عاشق نوع نگاه تارانتینو به زن ها هستم
۳۳۳۱۲۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۲
۱۲۲۳۵
آن هاتاوی:
آن هاتاوی، ستاره مشهور هالیوودی، امیدوار است بتواند در یکی از فیلم‌های تارانتینو بازی کند.
وب‌سایت کافه سینما: آن هاتاوی، ستاره مشهور هالیوودی، امیدوار است بتواند در یکی از فیلم‌های تارانتینو بازی کند.

ستاره فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» که معمولا در فیلم‌های خانوادگی بازی می‌کند اعلام کرده سعی می‌کند در مسیر کار حرفه‌ای‌اش تغییراتی ایجاد کند تا بتواند قهرمان یکی از فیلم‌های تارانتینو باشد. هاتاوی در مصاحبه‌ای گفته است: «همیشه دوست داشته‌ام در یکی از فیلم‌های کوئنتین تارانتینو بازی کنم. در واقع عاشق نوع نگاه او به زن‌ها هستم. این نوع نگاه قطعا ارزش و جایگاه ویژه‌ای در این دنیا دارد و من عاشق این هستم که یکی از قهرمان‌های او باشم.».

«با بالا رفتن سن‌ام، یک جورهایی احساس می‌کنم قوی‌تر شده‌ام»/ آن هاتاوی عاشق این است که یکی از قهرمان‌های فیلم‌های آقای تارانتینو باشد

این بازیگر 33 ساله که به تازگی مادر شده است در کنفرانس مطبوعاتی فیلم جدیدش، «آلیس آن سوی آینه»، تغییر رویه دیزنی در روایت داستان‌های مربوط به زنان را تحسین کرد و گفت: «پیش از این شاهد ساخت فیلم‌هایی بودیم که در آن‌ها، زنان با افزایش سن، قدرت و انرژی‌شان را از دست می‌دادند. من احساس نمی‌کنم با افزایش سن چنین اتفاقی بیفتد. متوجه منظورم می‌شوید؟ چنین احساسی ندارم. اتفاقا با افزایش سن یک جورهایی احساس می‌کنم قوی‌تر شده‌ام و قرار نیست احساسی غیر از این داشته باشم».

او در پایان به موفقیت‌اش در سینما اشاره کرد و گفت:«همه چیز، هر اتفاق مثبتی که تا به حال در سینما برای من رخ داده مثل یک غافلگیریِ خوشایند بوده است. همیشه سخت کار کرده‌ام اما این مسئله که همه چیز همانطور که انتظار دارم پیش می‌رود، برایم غافلگیر‌کننده است».
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج