عملکرد درخشان آقای گل لیگ در سال 95
۳۱۸۵۵۸
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۱
۱۶۱۴۶
مهدی طارمی سال 95 را توفانی آغاز کرده و روی 7 گل پرسپولیس در سه بازی اخیر نقش مستقیم داشته که این آماری شگفت انگیز برای اوست.
ورزش سه: مهدی طارمی سال 95 را توفانی آغاز کرده و روی 7 گل پرسپولیس در سه بازی اخیر نقش مستقیم داشته که این آماری شگفت انگیز برای اوست.

مهدی طارمی را می توان موفق ترین بازیکن لیگ تا پیان هفته بیست و ششم دانست. مهاجمی که البته در سال 95 درخشان تر از همیشه ظاهر شده و روی 7 گل از 9 گل پرسپولیس تاثیر مستقیم گذاشته. طارمی مقابل سیاه جامگان، دو گل به ثمر رساند و پاس گل علیپور را به زیبایی برای او مهیا کرد. او مقابل ملوان هم یک پنالتی گرفت که جری بنگستون موفق شد آن را به گل اول پرسپولیس تبدیل کند. شماره 9 پرسپولیس مقابل استقلال هم دو گل به ثمر رساند و پاس گل چهارم را برای محسن مسلمان فرستاد.

طارمی در سال 95، جز گلی که رامین رضاییان وارد دروازه استقلال کرد، در تمام گلها تاثیر مستقیم گذاشته و آماری خیره کننده از خود به ثبت رسانده. آقای گل فعلی لیگ که تاکنون در 21 بازی 16 گل به ثمر رسانده، روی گلهای پرسپولیس در سال 95 تاثیر 77 درصدی داشته و از این حیث یک رکورد را به ثبت رسانده. شاید اگر طارمی روی گل رضاییان در دربی و کامیابی نیا در انزلی نیز نقش پاسور را ایفا می کرد حالا مرد 100 درصد تاثیرگذار پرسپولیس در سال 95 لقب می گرفت.


برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج