فریبا: این دعواها به تیم لطمه می‌زند
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۵۲۹۷۴
۲۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
۴۵۴۸
پیشکسوت استقلال با انتقاد از اظهارات اخیر کادرفنی قبلی این تیم علیه یکدیگر گفت که عده‌ای این آتش را راه انداخته‌اند تا به استقلال لطمه بزنند.
خبرگزاری ایسنا: بهتاش فریبا در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از استقلال در فصل نقل و انتقالات چگونه است، بیان کرد: استقلال در یارگیری خیلی موفق عمل کرده است. من تنها نگرانی‌ام مربوط به دفاع وسط استقلال است. آنها یک برزیلی جذب کرده‌اند که حتما بازیکن خوبی است که منصوریان تاییدش کرده است. کنعانی‌زادگان را هم دارند که بازیکن سرعتی و سرزنی است ولی نگرانی من بحث هماهنگی آنهاست. بازیکنان جوانی مثل کنعانی‌زادگان و افشین اگر بتوانند در شرایط استقلال قرار بگیرند خیلی به تیم کمک می‌کنند. استقلال در هافبک هم وضعیت خوبی دارد و در خط حمله هم این تیم را قدرتمند می‌بینم. علی قربانی بازیکنی است که کمتر درباره او صحبت می‌شود و به اعتقاد من او بازیکن درگیری است و من سبک بازی‌اش را دوست دارم. اصلی‌ترین نگرانی من برای استقلال مسائل حاشیه‌ای است و اگر استقلال حواشی را کنترل کند شانس اول قهرمانی است. به هرحال منصوریان اصطلاحا سکوها را دارد و میان مردم محبوب است. او اگر بتواند حواشی و دست‌هایی که به تیم لطمه می‌زنند را کنترل کند، می‌تواند موفق باشد.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به بحث جدایی شهباززاده از استقلال چیست، عنوان کرد: شهباززاده سال گذشته از بازیکنان خوب استقلال بود ولی فکر می‌کنم اگر از تیم جدا شود لطمه‌ای به استقلال وارد نمی‌شود. استقلال بازیکنان مهاجم خوبی دارد که بر اساس برخی کمبودها از آنها در پست‌هایی مثل وینگر استفاده می‌کرد. محسن کریمی، جابر انصاری و آرش افشین در کنار کاوه رضایی و علی قربانی به نظرم برای خط حمله استقلال کافی هستند. شهباززاده بهتر است از استقلال برود و تجربیات دیگری در خارج به دست آورد و با پول ترانسفرش بخشی از مشکلات مالی استقلال حل می‌شود.

پیشکسوت استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به درگیری‌های لفظی مربیان قبلی استقلال و اظهارات‌شان علیه یکدیگر چیست، بیان کرد: واقعا این اظهارات خیلی بد است. دلیلی ندارد مسائل درون خانوادگی را همه بدانند. مجیدی نباید آن حرف‌ها را می‌زد و نوازی هم نباید جواب می‌داد. این حرف‌ها به استقلال ضربه می‌زند. البته آنهایی که این آتش را درست کرده‌اند خودشان می‌دانند که از این آتش استقلال ضربه می‌خورد. بهتر است مدیریت باشگاه استقلال در جلسه‌ای این مسئله را حل کنند. این بحث‌ها اگر ادامه پیدا کند به استقلال لطمه می‌زند. الان بحث خیانت بازیکنان مطرح شده و این سوال مطرح می‌شود که چه بازیکنانی خیانت کرده‌اند. به هرحال برخی از این بازیکنان حتما در استقلال هستند که این صحبت‌ها مطرح شده است. این حرف و حدیث‌ها می‌تواند تمرکز تیم منصوریان را به هم بزند و باید هرچه سریعتر برایش فکری شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
چوب و هنر _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر