از «جان» به آقا جواد: ارادتمند، کری
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۷۸۳۱۳
۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۱
۲۱۹۳۶
جان کری به صراحت اطمینان داد که دولت آمریکا با استفاده از همه ابزارهای در اختیارش اجازه نخواهد داد که قانون جدید آمریکا درباره ویزا هیچ مانعی برای منافع اقتصادی ایران ایجاد کند.
خبرگزاری ایسنا: جان کری به صراحت اطمینان داد که دولت آمریکا با استفاده از همه ابزارهای در اختیارش اجازه نخواهد داد که قانون جدید آمریکا درباره ویزا هیچ مانعی برای منافع اقتصادی ایران ایجاد کند.

حسین جابر انصاری، سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد در پی قریب به 10 روز مذاکره سخت و فشرده وزیر امور خارجه و تیم هسته‌ای با طرف‌های آمریکایی و اروپایی، در نیویورک، وین، بروکسل و تهران، در خصوص قانون جدید ویزا در کنگره آمریکا که با تلاش لابی صهیونیستی به عنوان قسمتی از لایحه بودجه تصویب شده بود و تقریبا امکان وتو را از رییس جمهور گرفته بود، در نهایت امروز جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا با ارسال نامه رسمی خطاب به دکتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان به صراحت اطمینان داد که دولت آمریکا با استفاده از همه ابزارهای در اختیار خود اجازه نخواهد داد که این قانون هیچ مانعی برای منافع اقتصادی ایران ایجاد کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: کری در نامه خود تاکید کرده است که ایالات متحده آمریکا به رفع تحریم‌ها بر طبق برجام و اجرای کامل تعهدات آن کشور بر اساس توافقات به عمل آمده در برجام کاملا متعهد است. کری هم‌چنین تاکید کرده است که دولت آمریکا تغییرات مربوط به قانون روادید آن کشور را با توجه به اختیارات خود به گونه‌ای اجرا خواهد کرد که دخالتی در همکاری‌های اقتصادی و تجاری کشورهای دیگر با ایران به عمل نیاید. و بالاخره کری تایید کرده است که دولت آمریکا بدین منظور ابزارهای متعددی در اختیار دارد که حتی شامل توقف اجرای این قانون بر طبق اختیارات رییس‌جمهور می‌شود.

جابرانصاری در پایان اضافه کرد: مذاکرات بسیار فشرده کارشناسان ایران و 1+5 در وین کماکان ادامه دارد و طی روزهای اخیر همراه با پیشرفت مطلوبی در جهت حل و فصل آخرین نکات فنی و حقوقی مربوط به اجرای برجام بوده است.

او اظهار امیدواری کرد با این نامه آقای کری مراحل اجرایی شدن برجام طبق جدول زمان‌بندی در ماه دی به سرانجام برسد.

ترجمه نامه کری به شرح زیر است:

وزیر امورخارجه

واشنگتن

19 دسامبر 2015 (28 آذر 1394)

عالیجناب

محمدجواد ظریف

وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران

تهران

آقای وزیر عزیز:

​از ملاقات سازنده دیروز تشکر می‌کنم. می‌خواستم با شما در پاسخ به سوالی که جنابعالی در مورد اصلاحیه «برنامه لغو روادید» ما داشتید مکاتبه کنم. ابتدا، می‌خواهم خطاب به جنابعالی تایید کنم که ما به رفع تحریم‌ها بر طبق برجام کاملا متعهد هستیم. ما به اجرای کامل تعهدات‌مان طبق توافقات پایبند می‌مانیم. تیم ما سخت کار می‌کند تا خود را بدین منظور آماده کند و به محض آن که به روز اجرایی شدن برسیم ما تحریم‌های مربوطه را برخواهیم داشت.

​اینجانب هم‌چنین اطمینان دارم که تغییرات جدید برای کسب روادید که در کنگره تصویب شده است، و دولت اختیار توقف اجرای آن را دارد، به هیچ وجه مانع ما نمی‌شود که تعهدات خود بر طبق برجام را اجرا کنیم، و ما این تغییرات را به گونه‌ای اجرا می‌کنیم که هیچ مانعی برای منافع اقتصادی مشروع ایران ایجاد نکند. بدین منظور ما بالقوه ابزارهای متعددی را در اختیار داریم، شامل صدور ویزاهای تجاری 10 ساله چندبار ورود، برنامه‌هایی برای تسریع در صدور ویزاهای تجاری، و اختیار توقف اجرای قانون که طبق این مصوبه جدید به ما داده شده است. خوشحال می‌شوم که در این خصوص باز هم صحبت کنم و توضیحات بیش‌تر ارائه کنم.

ارادتمند - جان اف کری
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1394/09/29
درود بر دکتر ظریف و دکتر روحانی که عزت به ایران و ایرانی دادند
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1394/09/29
چه مودبانه ! ببین چه عزتی خریده برامون این آقای ظریف - دستش درد نکنه.
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1394/09/29
ما که مرگ بر امریکا شعارمونه. پس چرا آقا جواد برای ی ویزای بی ارزش باید 10روز وقت بزاره؟ حتمن خیلی از آقایون لازم دارن...
پاسخ ها
ارغنون
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
جناب شما اصلن میدونی جریان چیه؟
اون چیزی نیست که تو فکر میکنی
قضیه نیومدن توریست های جهان به ایرانه. برو مطالعه کن بعد اظهار فضل کن
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1394/09/30
ای روزگار! یه زمانی ویزای ایرانی چقدر عزت و بزرگی تو کشورهای اروپایی و امریکا داشت، حالا باید خوشحال باشیم که یه نامه مودبانه بعد سی سال به وزیر امور خارجه ایران میدن، اونم تازه قانون شهروند درجه دو بودن ایرانیها سرجاش باقی میمونه...! با این حال دست بوس مقامات میشیم که دمتون گرم به لطف شما برامون نامه مودبانه مینویسن...! چقدر دایره دیدمونو کوچک کردن!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۲
یه زمانی کع بسیار دور بود همین هم ندویم جا می مونیم ین و چند سال...یادمون نره همین نزدیکیها ایران تو بن بست بی برگشت بود ...دور نرو بیا سر جای خودت ببین تو این سال اینجا رسیده بودی آیا؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1394/09/30
باسلام به نظرمن آمریکا بااین فشار میخواهد خودش وبسازدواین دولت محترم ماست که با گامهای بلند تردد ایران واروپا را بدون ویزا مهیا کند تا بتواند آمریکاراازاین نظرمنزوی نمایدیعنی این کارها نوعی بازی سیاسی است.
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1394/09/30
اگر دولت ما ساکت باشه و در مقابل اونها هیچ حرکتی از خودش انجام نده باعث میشه اونها با هر دولتی که میاد بعد از این دولت مشکل پیدا کنند سریع از این قانون استفاده می کنند
راستی می خوای تنگه هرمز را ببندیم و هر کشتی که این قانون را اعمال کنه ما هم جلوش بگیریم نزاریم بره نفت ببره بعد بهشون بگیم ما هم گردن کلفتیماااااااااا
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1394/09/30
این نامه را کنار برخورد با احمدی نژاد در برزیل میگذارم واقعا سوای اهداف پشت پرده که خدا میداند چیست این حرمت که درنامه ایشان برای جناب دکتر ظریف عزیز قائل شده نشان از اقتدار تیم مذاکره کننده ما واقای دکتر ظریف میباشد
United States
16:21 - 1394/09/30
شد٢٣سالم زن نگرفتم:| ايشالا اونايي كه باعث گراني و فقر اين ملت شدن پس بدن و به روز نسل هاي بعدشون بياد
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1394/09/30
در بازی شطرنجی که در برجام میبینیم با حیله گری تمام دارن تمام راه که هیچ ؟؟کوراه رههای را برایران میبندند وبا وعده ووعید به ما میگن نگران نباشید تحت فشاریم !!مجبوریم !!!!!. شماصبور باشید. که متاسفانه دولت مردان ما نیز دارن فریب میخورند ویکی یکی مهره هاشون از دست میدن وهر امتیاز لازمی که اونا مد نظرشونه ومیگیرن !!و اخر سر ایران رو کیش ومات میکنن. انوقت است که تازه دولت مردان ما میفهمند امریکا کی هست؟؟؟ خداوند خودش بهمون رحم کنه واین دولت مردان ما ومردم زود باور وسهل اندیش پی به حقه کثیف انها ببرند.قبل از مات شدنمون!!
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1394/09/30
باسلام حضرت علی علیه السلام فرمودند فقط درجنگ می توان ازحیله استفاده کرد وفرمودند کافران ازدستورات قرآن بیشتر استفاده می کنند یاعلی مدد.
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1394/09/30
بابااین جان کری بچه بدیم نیس مس گوسفندبی ازاره نگران نباشید
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1394/09/30
این نامه فقط تا دوران دولت فعلی آمریکا اعتبار دارد. از کجا معلوم که دولت بعدی پایبند به این موضوع باشد.این کار یک حیله گری است . با چماق به سرت می زنند وبعد یک آبنبات به دستت می دهند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر