انجام بازگشت عمل وازکتومی به صورت رایگان
۲۵۳۷۲۰
۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
۱۷۵۱۷
رئیس اداره باروری سالم وزارت بهداشت از بازگشت عمل وازکتومی به صورت رایگان در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس: محمد اسلامی رئیس اداره باروری سالم وزارت بهداشت درباره عمل بازگشت وازکتومی برای کسانی که پیش از این عقیم شده‌اند، اظهار کرد: این عمل درحال‌حاضر در سراسر کشور به صورت رایگان انجام می‌شود.

وی افزود: بیمه خدمات درمانی پیش از این استثناهایی گذاشته بود که وزارت بهداشت مکاتباتی با این بیمه انجام داد و آنها اعلام کردند در راستای برنامه‌های سیاست جمعیتی، این مسئله را عمومی می‌کنند.

 رئیس اداره باروری سالم وزارت بهداشت با بیان اینکه وزیر بهداشت نیز اعلام کرده‌اند از محل منابع طرح تحول سلامت، فرانشیز عمل بازگشت وازکتومی برای کسانی که پیش از این عقیم شده‌اند، رایگان انجام شود، افزود: درحال‌حاضر امکان دسترسی به این مسئله به ‌صورت رایگان در تمام بیمارستان‌های دولتی فراهم است و افراد می‌توانند از این مزیت بهره‌مند شوند.

اسلامی با بیان اینکه این مسئله از سال پیش در کشور اجرائی شده است، گفت: درحال‌حاضر عددی مبنی بر اینکه تاکنون چند نفر برای عمل بازگشت وازکتومی در کشور اقدام کرده‌اند، نداریم.

وی در ادامه تصریح کرد: هیچ بخش‌نامه‌ای برای انجام وازکتومی در کشور نداریم و برای بستن لوله‌های زنان (توبکتومی) نیز این عمل به صورت انتخابی انجام نمی‌شود و اگر کسی درخواست کند، باید شرایط لازم در آن وجود داشته باشد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1394/07/19
خودمونم زيادي هستيم ! بچه بياريم كه چي بهش بديم ؟ آسايش و آرامش و رفاه و سلامت و ..........؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج