صدام پسر هیتلر بود!
۳۴۶۵۵۰
۰۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
۴۲۷۸۲
انتشار یک کتاب و ادعای بزرگی که مطرح کرده است
در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم وقتی که روس ها برلین را محاصره کردند، بلافاصله محل استقرار هیتلر را تصرف و اطرافیانش را بازداشت کردند.
هفته نامه تماشاگران امروز - نسرین خسروشاهی: سوال هایی که درباره سرنوشت صدام وجود دارد را بگذارید کنار اتفاقی که در جنگ جهانی دوم برای هیتلر افتاد. ماجرا وقتی ترسناک می شود که این فرضیه به میان بیاید که آدم کشان نسل های پیشین و کنونی می توانند ارتباط خونی با یکدیگر داشته باشند، ادعایی که در کتاب با عنوان «فرزند رایش» مطرح شده این است که صدام پسر هیتلر است. روزنامه حریت - چاپ کشور ترکیه - گزارش مفصلی درباره آنچه در این کتاب مطرح و ادعا شده، آورده است اما آیا واقعا می توان بر این ادعا تامل کرد یا نه؟

شایعه زنده ماندن هیتلر

در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم وقتی که روس ها برلین را محاصره کردند، بلافاصله محل استقرار هیتلر را تصرف و اطرافیانش را بازداشت کردند. وقتی از آنها بازجویی شد متوجه شدند هیتلر به همراه معشوقه خود، اوا بروان که شب قبل با او ازدواج کرده بود خودکشی کرده و وصیت کرده جسد او و تازه عروسش را در محوطه باغ با بنزین بسوزانند و سپس دفن کنند اما بعد از پایان جنگ جهانی دوم و با فروکش کردن تب تعقیب نازی های فراری، خبرهایی پخش شد که دنیا را متعجب کرد؛ افراد زیادی در آرژانتین شهادت دادند که هیتلر را بعد از جنگ جهانی دوم دیده اند.

صدام پسر هیتلر بود!

یک پیام ناشناس

اگرچه بر اساس اعلام اولیه، هیتلر و براون خودکشی کردند اما برای ماه ها این موضوع قطعی نشد و ابهامات زیادی وجود داشت که باعث می شد فرضیات مختلفی شکل بگیرد. همان طور که گفته شد، اولین بیانیه معتبر در این مورد، اول ماه می در برلین اعلام شد؛ هنگامی که یک ایستگاه رادیویی هامبورگ اعلام کرد که پیشوا مبارزه ای شجاعانه با دریاسالار، کارل دونیتس داشته و مرده است. دونیتس به رادیو آمد و گفت هیتلر همانند یک قهرمان مرد. در همین حین ناگهان صدایی ناشناس حرف دریادار را قطع کرده و اعلام می کند «این یک دروغ است» و شنوندگان را تحریک می کند که علیه دونیتس قیام کنند.

این برنامه رادیویی ترکیبی از امید و ناباوری در میان پروپاگاندا ایجاد کرد اما اینکه پایتخت آلمان نه به دست آمریکایی ها و انگلیس ها بلکه به دست شوروی افتاده بود، مشکوک بودن اطلاعات را بیشتر می کرد. در تاریخ دوم می، هری ترومن، رییس جمهور آمریکا به گزارشگران گفت آمریکا اطلاعات رسمی دارد که هیتلر مرده است اما نه او و نه مشاورانش نمی توانند مدرکی دال بر این ادعا ارائه کنند.

صدام پسر هیتلر بود!

شایعاتی که دامن زده شد

ژوزف استالین، رهبر شوروی، تردیدها در مورد مرگ هیتلر را دامن زد. روز دوم می، تاس، خبرگزاری رسمی شوروی سابق هشدار داد که بر اساس اعلام رادیو، مرگ پیشوا یک ترفند فاشیستی برای ایجاد فرصت برای فرار هیتلر بوده است. ششم ژوئن مقامات ارتش سرخ در برلین اعلام کردند جسد هیتلر را پیدا کرده اند اما فقط سه روز بعد فرمانده این ارتش، مارشال گئورکی زوکوف شناسایی جسد هیتلر را رد کرد و گفت احتمالا او در دقایق آخر توانسته از برلین خارج شود.

در ماه ژوئن، استالین شخصا به ترومن، وزیر امور خارجه و فرستاده ویژه ایالات متحده، هری هاپکینز گفت که اطمینان دارد هیتلر زنده است. سپتامبر 1945 مسکو، بریتانیا را متهم به پنهان کردن هیتلر و براون کرد. یکی از داستان های جدی که در این میان مطرح بود این بود که آدولف هیتلر در قطب جنوب مخفی شده است. تداوم افسانه زنده بودن هیتلر این نگرانی ها را ایجاد می کرد که ممکن است این موضوع باعث تولد دوباره نازیسم با خود هیتلر یا فرزندان احتمالی اش شود. آنچه در این افسانه ترسناک وجود دارد این است که این هیولا اصل و نسبی طولانی داشته باشد.

ارتباط صدام و هیتلر

در حالی که افسانه زنده بودن هیتلر تا سال های اخیر هم وجود داشت و برخی معتقد بودند هیتلر با او براون فرار کرده است، حالا این ادعای باورنکردنی مطرح است که یکی از معشوقه های هیتلر سال 1937 صدام را به دنیا آورده است. این ادعا در کتابی با عنوان «فرزند رایش» که در آمریکا به چاپ رسید، مطرح شد. در این کتاب ادعا شده صدام فرزند نامشروع هیتلر است، به طوری که حتی در جنگ خلیج فارس دونالد رامسفلد می گوید: «شکست صدام حسین یک پیروزی دو جانبه است و ما با حذف صدام به نوعی به زندگی رایش سوم هم پایان دادیم.»

صدام پسر هیتلر بود!

صدام چطور به دنیا آمد

طبق ادعای این کتاب سال 1936 یکی از معشوقه های جوان هیتلر باردار می شود ولی حتی خود هیتلر هم از این ماجرا بی خبر می ماند. سرویس مخفی آلمان از اینکه این نوزاد برای پیشوا دردسرساز شود، دختر جوان را برای زایمان به بیروت منتقل می کند. در همان زمان، مامور سرویس اطلاعاتی آلمان، رینهارد هوفمان در بغداد با یک جوان عرب به نام خیرالله تولفا مذاکره می کند. هوفمان با پرداخت مبلغ قابل توجهی پول به تولفا، از او می خواهد نوزادی را که در آوریل متولد خواهد شد، به یک خانواده مطمئن و مناسب بسپارد. تولفا هم برای نگهداری از کودک، خواهرش صبحا را که او هم در آوریل بچه دار می شد، پیشنهاد می دهد.

به این ترتیب معشوقه هیتلر، 20 آوریل 1937 صدام را به دنیا می آورد. هفت روز بعد وقتی که مادر صدام درد زایمان می گیرد، ماموران مخفی نازی وارد بیمارستان بیروت می شوند و به زور، نوزاد (صدام) را از آغوش مادرش جدا می کنند. در همان شب، ماموران نوزاد را مخفیانه به تکریت برده و در زاغه خانواده فقیر تولفا می گذارند. تولفا در حال برنامه ریزی بود که کسی متوجه نشود خواهرش فرزند زن دیگری را به عنوان فرزند خود می خواند اما در این بین یک اتفاق عجیب می افتد؛ فرزند صبحا مرده به دنیا می آید و صبحا هم به دلیل خونریزی شدید بیهوش می شود. تولفا هم از این فرصت استفاده کرده و فرزند هیتلر را به جای فرزند خواهرش می گذارد و نوزاد مرده را هم ماموران مخفی آلمانی از بین می برند.

صدام پسر هیتلر بود!


پدر صدام که بود؟

صدام هنگامی که بزرگ شد ادعا می کرد نام پدرش حسین الماجد است و قبل از تولدش، او و مادرش را ترک کرده است. دایی صدام، تولفا که سمپات نازی ها بود و دیدگاهی افراطی درباره ملیت عرب داشت، در سال 1941 به نیروهای راشد علی که علیه انگلیسی ها قیام کرده بودند پیوست و به همین دلیل مدت شش سال را در زندان گذراند. به طور کلی تولفا همیشه کنار صدام بود. او به عنوان رییس دولت صدام و همچنین مدتی نیز به عنوان شهردار بغداد ایفای نقش کرده بود اما از سوی دیگر صدام بارها گفته بود که پدرش را نمی شناسد. او به عنوان یک فرزند بی پدر توسط دایی اش بزرگ شده بود. ارتباط دایی او با نازی ها مدت ها قبل اثبات شده بود.

صدام پسر هیتلر بود!

کتاب چه می گوید؟

در کتاب «فرزند رایش» ادعا می شود که دو دیکتاتور تاریخ، صدام و هیتلر با هم ارتباط خونی دارند و صدام فرزند نامشروع هیتلر و معشوقه اش است. در این کتاب آمده است با اینکه هیتلر از این جریان بی اطلاع بوده، ماموران مخفی نازی از تمام این اتفاق ها اطلاع داشتند. واقعیت این است که آلمان نازی ارتباط گرمی با رهبران عراق داشت و این کتاب برای ارتباط گرم آلمان و عراق این موضوع را مطرح می کند که آدولف هیتلر در سال 1932 به پادشاه عراق یک ماشین مرسدس بنز هدیه کرده بود و این را دلیلی بر تقویت احتمالی که مطرح کرده می داند.

صدام پسر هیتلر بود!

شباهت پدر و پسر

بعد از کشته شدن صدام و قبل از آن که این کتاب منتشر شود، دوباره این دیکتاتور با هیتلر مقایسه شد. برخی گفتند که صدام به بدی هیتلر نبود ولی شباهت آنها در این بود که هر دو روحیه مرگ طلبانه ای داشتند و این طرز فکر را به نیروهای شان منتقل می کردند. این موضوع به یک دلیل جالب است که هر دوی آنها نمایش بزدلانه ای داشتند و زمانی که نیروهای شان خلع سلاح شدند خود را مخفی کردند اما تفاوت هیتلر با صدام حسین در این است که هیتلر وقتی در نهایت متوجه شکست آلمان شد خودکشی کرد؛ در حالی که صدام حسین مسیر متفاوتی را انتخاب کرده و به جای خودکشی خود را پنهان کرد تا در نهایت، سال 2003 دستگیر شد.

صدام حسین با حمایت یاسر عرفات جنایات زیادی علیه یهودیان مرتکب شد. همان طور که هیتلر دست به نسل کشی علیه یهودیان در اروپا زد و شاید نفرت شدید یهودیان از این دو، انگیزه اصلی برای پیدا کردن شباهتی بین این دو دیکتاتور است. با اینکه قساوت و توحشی که در صدام حسین سراغ داشته ایم، ممکن است متقاعدمان کند که به راحتی این ادعاها را بپذیریم اما باید کمی صبر کنیم تا صحت چنین ادعاهایی تایید شود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 37
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1395/04/09
جالب بود حالا واقعا پسرشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
قصه میبافین ها!!!همه هم بلا نسبت...... باور میکنن....
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1395/04/09
این چیزی که من خودم بیشتر شبیه فیلم هندی بود آخه صدام کجای قیافش شبیه هیتلر بود اونم از مادر و پدر به اصطلاح اروپایی . لطفا به شعور خوانندگان توهین نکنید
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1395/04/09
جالب بود. اما قیافه صدام خیلی ....
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1395/04/09
جدا از اینکه این دو نفر از نظر ظاهری هیچ شباهتی ندارند، این آقای نویسنده از کجا به اطلاعاتی دست پیدا کرده که حتی خود هیتلر هم خبر نداشته است؟! آن هم پس از بیش از 60 سال؟!!
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1395/04/09
ای کاش تولد نیومده بود
پاسخ ها
خوشحال
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
جاااااااااااااااااان؟؟؟
تولد نیومده بودن؟
یعنی چی؟
خوشحال
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
جاااااااااااااااان؟؟؟
تولد نیومده بود؟؟؟
یعنی چی؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1395/04/09
:)))
اخي !مطلب كم اوردين جرا جرت ميكين؟ منبعتون كدوم سايت زد خارجيه. اخه نميتونن ازمايش دي ان اي بكيرن ازشون؟
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/04/09
به نظرم الکیه ،حداقل یه شباهت بینشون نیست
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1395/04/09
یه آزمایش دی ان ای ظرف سه سوت این معما رو حل میکنه . علم انقدر پیشرفت کرده که اصل و نسب هنری هشتم رو پیدا میکنن چه برسه به صدام و هیتلر که واسه قرن معاصرن
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1395/04/10
باتوجه به حالت سیبیل صدام وهیتلر به نظرمن هیتلرپسرصدام بود ،
پاسخ ها
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
تو نظر دادن همیشه اینقدر دقیقی
Farimah
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
آره هیتلر پسر صدام بود
اولین پسری که از باباش بزرگ تر بود
تازه از طریق سیبیل فهمیدینا
خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
یعنی هر کی سیبیل هیتلری داشته و داره پسره هیتلره دیگه
فازت چیه خدایی
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1395/04/18
خیلی مزخرفه
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1395/09/11
اینا همش چرنده ... خجالت داره واقعا
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1395/12/03
آقا چرا چرت میگید این مزخرفا چیه دیگه میگید به مردم هیتلر اصن بچه نداشته.صدام حسین یه عرب بوده مادر و پدرش هم مشخصه.
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1396/03/31
در طول این چند سالی که وبگردی میکنم مزخرفتر از این مطلب نخونده بودم.واقعا مردم رو چی فرض کردین؟
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1396/04/21
هیتلر مخالف یهودی ها بود ولی شما لعنتی ها آدم های بزرگی مانند هیتلر را که نابغه هستند با آدم های مثل صدام که مزدور هستند مقایسه می کنید
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1396/04/27
درود فراوان بر هیتلر بزرگ
واقعا واقعا نابغه روزگار بود
هیتلر کجا و صدام کجا!
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1396/06/31
چرت و پرت مینویسند ک کتابشان فروش برود
Germany
01:54 - 1396/08/18
آفرین به اونکه متوجه شد حالتون سیبیلاشون نشون میده یه گونگونگ بازیهایی با هم دارن
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1396/12/03
همه ی این نوشته های سایت دسیسه ی یهوده
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1396/12/07
من ميگم این یک چیز واقعی نیس و بیکارا این قصه هارو مینویسن و میندازن اینترنت
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1397/02/09
آقا مگه نمی گید صدام پسر هیتلر قبول هیتلر زنده اس برید ازش بپرسید
United Arab Emirates
23:09 - 1397/03/14
داستان بی پایه واساس یهودیان انقدر جنایت کردند بعدشم فضیه هلوکاست رو به وجود آوردند
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1397/05/15
هیتلر واقعا یه انسان بزرگ وقابل احترامه
کسی که عظمت تونگاهشم پیداست
تروخدا با پیوند زدنش به یه مزدور امریکایی وادم کش شخصیتشو ضایع نکنید مطلب مزخرفی بود
درود به هیتلر بزرگ!
Netherlands
04:39 - 1397/06/15
اوج کمونیست بودن و اوج لیبرال بودن رو در نویسنده این پست میبینیم.
:)
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1397/06/31
این دو نفر هیچ خدمتی به بشر نکردند ..جز رعب و وحش و جنگ و اعدام دسته جمعی اگر کودک شما در اثر بیماری بستری شود حالتان بد میشود ولی اینها شبانه خروارخروار بمب ریختند روی کودکان همان بهتر که محو بشوند ...... از ادیسیون الکساندر گراهام بل ... فلیمینیگ ...انیشتین ... نیوتن ...ابوعلی سینا ... رازی به نیکی یاد میشود نه آدمهای جنگ طلب عقده ای بیشرف .
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1397/07/20
مزخرفه
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1397/08/24
درود بر هیتلر ونازیسم
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1398/01/14
چه مسخربه چه قیمتی هراراجیفیرومینویسیداصلا قابل قیاس نیستند ژن ژرمنی و پارسی (ایرانی) میدونیدکه هردوم یک نژادهستن اریایی،به دلیل اصیل بودن باهرژن یانژادی پیوندبخوردبیش ازنیمی حدود 70تا80درصدکودک را به شمایل منحصربفردشخص ودرصدی راهم به خصوصیات عامی نژادی مشابه میکند
درصورتی که صدام هیچ شباهتی به نژادژرمن اریایی نداشت
این داستان وصدهاداستان دیگررابرای ویران کردن هرچ بیشترحزب نازی ورایش بوجوداوردندچون یقین داشتندتنهابا شکست درجنگ رایش نابودنمیشود
پاسخ ها
علی...
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
من نمیدونم این مزخرفات نژادپرستانه شماازکجااومده لطفا بجای چرت وپرت گویی یکم راجع به مبحث زیبای ژنتیک مطالعه کنید وبدونید تمام قومیت ها خاصیت های مثبت زیادی دارند وپیشرفت علتش ژنتیک نیست تو قرن بیست ویکم واقعا خاک برسراون افرادی که حیواناتی مثل هیتلروچرچیل واستالین روتاییدمیکنن ومیگن های هیتلر
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1398/01/14
های هیتلر
Iran, Islamic Republic of
03:32 - 1399/01/15
کاملا دروغه چون هیتلر اصلا بچه نداشت که بخواد نسل داشته باشه و اینطور مطالب همش ساخته ذهن یهود است

درود بر پیشوا (آدولف هیتلر)
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1399/08/02
شباهت صدام کجا هیتلرکجا!!درپیش اعراب وخصوصاعراق زایمان درخانه هابود قبلامردم کل جهان به غیرازاروپا بیمارستان نمشناختند،هیتلراگه شرف داشت خودشوازترس شکنجه نمیکشت ولی صدام علی الاقل مردانه مرد چون خودکشی نزد دین وعرف زشته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج