علائم و نشانه های یک زندگی جنسی سالم
۲۶۶۹۰۳
۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹
۱۰۸۵۵
آیا وسط روز از خودتان عکس سلفی می‌گیرید و برای همسرتان می‌فرستید؟ خبر خوب اینکه افرادی که زندگی جنسی خوبی دارند، خودشان و بدن‌شان را دوست دارند.
وب سایت نی نی بان: آیا وسط روز از خودتان عکس سلفی می‌گیرید و برای همسرتان می‌فرستید؟ خبر خوب اینکه افرادی که زندگی جنسی خوبی دارند، خودشان و بدن‌شان را دوست دارند.

علائم و نشانه های یک زندگی جنسی سالم


علائم و نشانه های یک زندگی جنسی سالم

آیا زندگی جنسی شما خوب است؟ این سوال نباید شما را به مقایسه با اطرافیان‌تان یا خواندن مطالب مختلف برای اطمینان از این موضوع بیندازد، اگر فکر می‌کنید زندگی جنسی خوبی دارید، پس دارید! به همین سادگی. به عبارت دیگر اگر شما از زندگی و رابطه جنسی با شریک زندگی‌تان احساس رضایت می‌کنید شما برنده این بازی هستید. اما اگر به دنبال شواهد بیشتری برای اطمینان از داشتن زندگی جنسی خوب و مناسب می‌گردید، بد نیست به برخی موارد توجه کنید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...ترشحات خطرناک در زنان

علائم و نشانه های یک زندگی جنسی سالم

همه خانم‌ها از زمانی که به سن بلوغ می‌رسند و اولین قاعدگی‌شان را تجربه می‌کنند متوجه تغییراتی اساسی در بدن‌شان می‌شوند و در عین حال ممکن است بیماری‌های جدیدی را تجربه کنند که تا به حال هیچ چیز در موردشان نمی‌دانستند.
کی بچه‌ دار شويم؟


علائم و نشانه های یک زندگی جنسی سالم

پدر و مادر شدن یک مرحله فوق‌العاده از زندگی و در عین حال بسیار سخت و پر استرس است. به خاطر داشته باشید که بسیاری از این سختی‌ها مقطعی هستند و به زودی اوضاع کمی تغییر می‌کند و شما احساس راحتی بیشتری خواهید کرد. گاهی اوقات ورود یک کودک جدید به خانواده با تحریک احساسات پدر خانواده همراه است. پدرها برخی مواقع به فرزندانشان حسادت می‌کنند؛ چرا که این موجود کوچک توانسته است بیشترین وقت مادر را به خودش اختصاص دهد. آنها احساس می‌کنند مورد کم توجهی قرار گرفته‌اند.این شرایط کاملاً طبیعی است، زیرا ساختار خانواده تغییر کرده است.لگدهای جنین تان را بشمرید!

علائم و نشانه های یک زندگی جنسی سالم

ابتدا حرکات جنین نامنظم و با فاصله است، ولی به تدریج منظم و معنی دار می شود. حرکت جنین یکی از زیباترین اتفاقاتی است که فقط مادران تجربه می‌کنند، اما داشتن هر چیز منحصربه‌فردی بهای خودش را دارد؛ بهایی که گاهی از دست رفتنش، بسیار گران تمام می‌شود، به اندازه از دست دادن فرزندی که نزدیک به ۹ ماه، انتظار رسیدنش را کشیده‌ای.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج