صدرنشینی «جوخه خودکشی» در آمریکا
۳۷۴۷۵۴
۰۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱
۱۹۶۳
اکشن کمیک استریپی و ابرقهرمانانه «جوخه خودکشی» در سومین هفته نمایش عمومی در آمریکای شمالی، دوباره صدرنشین جدول فروش شد.
جام جم: اکشن کمیک استریپی و ابرقهرمانانه «جوخه خودکشی» در سومین هفته نمایش عمومی در آمریکای شمالی، دوباره صدرنشین جدول فروش شد.

تازه ترین فیلم سینمایی ویل اسمیت در سه روز پایانی هفته، موفق به فروش 21 میلیون دلاری در سینماهای آمریکا شد.

صدرنشینی دوباره «جوخه خودکشی» در آمریکا

به این ترتیب، فروش 17 روز اول نمایش این اکشن ماجراجویانه در آمریکای شمالی، به رقم 262 میلیون دلار رسیده است.

استقبال تماشاگران بین المللی هم از این فیلم در تعطیلات آخر هفته خوب بوده و در بقیه کشورهای دنیا هم،38 میلیون دلار فروش داشت.

به نوشته ورایتی، تماشاگران بین المللی هم در کل برای تماشای فیلم، رقمی حدود 310 میلیون دلار پرداخت کرده اند.

کمپانی برادران وارنر خبر می دهد «جوخه خودکشی»، در سه هفته اول نمایش جهانی خود به فروشی 573 میلیون دلاری دست پیدا کرده است.

این فروش کلان شامل رقم فروش این اکشن کمیک استریپی در آمریکا و بقیه کشورهای دنیا می شود. تحلیل گران اقتصادی می گویند فروش جهانی فیلم از 600 میلیون دلار هم بالاتر خواهد رفت.

از آن جا که ویل اسمیت در چند سال اخیر، هیچ فیلم موفق و پرفروشی روی پرده سینماهای کشورهای جهان نداشته است،با فروش بالای «جوخه خودکشی» اهل فن خبر از بازگشت موفقیت آمیز این بازیگر سیاه پوست داده اند.

هزینه بالای تولید 175 میلیون دلاری «جوخه خودکشی»، باعث خلق این دیدگاه شد که فقط فروش بالای جهانی آن می تواند رقم کلان تولید را، پوشش دهد.

در داستان فیلم، ویل اسمیت و چند بازیگر جوان دیگر سینما در نقش چند ابرقهرمان ظاهر می شوند، که به مقابله با نیروهای شیطانی می روند.

کمپانی برادران وارنر این فیلم را با همکاری شرکت دی سی کامیکز تهیه کرده است. دی سی کامیکز مالک معنوی و حقوقی داستان جوخه خودکشی به حساب می آید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج