درگيری دو شرور در شمال تهران
۳۰۴۹۶۴
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۸
۱۳۹۴۲
مركز اطلاع رساني فرماندهي انتظامي تهران بزرگ با اشاره به درگيري دو شرور سابقه‌دار در شمال پايتخت، اعلام كرد عامل اصلي بروز اين درگيري شناسايي و تحت تعقيب پليس قرار گرفته است.
روزنامه آرمان: مركز اطلاع رساني فرماندهي انتظامي تهران بزرگ با اشاره به درگيري دو شرور سابقه‌دار در شمال پايتخت، اعلام كرد عامل اصلي بروز اين درگيري شناسايي و تحت تعقيب پليس قرار گرفته است.

در محدوده شمال تهران دو نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار با يكديگر درگير شده كه در اثر نزاع با چاقوكشي يكي از آنان مجروح و به بيمارستان منتقل مي‌شود.

براساس اين گزارش، در ادامه اين درگيري ضارب اصلي از محل نزاع متواري و پس از اطلاع از محل بستري فرد مضروب به اتفاق يكي از همدستانش به بيمارستان رفته و با ايجاد درگيري با كادر بيمارستان، دوباره فرد مضروب را مجروح و متواري مي‌شود.

با اطلاع پليس از موضوع، بلافاصله تيمي از ماموران انتظامي پايتخت مامور دستگيري اين افراد شدند كه در همان ساعات اوليه همدست ضارب كه در متواري كردن عامل اصلي نقش داشته، شناسايي و دستگير مي‌شود.

براساس اعلام مركز اطلاع رساني پليس تهران بزرگ، عامل اصلي بروز اين درگيري، شناسايي شده و تحت تعقيب پليس قرار دارد.

مركز اطلاع رساني فرماندهي انتظامي تهران بزرگ دراين گزارش اعلام كرده كه اخبار تكميلي دراين خصوص متعاقبا اطلاع رساني خواهد شد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج