دوقلوها در آتن هم تیمی می‌شوند
۳۵۱۰۸۰
۲۰ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۰
۸۱۷۳
احسان حاجی ‌صفی ملی‌پوش سرشناس فوتبال ایران که بعد از جدایی از باشگاه آلمانی در تیررس دو تیم استقلال و سپاهان قرار گرفته بود، حالا تنها یک گام با ادامه حضور در فوتبال اروپا فاصله دارد، چون خبر می‌رسد این بازیکن در آستانه توافق با یک باشگاه یونانی قرار دارد.
ایران ورزشی: احسان حاجی ‌صفی ملی‌پوش سرشناس فوتبال ایران که بعد از جدایی از باشگاه آلمانی در تیررس دو تیم استقلال و سپاهان قرار گرفته بود، حالا تنها یک گام با ادامه حضور در فوتبال اروپا فاصله دارد، چون خبر می‌رسد این بازیکن در آستانه توافق با یک باشگاه یونانی قرار دارد.

بنابه اعلام نزدیکان حاجی ‌صفی این بازیکن با تلاش‌های مدیربرنامه‌اش به احتمال فراوان تا چند روز آینده به‌عنوان هم‌تیمی جدید کریم انصاری‌فرد پیراهن پانیونیوس در لیگ یونان را برتن خواهد کرد تا همچنان یکی از لژیونرهای ایرانی حاضر در اروپا قلمداد شود.

در صورت رسمی شدن این اتفاق دو باشگاه استقلال و سپاهان با شوک بزرگی روبه‌رو خواهند شد، چون امیدوار بودند با جذب حاجی صفی هم از نظر روحی روانی، هم از نظر فنی تیم‌های خود را برای لیگ شانزدهم تجهیز و تقویت کنند اما حالا باید بدون این بازیکن راهی لیگ شانزدهم شوند.

حضور حاجی‌صفی در پانیونیوس، کریم انصاری فرد را از تنهایی در می‌آورد. به خصوص که کریم انصاری‌فرد از چند روز پیش تمریناتش را با باشگاه پانیونیوس شروع کرده اما هنوز به‌صورت رسمی ماندنش در این تیم را اعلام نکرده است.

در حال حاضر دو باشگاه معتبر آاِک و المپیاکو خواهان جذب کریم انصاری‌فرد هستند. مسوولان این دو باشگاه در این چند روز مذاکراتی را با رییس باشگاه پانیونیوس انجام داده‌اند، ولی هنوز توافقی برای جدایی انصاری‌فرد صورت نگرفته است.

با این تفاسیر باید کریم انصاری فرد را بازیکن پانیونیوس در فصل آینده دانست. احسان حاجی صفی نیز به این تیم خواهد رفت تا دوقلوهای فوتبال ایران، برای نخستین بار در رده باشگاهی کنار هم بازی کنند. انصاری فرد و حاجی صفی از رده نونهالان، سابقه بازی کنار یکدیگر را در رده ملی دارند. آنها در تیم‌های نوجوانان، جوانان، المپیک و سپس بزرگسالان هم تیمی بوده‌اند اما برای نخستین بار است که می‌توانند در رده باشگاهی هم پیراهن یک تیم را بر تن کنند.

انصاری فرد و حاجی صفی، از 15 سال قبل تا کنون ارتباطی صمیمی با هم دارند. آنها در سالهای اخیر، همواره در تیم ملی هم اتاق بوده و اینگونه دوستی نزدیک شان را به هم نشان داده‌اند. حضور حاجی صفی در پانیونیوس یعنی هم تیمی شدن دوقلوهای فوتبال ایران. اتفاقی که تاکنون در رده باشگاهی رخ نداده اما به نظر می‌رسد در حال وقوع است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1395/04/20
خدایا ترکیه و یونان برای بازیکنان ایرانی شدن اروپا
همون که نباید اسمشو آورد میخواهد ملی پوشان تو جامعه باشگاههای آسیا بازی نکن تا زودتر بیان تمرین تیم ملی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج