جزییات نقشه سرقت ناکام از طلا فروشی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۷۱۴۳۲
۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۱
۱۹۴۲۲
جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان از وقوع یك سرقت نافرجام از طلافروشی در آق‌قلا خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی همدستان متهم دستگیر شده همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر: جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان از وقوع یك سرقت نافرجام از طلافروشی در آق‌قلا خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی همدستان متهم دستگیر شده همچنان ادامه دارد.

سرهنگ "علی‌اكبر جاویدان" درباره جزییات عملیات دستگیری متهمان و ناکامی آنها برای سرقت از مغازه طلا فروشی گفت: ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز گذشته از طریق تماس‌های مردمی با مركز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، وقوع یك سرقت از طلافروشی شهرستان آق‌قلا به پلیس، گزارش شد.

وی ادامه داد: بلافاصله اكیپ فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و در ادامه یگان امداد، پلیس آگاهی و فرمانده انتظامی شهرستان در محل حاضر و به پیگیری موضوع پرداختند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان افزود: بر اساس اظهارات شاهدان حادثه، سارقان كه دو مرد و یك زن بودند، پس از ورود به طلافروشی با استفاده از افشانه، مانع هرگونه اقدامی از سوی صاحب مغازه شدند.

سرهنگ جاویدان تاكید كرد: دو نفر از سارقان پس از مشاهده تجمع مردم در اطراف طلافروشی بلافاصله با وسیله نقلیه خود از محل متواری و فرد دیگر نیز پس از رها كردن طلاها وارد یكی از ساختمان‌های همجوار محل وقوع سرقت شد.

وی اضافه كرد: با حضور سریع ماموران در محل حادثه و هماهنگی با مرجع قضائی، با بازرسی منازل و اماكن اطراف در یك عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری فرد مورد نظر شدند كه در بازرسی از وی یك قبضه سلاح كلت كمری كشف كردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان تاكید كرد: ماموران در ادامه، با استفاده از امكانات تخصصی و تجهیزات لازم ساعاتی پس از وقوع سرقت، خودروی سارقان را شناسایی و موفق شدند یكی دیگر از متهمان را در مخفیگاه خود دستگیر كنند.

به گفته وی، تلاش پلیس برای دستگیری دیگر همدست سارقان كه یك خانم است، ادامه دارد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان ضمن تقدیر از اقدام ضربتی پلیس در راستای دستگیری سارقان خشن و بر هم زنندگان نظم و امنیت در جامعه، تاكید كرد: پلیس گلستان با اقتدار برابر اینگونه مجرمان ایستادگی خواهد كرد و بر هم‌ زنندگان نظم و امنیت باید بدانند كه استان گلستان جولانگاه جنایات آنان نخواهد بود.

سرهنگ جاویدان با اشاره به همكاری مردم در راستای دستگیری متهم تاكید كرد: اطلاع‌رسانی سریع وقوع سرقت از طریق مردم به پلیس یكی از موارد مهم و تاثیرگذار در موفقیت ماموران در اجرای این عملیات مهم بوده است.

وی  افزود: تقاضای پلیس از مردم این است كه هنگام مواجهه با چنین مواردی بلافاصله موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع داده و از هرگونه اقدام شتابزده خودداری كنند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت: هنگام حضور ماموران پلیس در صحنه واقعه، توصیه می‌شود برای جلوگیری از هرگونه حادثه غیرمترقبه بستر لازم را جهت اقدامات تخصصی پلیس فراهم كنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر