به زندگی عاطفیت یه حالی بده!
۲۷۳۶۴۲
۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰
۱۴۷۷۱
قدردانی و تشکر کردن از رفتارها و اعمال پسندیده افراد، بهبود عمیق عاطفی را دربر دارد. در ابراز محبت خسیس نباشید.
وب سایت نی نی بان: قدردانی و تشکر کردن از رفتارها و اعمال پسندیده افراد، بهبود عمیق عاطفی را دربر دارد. در ابراز محبت خسیس نباشید.

به زندگی عاطفیت یه حالی بده!


به زندگیت یه حالی بده!

«چند سال از زندگی مشترک تان گذشته است. از شور و حال روزهای ابتدایی آشنایی فقط خاطره ای در ذهن تان مانده و تکرار و یکنواختی، تک تک سلول های زندگی مشترک تان را دربر گرفته است. رابطه عاطفی تان معمولی و سرد شده است. از زندگی مشترک دل زده می کند، زندگی مشترک شما «شور» خود را از دست داده است؛ چون رابطه، نیاز به «رسیدگی» دارد. در این مطلب راه هایی پیشنهاد می شود که از طریق آنها می توانید زندگی تان را از یکنواختی دربیاورید و آن را پرشور کنید.۱۰ باور اشتباه درباره سرطان سینه


به زندگیت یه حالی بده!

سینه از انواع غدد مترشحه می باشد که وظیفه آن تولید شـیـر اسـت. شیـر در قسـمـت نـرم و دالـبـر مـانــند سینه درست شده و توسط مجاری لوله ای شکل بــسمت نوک سینه ها هدایت می شود. مانند سایر سلول های بدن سینه نیز بــطور متناوب رشد کــرده و زمانی را نیز به استراحت می پردازد. دوره رشد و اسـتراحت توسط ژنهایی که در مغز قرار گرفته اند کنترل و اداره می شـونـد. هنـگامیکه ژنها دارای عملکرد مناسبی باشــند به خوبی توانایی کنترل رشد سلولها را دارند اما زمـانیکه در عملکرد آنها نوعی ناهنجاری و یا بی قاعدگی بروز کند تسلط خود را بر روی رشد سلول ها از دست می دهند.
جدیدترین روش تعیین جنسیت جنین

به زندگیت یه حالی بده!

فرزندی که در انتظار تولدش هستیم دختر است یا پسر؟ این سوالی است که تا یک دهه پیش برای پاسخ به آن باید تا تولد کودک منتظر می‌ماندیم. اما چند سالی است به کمک روش‌های مختلف تهاجمی و غیرتهاجمی تشخیص جنسیت نهایتا در اواسط دوران بارداری ممکن شده و به‌این ترتیب لازم نیست ۹ ماه منتظر بمانیم.همه چیز درباره حاملگی با صرع

به زندگیت یه حالی بده!

صرع نوعی اختلال است که حملات ناگهانی و تکرار شونده از مشخص های آن به شمار می رود. زنان مبتلا به صرع همواره نگرانی هایی در زمینه هایی مانند ازدواج، بارداری، شیردهی، عادت ماهیانه و یائسگی دارند.۵۰ درصد بیماران مصروع را زنان در سنین باروری تشکیل می دهند و آنان می توانند با رعایت نکاتی فرزندان سالمی را به دنیا آورند.پوست در دوران بارداری چه تغییراتی دارد؟

به زندگیت یه حالی بده!

پوست خانمهای حامله نسبت به دیگران کمی گرمتر و پرخونتر می باشد و در برخی ازمناطق پوست رگه های قرمزی در زمان حاملگی ایجاد می شود که اینها در اثر تغییرات هورمونی بدن در زمان حاملگی بوده که سبب بازشدن عروق سطحی پوست و قرمزی آن می شود. پوست در دوران بارداری تغییرات مختلفی دارد و بنابراین مراقبت های خاص خود را می طلبد. اگرچه قبلا در مطالب بررسی تغییرات پوست در دوران بارداری و آشنایی با تغییرات پوستی دوران بارداری و تغییرات شایع پوست و مو در دوران بارداری به تغییرات پوست در دوران بارداری اشاره کرده ایم، امروز نیز ابعاد دیگری از این موضوع را به شما ارائه می دهیم.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج