کفاشیان: با قلعه نویی مذاکره نکرده ام
۳۶۸۰۰
۰۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۳
۳۹۸۱
چرا وقتی می بریم خنده های من را نمی بینند؟
علی کفاشیان این روزها تحت فشار است. سه شکست بزرگ فوتبال در یک هفته باعث شد که دوباره انتقادها از فدراسیون فوتبال شدت بگیرد اما واکنش رئیس فدراسیون مثل همیشه است. کفاشیان با آرامش و خونسردی در انتظار آینده است

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: علی کفاشیان این روزها تحت فشار است. سه شکست بزرگ فوتبال در یک هفته باعث شد که دوباره انتقادها از فدراسیون فوتبال شدت بگیرد اما واکنش رئیس فدراسیون مثل همیشه است. کفاشیان با آرامش و خونسردی در انتظار آینده است. او در یک گفت و گوی نسبتا بلند با فارس درباره مسائل مختلف فوتبال صحبت کرده است.

بعد از باخت تیم ملی به ازبکستان هنوز هم شانسی برای صعودمان به جام جهانی قائل هستید؟

- اگر ازبکستان را می بردیم قطعا کارمان خیلی راحت تر بود اما در حال حاضر شرایط همه تیم ها مثل هم است و کسی جلوتر از ما نیست. باز هم سر خط قرار گرفتیم و اگر لیاقت داشته باشیم و قوی عمل کنیم می توانیم بالا برویم.

شایعه شده مذاکراتی با امیر قلعه نویی داشته اید؟

- من هیچ مذاکره ای نکرده ام، امیر قلعه نویی را به عنوان یکی از بهترین ها – نه بهترین – کارشناسان فوتبال ایران قبول دارم و همیشه از او مشورت می گیرم اما بدون درخواست کی روش نمی توانم مربی به تیم ملی اضافه کنم چون اختلاف و دو دستگی به وجود می آید. با کی روش صحبت کردم تا نظرات فنی را جمع آوری کنیم و به او انتقال دهیم، او نیز این موضوع را پذیرفته است.

از فیفا خواسته اید که در بازی های ایران از داوران عرب استفاده نکند؟

- بله، این مسئله را درخواست کردیم و هشدار دادیم که برای ما دیگر داور عرب تعیین نکنند. اگر این مسابقات زیر نظر AFC انجام می شد آنها این کار را انجام نمی دادند اما فیفا روی این مسئله چندان متمرکز نیست، به همین خاطر به آنها هشدار دادیم. اعتقاد داریم این اتفاق حساب شده بوده است.

همه می دانند که شما در فدراسیون با مشکلاتی روبرو هستید. چرا هیچ وقت از این مشکلات حرف نمی زنید؟


- یکسری مشکلات داخلی است و نباید بیرون بیان شود. من دوست ندارم همه چیز را گردن مشکلات بیندازم و چیزی که برعهده خودم بوده را به نوعی تبرئه کنم. ما یا بدشانس بودیم یا اینکه توانمان در همین حد بوده که چنین نتایجی کسب کرده ایم. همه می دانند در این مقطع از ما حمایت نشده و دیگر نیازی به گفتن نیست.

سهمیه باشگاه ها هم که به 3+1 تبدیل شد.

- جا دارد از همکاری باشگاه ها برای کسب این سهمیه تشکر کنم. با همکاری آنها توانستیم امتیازمان را به حد مجاز برسانیم و سهمیه خوبی کسب کنیم. ان شاء الله این سهمیه هفته آینده به تصویب نهایی برسد.

اعتراض ها به خنده های شما دوباره زیاد شده است!


- این جملاتی که مطرح می کنند برای کوبیدن من است. من زحمات زیادی کشیده و تلاش زیادی کرده ام تا تیم ملی نتیجه بگیرد. دوست دارم حاصل کار را ببینم و مطمئنا هیچ فردی به خاطر باخت و نرسیدن به مقصد لبخند نمی زند. هنگام برد هیچ کس لبخند ما را نمی بیند و تنها به لبخند دیگران توجه می کنند. در برد و باخت ها لبخند من هیچ تاثیری ندارد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1391/09/07
خراب كرديند حج آقا تيم ملي را.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج