اظهارات ضداسلامی روزنامه‌نگار انگلیسی
۳۵۶۵۷۱
۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹
۶۴۵۰
«دیدیود مکنزی» - دبیر سابق روزنامه «The Sun» - به دلیل اظهار نظر درباره پوشش حجاب یک مجری تلویزیونی با انتقادهای شدیدی مواجه شد.
خبرگزاری ایسنا: «دیدیود مکنزی» - دبیر سابق روزنامه «The Sun» - به دلیل اظهار نظر درباره پوشش حجاب یک مجری تلویزیونی با انتقادهای شدیدی مواجه شد.

1400 شکایت علیه اظهارات ضداسلامی روزنامه‌نگار انگلیسی

 پس از این که یک مجری تلویزیونی محجبه اجرای برنامه خبری شبکه 4 تلویزیون انگلیس را بر عهده داشت، «دیوید مکنزی» روزنامه نگار انگلیسی در مطلبی در روزنامه «The Sun» نوشت: " آیا باید به «فاطیما منجی» اجازه داده می‌شد با پوشش حجاب در برنامه خبری شبکه 4 انگلیس ظاهر شود؟"

سازمان استاندارهای مطبوعات مستقل انگلیس اعلام کرد تاکنون بیش از 1400 مورد شکایت در مورد اظهارات «دیوید مکنزی» دریافت کرده است و این شکایات را ارزیابی خواهد کرد.

شبکه 4 تلویزیون انگلیس نیز در واکنش به اظهارات «دیوید مکنزی» آنها را کاملا غیرقابل پذیرش خواند و اعلام کرد شکایت رسمی خود را از این روزنامه‌نگار به سازمان استاندارهای مطبوعات مستقل انگلیس ارسال خواهد کرد.

1400 شکایت علیه اظهارات ضداسلامی روزنامه‌نگار انگلیسی
مجری برنامه خبری شبکه 4 تلویزیون انگلیس

«فاطیما منجی» مجری شبکه 4 تلویزیون انگلیس نیز گفت: "انتظار ندارد «مکنزی» به زودی از او عذرخواهی کند. اظهارات «مکنزی» بخشی از یک تلاش گسترده و طولانی برای خارج کردن مسلمانان از زندگی اجتماعی است"، ضمن این که بنابر اعالم «بی‌بی‌سی» این مجری تلویزیونی به صورت شخصی و قانونی نیز این ماجرا را پیگیری خواهد کرد.

گاردین دیگر نشریه انگلیس نیز اظهارات «دیوید مکنزی» دبیر سابق روزنامه «The Sun» را یک اشتباه خواند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج