«من سالوادور نیستم» روی پرده سینما
۲۸۸۶۷۴
۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۳
۱۱۲۱۶
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در مورد قرارداد فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» با بازی رضا عطاران گفت: این فیلم در گروه سینمایی ماندانا و احتمالا بعد از بهمن ماه تا نوروز ۹۵ اکران می‌شود.
خبرگزاری تسنیم: غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در مورد قرارداد فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» با بازی رضا عطاران گفت: این فیلم در گروه سینمایی ماندانا و احتمالا بعد از بهمن ماه تا نوروز ۹۵ اکران می‌شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد قرارداد فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی در گروه سینمایی ماندانا ثبت شد.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه دوشنبه 28 دی ماه شورای صنفی نمایش، قرارداد فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی در گروه سینمایی ماندانا بسته شد. این فیلم با توجه به کف فروش فیلم ها احتمالا بعد از بهمن ماه به نمایش درخواهد آمد و اکران آن تا نوروز 95 ادامه خواهد داشت.

وی همچنین گفت: فیلم سینمایی «نزدیک تر» به کارگردانی مصطفی احمدی بعد از فیلم سینمایی «خبر خاصی نیست» به کارگردانی مصطفی شایسته در گروه سینمایی کوروش اکران می شود. همچنین فیلم سینمایی «وروجک ها» فرزاد اژدری از چهارشنبه 30 دی ماه به جای فیلم سینمایی «شکاف» به کارگردانی کیارش اسدی زاده در گروه سینمایی «ماندانا» اکران می شود. فیلم سینمایی «شکاف» نیز در گروه سینمایی آزاد به اکران خود ادامه می دهد.

فرجی در آخر گفت: فیلم سینمایی «بیداری» به کارگردانی فرزاد موتمن در یکی از سالن های اریکه ایرانیان و در گروه آزاد از روز از چهارشنبه 30 دی ماه اکران می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج