زیباتر شدن شما در گرو دندان های شماست!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۳۴۸۸۳
۲۶ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۰
۱۲۳۳۶
همه فکر می‌کنند تنها مو و پوست است که ظاهر را پیر نشان می‌دهد در حالی که یک لبخند جوان و زیبا می‌تواند بیشتر از آنکه فکرش را بکنید فرد را جوان نشان دهد! تمام راه‌های سفید سازی در این پرونده آمده‌است.
برترین مجله اینترنتی ایران

مجله سیب سبز:  همه ما دوست داریم که ظاهر خود را جوان نگه داریم، به همین خاطر هم هست که روز به روز افراد بیشتری به درمان‌ها و جراحی‌های جوان‌کننده روی می‌آورند ولی کمتر کسی است که به دنبال درمان‌هایی برای بازسازی و جوانسازی دندان‌ها باشد. همه فکر می‌کنند تنها مو و پوست است که ظاهر را پیر نشان می‌دهد در حالی که یک لبخند جوان و زیبا می‌تواند بیشتر از آنکه فکرش را بکنید فرد را جوان نشان دهد!

سفید دندان (1)

مشخص بودن بیش از اندازه لثه‌ها چهره را خراب می‌کند، برای داشتن چهره‌ای زیبا نباید بیش از 2 میلیمتر از لثه‌ها مشخص باش . آیا می‌دانستید اندازه دندان‌ها باید با هم هماهنگ باشد و خط میانی بین دو دندان میانی در فک بالا و پایین هم راستا باشند. هرگونه لکی در دندان‌ها می‌تواند زیبایی لبخند را خراب کند و چهره را پیرتر نشان دهد.تمام راه‌های سفید سازی در این پرونده آمده‌است.

اگر دندان‌های شما رنگ طبیعی و سفید خود را از دست داده‌اند، تاثیر بسیار منفی‌ای در زیبایی چهره شما خواهند داشت و بیشتر از آنکه فکرش را بکنید صورت و لبخند شما را پیر می‌کنند

شادابی را از لبخند می‌گیرد

 رنگ دندان‌ها: زرد


 لکه‌های ناشی از برخی غذاها و نوشیدنی‌ها می‌تواند دندان‌ها را زرد کند، البته پلاک‌ها و بالا رفتن سن هم می‌تواند عامل زردی دندان‌ها باشد. دکتر رونالد ای‌گلدستین دندانپزشک زیبایی در آتلانتا می‌گوید: «وقتی سن ما بالا می‌رود، پالپ‌های موجود در مرکز دندان‌ها عقب‌نشینی می‌کنند و در نتیجه عاج دندان مشخص می‌شود، این قسمت دندان رنگ تیره‌تری نسبت به مینا دارد و در نتیجه دندان‌ها به مرور و با از بین رفتن مینا، تیره‌تر و کدرتر می‌شوند.

از این حالت پیشگیری کنید


برای اینکه از زردی دندان‌ها پیشگیری کنید توصیه می‌کنیم بعد از میل غذا و نوشیدنی حتما در دهان‌تان آب بگردانید به خصوص غذاهایی که احتمال دارد دندان‌ها را لک کند مثل انواع تمشک‌ها،‌ قهوه و چای. در این صورت تا حد زیادی از لک شدن دندان‌ها جلوگیری می‌شود.

 چگونه درمان می‌شود


اگر لک‌های خیلی پررنگ و سمجی روی دندان‌هایتان نشسته‌ است، توصیه می‌کنیم برای سفید کردن سراغ متخصص بروید تا لک‌ها به صورت عمیق پاک شوند، اما اگر لک‌هایتان چندان جدی نیست و دنبال راهی ارزان‌تر و سبک‌تر می‌گردید، خمیردندان‌ها و نوارهای سفیدکننده می‌تواند کمک‌‌کننده باشد.

درمان چه فایده‌هایی دارد؟


هرچه دندان‌ها سفیدتر باشند، لبخند شما هم چهره‌تان را جوان‌تر و زیباتر می‌کند، علاوه بر اینها وقتی دندان‌ها سفید باشند، لب‌ها و لثه‌ها نیز ظاهری سالم‌تر و زیباتر خواهند داشت.


سفید دندان (1)

سفید دندان (1)

دندان‌ها تیره و بدرنگ می‌شوند

  رنگ دندان‌ها: خاکستری


دکتر زابک متخصص و دندانپزشک زیبایی در نیویورک می‌گوید: «آنتی‌بیوتیک‌هایی مثل تتراسایکلین می‌تواند رنگ دندان را تیره کند به‌خصوص اگر در دوران کودکی و در زمان رشد دندان‌ها مصرف شده‌باشد.»

از این حالت پیشگیری کنید


از آنجا که خاکستری شدن دندان‌ها ناشی از درمان‌های پزشکی در سنین کودکی است، والدین باید حواسشان را جمع کنند. البته بعضی از درمان‌های آکنه مثل داکسی‌سایکلین‌ها نیز می‌توانند تیرگی‌هایی را موجب شوند. اگر متخصص پوست‌تان آنتی‌بیوتیک‌ برای درمان‌ جوش‌ها  تجویز کرد و شما بعد از مدتی احساس کردید دندان‌هایتان در حال تغییر رنگ هستند، به دندانپزشک‌تان مراجعه کنید تا او راه حل موثری را به شما توصیه کند.

 چگونه درمان می‌شود


دکتر گلدستین می‌گوید:«اگر هر سال دندان‌هایتان را سفید(بلیچینگ) کنید، لک‌ها تا حد زیادی از بین می‌رود و اگر چنین نکنید در آینده‌ای نزدیک مجبور می‌شوید برای پوشاندن لک‌ها، از روکش یا ونیرها استفاده کنید.»

درمان چه فایده‌هایی دارد؟


ونیرها (پوسته چینی بسیار نازکی است که روی دندان می‌کشند تا تمام ایرادها را بپوشانند) نسبت به لک‌ها مقاوم‌تر هستند و در نتیجه فرد برای مدت طولانی‌تری لبخند سفید و زیبا خواهد داشت. غیر از اینکه این ونیرها اندازه و سایز دندان‌ها را هم اصلاح كرده و دندان‌هایی یکدست می‌سازند، می‌توانند کجی‌های ملایم دندان‌ها را هم بپوشانند.دندان‌ها دیگر سالم به نظر نمی‌رسند

  نقطه‌های سیاه‌رنگ


این نقطه‌های سیاه‌رنگ هم می‌تواند نتیجه تغذیه نامناسب یا ناشی از ژنتیک‌ یا حتی ناشی از استفاده بیش از اندازه از فلوراید باشد. باید گفت در نتیجه این لک‌ها، دندان‌ها یا بیش از اندازه سفید به نظر می‌رسند یا زرد یا قهوه‌ای. دکتر اسمیگل دندانپزشک زیبایی در نیویورک می‌گوید:

« این لك‌‌ها طراوت را از لبخند شما می‌گیرند. بیشتر اوقات این تغییر رنگ نشانه پوسیدگی یا آسیب‌ها یا حتی بهداشت ضعیف دهان است. در واقع همان‌طور که لکه‌های قهوه‌ای روی پوست، نشانه‌ای از پیری آن است، دانه‌ها و لک‌های روی دندان نیز چهره را فرسوده‌تر و پیرتر نشان می‌دهد.

از این حالت پیشگیری کنید


حواستان به آنچه می‌نوشید باشد، نوشیدنی‌هایی که دارای ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند، مثل نوشابه‌های انرژی‌زا، آبمیوه‌ها و... می‌توانند عامل ایجادکننده این دانه‌های رنگی روی دندان‌های شما باشند چون میزانی اسید در این نوشیدنی‌ها وجود دارد که به مینای طبیعی دندان‌ها حمله‌ می‌کند.

 چگونه درمان می‌شود


توصیه می‌کنیم به سراغ رو‌ش‌های تدریجی و ملایم سفیدسازی دندان‌ها بروید مثلا اینکه خمیردندان سفیدکننده بگیرید یا البته اگر دوست داشته باشید پزشک دندانپزشک نیز می‌تواند در مطب این دانه‌ها و لک‌های سمج را پاک کند. البته گاهی هم ممکن است دندانپزشک ونیر یا روکش را توصیه کند. ناگفته نماند روش‌های قوی بلیچینگ و سفیدکنندگی ممکن است نتوانند رنگ دندان‌ها را کاملا یکنواخت کند.

درمان چه فایده‌هایی دارد؟


دانه‌های قهوه‌ای و زرد ظاهر دندان‌ها را خراب کرده و ظاهری پوسیده به آنها می‌دهد، اگر بتوانید به طریقی این لک‌ها و دانه‌ها را پاک کنید دندان‌ها ظاهری سالم‌تر و جوان‌تر می‌گیرند.وقتی فک شما سرجایش نیست

 مشکلاتی که در فک هست


سفید دندان (1)

بدون اینکه فک را در جای صحیح خود قرار دهید، نمی‌توانید انتظار داشته ‌باشید که تغییر قابل ملاحظه‌ای در لبخند خود به وجود بیاورید حتی اگر پول زیادی خرج کنید و تغییر قابل ملاحظه‌ای در دندان‌ها به وجود بیاورید. استفاده از روکش  و   ونیر نیز نمی‌تواند آن تغییر دلخواه و مورد نظر شما را به وجود بیاورد زیرا اساس کار فک است.

از این حالت پیشگیری کنید


اگر فک ضعیفی دارید، می‌تواند به خاطر ژن‌هایتان باشد یا اینکه در دوران رشد تغذیه مناسب و خوبی نداشته‌اید.

 چگونه درمان می‌شود


می‌توان مشکل عقب‌ماندگی رشد فک را با یا بدون جراحی در همان دوران کودکی درمان کرد. در درمان غیرجراحی از پلاک‌های تحریک‌کننده رشد فک که توسط متخصص ارتودنسی تجویز می‌شود، استفاده می‌کنند. در درمان جراحی‌ هم در دوران کودکی می‌توان دستگاه‌های کشش‌دهنده استخوان را داخل فک کار گذاشت تا با ایجاد کشش به صورت تدریجی عقب‌ماندگی رشد فک جبران شود.

درمان چه فایده‌هایی دارد؟


بیشتر از آنکه فکرش را بکنید چهره‌تان تغییر می‌کند، زیرا ساختار فک و اطراف دهان کاملا اصلاح شده و حتی میزان چروک‌ها هم کمتر می‌شوند. علاوه بر اینها صورت تقارن بیشتری پیدا می‌کند چون ماهیچه‌ها در جایگاه مناسب خودشان قرار می‌گیرند، بعد از درمان نازیبایی فک، با مراجعه به یک دندانپزشک زیبایی می‌توانید لبخند دلخواه  خود را به‌دست بیاورید.


انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1392/01/27
خدمات دندانپزشکی خیلی تناسب داره با درآمدها هههههههههههههههههههه
خیلی ارزونه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیان طب - فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر