دنیزلی سرمربی گالاتاسرای شد
۲۶۹۲۰۶
۰۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۳
۱۳۳۴۲
مصطفی دنیزلی به عنوان سرمربی جدید گالاتاسرای انتخاب شد و باید این هفته تیمش را در لیگ قهرمانان همراهی کند.
خبرگزاری ایسنا: مصطفی دنیزلی به عنوان سرمربی جدید گالاتاسرای انتخاب شد و باید این هفته تیمش را در لیگ قهرمانان همراهی کند.

به گزارش یورو اسپورت، مصطفی دنیزلی سرمربی سابق پاس و پرسپولیس در لیگ ایران که تیم هایش به انجام بازی های هجومی مشهور شده است به عنوان سرمربی جدید گالاتاسرای انتخاب شد.

دنیزلی که در ترکیه چندین تیم را هدایت کرده است در چند سال گذشته بیشتر به عنوان کارشناس در تلویزیون ترکیه فعالیت کرده است.

چندروز پیش دورسون ازبک، رئیس باشگاه گالاتاسارای در حرکتی عجیب، حامزا حامزا اوغلو را برکنار کرد و به سرعت مذاکرات برای انتخاب سرمربی جدید آغاز شد. اولین گزینه باشگاه دنیزلی بود و در همان مراحل اولیه مذاکرات، دو طرف به توافق رسیدند. امروز هم این قرارداد رسما امضا شد و ازبک برای سرمربی جدید تیمش آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است دنیزلی دو دوره سرمربی گالا بوده و این بار او سومین دوره خود را در پرافتخارترین باشگاه ترکیه آغاز می کند. او تنها مربی ترکیه است که توانسته با سه تیم بزرگ استانبول، گالا، فنرباغچه و بشیکتاش، به قهرمانی لیگ برسد.

گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور دارد و در کنار تیم‌هایی چون بنفیکا، آتلتیکومادرید و آستانه در یکی از کم هیجان ترین گروه های این فصل فوتبال اروپا قرار دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج