پخش سریال «مردان نفوذی» از شبکه سه
۳۷۳۲۹۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
۱۸۸۱
مجموعه کوتاه خارجی «مردان نفوذی» با نام اصلی INSIDE MEN ازدوشنبه اول شهریور ماه هر روز ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه سه سیما به پخش می رسد.
روزنامه بانی فیلم: مجموعه کوتاه خارجی «مردان نفوذی» با نام اصلی INSIDE MEN ازدوشنبه اول شهریور ماه هر روز ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه سه سیما به پخش می رسد.

پخش سریال «مردان نفوذی» از شبکه سه

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، مینی سریال مردان نفوذی محصول ۲۰۱۲ انگلیس  در ژانر حادثه ای-خانوادگی است . این سریال که زهره شکوفنده مدیریت دوبلاژ آن را برعهده داشته است، دارای ۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای است. کارگردانی این مجموعه را جیمز کنت و بازیگرانی چون استیون کلینتوش، وارن براون ، نیکولا واکر ،اشلی واترز در آن نقش آفرینی کرده اند . همچنین این سریال انگلیسی در خصوص سه نفر از یک مرکز شمارش اسکناس در انگلیس است که تصمیم به سرقت چند میلیون پوندی از مرکز می گیرند.رییس این مرکز به همراه یک کارمند و یک مامور حفاظت، نقشه ای برای سرقت از این مرکز می کشند و در این راه از یک تبهکار نیز کمک میگیرند .آنها در اجرای سرقت موفق می شوند ولی در بین راه، مامور حفاظت مرکز ،قضیه سرقت را به پلیس خبر می دهد و …

این مینی سریال از دوشنبه اول شهریور تا پنجشنبه ۴ شهریور هر روز ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود و باز پخش این مجموعه روز بعد ساعت ۱:۳۰ بامداد و ۷:۰۰ صبح خواهد بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج