق داده شد نبود اونهم با توالي زماني و مكاني دقيق! فكر مي كنم اينكه ما قادر ب توضيح چرايي يكسري مسايل نيستيم دليل مناسبي براي رد اون نيست
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1395/02/18
خداکنه همه ب ارزوهاشون برسن
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1395/02/27
فال قهوه واقعیت داره من از طریق تلفن فال قهوه گرفتم تمام مسائل گذشته و حالم رو درست گفت و از اینده هم گفت که یکی یکی داره اتفاق می افته و من منتظر اون اتفاق قشنگه هستم...99 درصد درسته فال قهوه
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
میشه عزیزم شماره اش بهم بدید
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
میشه لطفا شماره اش بمن هم بدید
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
میشه لطفا شماره اش بمن هم بدید
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1395/03/09
تاحالا نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1395/03/26
سلام به نظر شما فال اوراكل درسته ؟
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1395/05/10
سلام من چندوقت پیش پیش یک خانم ک در اینستا گرام باش اشنا شدم فال گرفتم کارش عالی بود قیمتشم خیلی خوب بود ده تومن بود،همه چیزو میگفت ...
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1395/06/03
ميشه آيديشو بگي؟
United States
07:08 - 1395/06/06
با سلام و احترام .دوستان عزیز ببینید بله فال قهوه و پاسورو....تقریبا حقیقت داره.منظورم از تقریبا اینه که شنیدید خیلی ها گفتن رفتم پیش یه فالگیر حرف هاش درست نبود یا یکی میگه درست بود مو به مو گفت اونایی که درست میگن مطمن باشید صدرصد جن دارن و از طریق جن همه حرفارو براتون میگن به خاطر بعضی مسایل نمی تونن اشکار بگن با جن سرکار دارن واسه همین میان پاسور و قهوه رو بهونه میکنن.چون خودم خیلی خیلی دیدم با چشای خودم دارم میگم و حرف زدم باهاشون دارم میگم
همین چند وقت پیش هم یکی از همین فالگیرا که یا قهوه فال میگرفت شبش کشته میشه بعد کلی پزشک قانونی و ازمایش دکترای متخصص و ..غیره کشف میکنن طرف به دست جن که داشته خفه شده رو گلوش جای انگشت بوده ولی دست ادمیزاد نبوده بعد تحقیق و پرس جو همسایه ها میگن خونشون شب قبل مرگ جرو بحث بوده نگو با جن هاش حرفش شده
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1395/06/12
والامن یه جایی فال قهوه وتاروت گرفتم همش مگف به خاستت میرسی یه جای دیگه گف نمیرسی ......من اصلن آشنایی ندارم به این چیزایهورفیقم گفت ولی باورندارم
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/06/21
سلام منم با نظر میلاد موافقم ، این دعا نویسا و فالگیرا همه با اجنه در ارتباطن ، من خودم به شخصه با دعا نویس حرف زدم ، کاملا حقیقت داره
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1395/07/06
والامنم فال قهوه گرفتم درس بود ولیبرایه نفرگرفت نمیدونم الان دیگه درسته یانه منتظرم
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1395/07/14
تو رو خدا ادرس همین فال قهوه که دارین به منم بدین
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1395/07/19
منم به فال اعتقاد نداشتم اما وقتی یکبار فال تاروت و قهوه گرفتم واقعا درست بود همه چیز و همه اتفاق افتادند همینطور فال چای که دیگه خیلی سریع جواب گرفتم و واقعا تعجب آور بود
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1395/07/24
لطفا اگه واقعا فالگبرقهوه وتاروت خوب بافیمت مناسب دارید معرفی کنید. ممنون
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1395/08/15
فااال حقیقت نداره همش تخیلیه
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1395/08/16
فال و گرفتن فال بستگی به خود ادم و اعتقادات ادم داره. همه کسایی که فال میگیرن دروغ نمیگن.چون بارها و بارها من این کارو انجام دادم و چیزهایی شنیدم که هیچکس جز خودم خبر نداره. .فال قهوه و بقیه فال ها همون نیاتی هست که از قلب خودمون میگذره و چون روشون تمرکز داریم مثل جذب نیروی کائنات اونهارو به سمت خودمون جذب میکنیم. من چند ساله پیش یه خانم فال میگیرم دستش انصافا برام خوب بوده و انرژی مثبتش زیاده برای همین هیچگاه دیگه پیش کس دیگه نرفتم.پول کلانی هم ازم نمیگیره سرکتاب قرانیمم بهم میگه .
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1395/09/02
سلا دوستان.من به فال اعتقاد نداشتم. و بهش فكر نمي كردم.ولي جديدا خواهر ها و مادرم به طور تصادفي فال قهوه گرفتن. از فوت پدر گفتن. دارم دیوانه میشم. ذهنم مشغول شده.براي سلامتي همه پدر و مادرها لطفا دعا کنید.............فقط این مورد ازارم میده....
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1395/09/18
سلام من به فال قهوه اعتقاد دارم.فال حافظ همیشه درست نمیگه.فال تاروت هم دوست دارم.مدتهاست پیش یه خانم فال قهوه میگیرم که خیلی هم راضیم........
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1395/12/15
نمی دونم من فال قهوه گرفتم فقط یدونش اتفاق افتاده خدا کنه چیزای خوبی ک گفته اتفاق بیفته
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1396/01/28
بوه من یه فالگیر میشناسم هم کارش خوبه هم دستش خوبه هرانفاقیم تاحالا بهم گفته پیش اومده.نزدیک یکساله مشتریش هستم.خیلی از دوستامم معرفی کردم و پیشش فال گرفتن و همه اوکی بودن .....
پاسخ ها
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
من اع تقاد دارم ولی حرس میخورم
سلام عزیزم خوبی میشه ادرس این فالگیر رو بدین
Germany
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
ادرسشو میدین لطفا
United States
16:50 - 1396/02/03
من فکر نمیکنم چون این یک امد دادن به مردم است و عیر از این چیزی نیست
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1396/03/27
فال نگین تاروت ورق وقهوه میگیره واسه بعضی ازدوستان که گفتن شماره فالگیر خوب وهزینه مناسب معرفی کنین امتحانش کردم خیلی خوبه
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1396/04/23
فال فقط یه سرگرمیه همیننن
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1396/05/08
با سلام
دوستان من الان ۲ بار فال قهوه میگیرم واقعا تمام زندگی منو گفت و اون شخص اصلا منو نمیشناخت و بار اول هرچیزی گفت درست بود و بار دومم همه درست بود و همین چند روز پیش یکی از اون چیزایی که گفت اتفاق افتاد.
پاسخ ها
اکرم
Germany
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
سلام میشه شماره اش رو یا آدیش رو بدید اگر ساکن تهران هستید ممنون میشم خیلی گرفتارم
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1396/05/20
ب نظر من ک واقعیه .خودم تا حالا 3 بار گرفتم هرچی گفته اتفاق افتاده
United Arab Emirates
17:58 - 1396/07/30
من ایمان داشتم بچه ام پسر میشه هفته پیش فال قهوه گرفتم گفت دختره بعد یه نفر دیگه فرستادم از طرف من بخوره طرف نفهمه به اونم همونارو گفت همش تو کمام دعا کنین اشتباه باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۱
چی شد بچه ات؟
کبیرالله حبیب الله سیدالله سید علی حسینی
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1396/11/16
فال حتی از دروغ ترین پدیده ی جهان هستی هم دروغ تر است.
United Arab Emirates
13:16 - 1396/12/06
والا من به هیچ یک از این فالگیر دعا نویس به هیچکدوم اعتقاد ندارم نظر شخصی من اینه که آدم خودش سر نوشتشا میسازه نه فالگیر و دعا نویس درسته حرفاشون واقعیت داره اما خب اونا کار بلدن کارشونا خوب بلدن من فقط به خدا ایمان دارم که این زندگی را در اختیار من گذاشت که خودم سرنوشتما بسازم نه فالگیر و......
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/01/25
میشه شماره یا آی دی کسی که هم فال تاروت وقهوه خوب میگیره و هم قیمت مناسب داره بهم بدین؟
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1397/01/27
بچه ها یه ادرس بدین تو اصفهان باشه یاشماره تلفن هم باشه اشکال نداره فقط هم هزینش مناسب باشه هم اینکه ی جورایی مطمئن باشه وقبلا کسی پیشش رفته باشه که بدونه درسته حرفاش.دمتون گرم
پاسخ ها
یاس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
دوست عزیز فولادشهر میشناسم خوبه قیمتش 35
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1397/02/05
حافظ فالش راسته البته فقط زمانی ک واقعا ب راهنماییش احتیاج داشته باشیدو قلبتون واقعا شکسته باشه
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1397/03/23
بنظر من تاخدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته وفال گرفتن فقط پول هدر دادنه.
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1397/04/18
منم ب اعتقاد دارم بعضیاچیزاییو میگن ک هیچکس نمیدونه بستگی داره پیش چ کسی بری
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1397/05/03
منم یکبار فال قهوه تلفنی گرفتم تمام حرفاش درست بود چیزایی رو گفت که هیچکس ازشون خبر نداشت
اینم شمارش ۰۹۰۳۸۹۴۸۰۰۴
پاسخ ها
golshan
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
واقعا راست هستش چون منم میخوام بگیرم ازشون
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1397/05/13
فال قهوه واقعا درسته من گرفتم ۹۰ درصد درست بوده تاالان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
سلام دوستان..من واقعآاا موندم دوستانی ک اعتقاد ندارن چیییی مخان پس تو اینجور پست ها ..و واقعا دنبال چی میگردن پس اگ اعتقاد ندارن و اینا چرته ب نظرشون چرا اینجا سرچ کردن این مطلب رو
دارا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
مگر قراره هرکی هرچی بخونه بهش اعتقاد داشته باشه؟؟؟
من توی قسمت مبارزه با مواد مخدر کار میکنم توی عمرم سیگار دستم نگرفتم ولی هر روز کلی مطلب و مقاله در مورد مخدر میخونم پس من حتما معتادم و خبر ندارم
فال و جادو و دعا همش حرف مفته قسمت و آینده دست خداوند و عمل و تلاش انسانه
اگر اون رمال یا فالگیر قدرتی داشت میرفت یه ثروتی برای خودش بهم میزد که دست گدایی جلوی مردم دراز نکنه یا از مرگ خودش اگر به دلیل حادثه باشه جلوگیری کنه بدبختی ملت ما توهم و خرافاته
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1397/06/26
من اعتقاد شدیدی به تاروت دارم
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1397/06/26
من اعتقاد شدیدی به تاروت دارم
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/06/31
قبلنا یکی از دوستای من رفتن همچیو درس گفته منم رفتم همچیو عالی گفت فقط درمورد ازدواجم گفت با کسی که عاشق همیدیگه این ازدواج نمیکنم به نظرتان در مورد ازدواج صحت داره حرفاش
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1397/07/06
به نظر من فال گیرها بیشتر ذهن خوانی میکنند ....یه فالگیر به من گفت همسرت عمر کوتاهی داره و یکی دوسال ایند میمیره ...دارم دیونه میشم اخه من جوان هستم دوتا دختر خردسال هم دارم ...به شوهرم هم چیزی نگفتم
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1397/07/13
سلام بچه ها کسی شهرزاد که تلگرام داره و فال تاروت میگیره میشناسه؟میگن فالاش راسته.بزنید کانال فال شهرزاد میاره.من میخوام بگیرم میتریم دروغ باشه. یکی ج بده لطفا
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1397/07/28
بچه ها من جایی فال قهوه گرفتم یه چیزی گفت بد بعد گفت باید دعا بگیری پول خیلی خیلی زیادی دادم بابت دعا که از شر بلا دور شیم بعد از چند وقت جای دیگه فال گرفتم دقیقآ باز همونو گفت نمیدونم یعنی دعا تآثیری نداشته باید چکار کنم ؟تورو خدا راهنمایی کنید.
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1397/07/29
خواهش میکنم یکی جواب بده به نظر شما به کدوم اعتماد کنم؟اونی که میلیونی بهش پول دادم برا دعا ؟یا اون که باز فال قهوه گرفتم همون مشکل اولو باز گفت .یکی لطف کنه جواب بده مرسی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
سلام همشون دروغن باورنکن زندگیت خیلیم خوبه ساده نباش
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1397/08/07
سلام شماره فالگیری که میگیدده تومان فال میگیره بدید زنگ بزنیم ببینیم چقدصحت داره امتحانش ضررنداره
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1397/08/24
راستش من تا حالا فکر کنم ده بار گرفتم گاشته و حال رو خوب میگن ولی از اینده هیچی درست درنیومده چون اینده با اراده ی خودمون اتفاق میفته به من گفتن یه نفر که منظورمه حتما برمیگرده و براش مریضی افتاده و براش تصادف افتاده و یه بچه دنیا میاد و خواهرم اتفاق خوبی براش میفته ولی هییییچکدوم نشد و جالب اینکه همشون هم تقریبا مشابه میگفتن
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1397/09/03
من چند بار فال قهوه حافظ گرفتم یه چیزایی حقیقت بوده ولی موارد پیش پا افتاده اون چیزی که راجع به آینده میگن و واقعا تاثیر گذارمیشه اگه اتفاق بیفته دروغ بوده
France
08:47 - 1397/09/07
درود.کسایی که میگن فال کلاه برداری و،و،و،لطفا بگن چطور میش کسی که برای اولین بار ادمو میبینه وتمامی کارهای انحام شده یا نشده شما رو دقیق میریزه رو دایره بدون کمو کاست ،این چطور ممکن
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/09/17
منم گرفتم گفت شما ۱۸ ماه بیشتر زنده نیستی عمرت خیلی کوتاهه واقعن درست گفته
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/09/30
فال قهوه امکان داره اشتباه کنه من قبلا رفتم راس بود چن وقت پیش بازم رفتم بهم گفت طلاق میگیری من زندگیمو دوس دارم یعنی طلاق میگیرم
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/09/30
فال قهوه امکان داره اشتباه کنه من قبلا رفتم راس بود چن وقت پیش بازم رفتم بهم گفت طلاق میگیری من زندگیمو دوس دارم یعنی طلاق میگیرم
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1397/09/30
منم چند وقت پیش فال قهوه گرفتم بهم گفت طلاق میگیری من زندگیمو دوس دارم یعنی طلاق میگیرم.؟چن سال پیش رفته بودم اکثر حرفاش حقیقت داشت و اتفاق افتاد
Germany
10:58 - 1397/10/12
سلام یک یک فال بین قوی در کابل شماره یا آدرس اگه دارین بدین تشکر
پاسخ ها
کتیایون
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
یه پیچ میشناسم غیر حضوری فال میگیره
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/10/15
من یه خانم میشناسم فال غیر حضوری عالیههههههه پیج داره
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1397/10/22
سلام این فالگیر هاباجن کارمی کنند وممکنه وارد زندگیتون بشه رهاش کنید من به فال علاقه دارم اما تاحالا جرات نکردم پیش هیچ کدوم برم تابستون پارسال نصف شب دخترم تو خواب جیغ می زد بلاخره معلوم شد جن ها رو می بینه بعد از ۳ماه دوندگی تونستیم باهاشون حرف بزنیم وبا بدبختی اونها رواز دخترم وزندگیمون دور کنیم خود جن به دخترم می گفت فلانی دعا برای خانواده ات نوشته تا من شما رو اذیت کنم پیش یه آیت الله رفتیم تا از شر همشون راحت شدیم یاحق خدا نگهدارتون
France
22:53 - 1397/11/21
واچه چیز


اینایی که ازفال تعریف میکنندمیخوان ادرس بدن شای خودسون فال میگیرن میخوان بازارگرمی کنند ومشتری جورکنندبراخودشون
Germany
19:58 - 1397/11/23
سلام من میخام یاد بگیرم باید چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1397/12/02
سلام فال قهوه خواستید زنگ بزنید دقیق هستن هزینه اش سی هزار صفرنهصدبیست د و صفر شصد سی پنج چهارصد چهل شش
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1397/12/06
کسایی که فال دوست ندارن چرا همچین چیزایی رو سرچ می کنن بعد ادعای عقل کل بودن می کنن که ما باعقلمونتصمیم می گیریم بعد میان تو اینترنت در مورد فال سرچ می کنن. دم خروستونو باور کنیم یا قسم حضرت عباستونو؟
United Kingdom
01:35 - 1397/12/16
من یه بار پیش یه زنه تاروت گرفتم راجب گذشتم درست گفت ولی اینده رو نه چندان که بنظرم چرت بود
ولی پیش یه دعانویس اوراکل گرفتم عالی بود هر چی راجب گذشتم گفت و زمان حال واقعیت داشت مو به تن سیخ شد با حرفاش خیلی دقیق بود اینطور ادما موکل دارن و خب اینجور چیزا علم مخصوص به خودشو داره
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1398/01/09
منم دوست دارم که فال قهوه بگیرم .ولی میترسم ......من یه عاشقم ونیتمم درباره عشقمه .من هیچ وقت این چیزاروقبول نداشتم ولی ازوقتی عشقم داره به جنون میرسه مجبورم که به این فالاروبیارم .البته اول باامیدبه خدابعداینجورفال ها......
Singapore
21:59 - 1398/01/10
فال خوب عقل خوب هست که منم ندارم
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/01/29
بنظر من که هم درسته هم نه،،واسه من که خیلی چیزا گفت گوش نکردم ضرر کردم،خاک برسرم شد
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1398/02/04
دوستان سلام.من به فال اعتقاد نداشتم ولی وقتی با یکی ک فال قهوه میگرفت اشناشدم کلی ذهنیتم عوض شد واقعا عالی بود غیر از گفتن فالم بهم مشاوره هم داد .دوسال بعدش بهش زنگ زدم گفتم میخام باهاش کارکنم و براش مشتری ببرم علی رغم میلش قبول کرد و من الان مسئول هماهنگ کردن مشتریاش هستم
Iran, Islamic Republic of
02:47 - 1398/02/04
من چند ماه پیش فال قهوه گرفتم چیزایی گفت که هیچکس خبر نداشت و تمام چیزایی که گفت اتفاق افتاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج