ماراتن به مناسبت سالگرد ازدواج
۳۵۴۸۹۵
۲۷ تير ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۴
۵۹۵۷
چه کسی گفته تاریخ تکرار نمی شود؟ در سال 1986 «جو» و «کی» اولین ماراتن زندگیشان را دست در دست هم به پایان رساندند. 30 سال بعد در 6 ژوئن 2016 این زوج پنجاه و هفتمین سالگرد ازدواجشان را بازهم با عبور از خط پایان ماراتن Cork City دست در دست هم جشن گرفتند.
برترین ها: چه کسی گفته تاریخ تکرار نمی شود؟ در سال 1986 «جو» و «کی» اولین ماراتن زندگیشان را دست در دست هم به پایان رساندند. 30 سال بعد در 6 ژوئن 2016 این زوج پنجاه و هفتمین سالگرد ازدواجشان را بازهم با عبور از خط پایان ماراتن Cork City دست در دست هم جشن گرفتند. نکته جالب توجه این است که هر دوی آن ها هشتاد ساله هستند. 

جدای از این واقعیت که جو و کی نمونه های رابطه طولانی مدت موفق و سلامت مطلوب پایدار هستند، الهام بخش واقعی در نگه داشتن دست هایشان در دست هم نهفته است. تحقیقات ثابت کرده گرفتن دست ها باعث انتشار اکسی توسین در مغز می شود. این انتقال دهنده عصبی، اعتماد، سخاوت، همدلی را افزایش و ترس و نگرانی را کاهش می دهد. 

پس از 25.5 مایل دویدن، بدن قطعا مقداری درد و ناراحتی را تجربه می کند، اما لمس ساده کسی که دوستش دارید می تواند باعث راحتی، حمایت و استرس کمتر شود. آنها رکورد جهانی پیرترین زوج دنیا که ماراتن را با موفقیت به پایان رساندند. این زوج دوست داشتنی الهام بخشی برای همه ما هستند. آن ها نه تنها برنده گروه سنی خود شدند و در زمان 5 ساعت و 25 دقیقه و 29 ثانیه رقابت را به پایان رساندند بلکه این زمان باعث شد کی سریعترین زن 80 ساله در انگلستان شود. اما قطعا موضوع فقط مدال و مسابقه نیست، لبخند روی چهره آن ها گویای همه چیز هست، کاری که دوست دارید را با کسی که دوست دارید انجام دهید. 

ماراتن به مناسبت سالگرد ازدواج!

ماراتن به مناسبت سالگرد ازدواج!

ماراتن به مناسبت سالگرد ازدواج!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج