لذت نقاشی‌ با جزئیات بسیار زیاد
۳۷۵۶۸۵
۰۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰
۳۴۲۸ 
یک هنرمند آلمانی نقاشی‌هایی می‌کشد که بیشتر مانند عکس‌های یک عکاس حرفه‌ای هستند.
وبسایت مجله مهر - شراره داودی: یک هنرمند آلمانی نقاشی‌هایی می‌کشد که بیشتر مانند عکس‌های یک عکاس حرفه‌ای هستند.
 
لذت نقاشی‌ با جزئیات بسیار زیاد

احتمالا اگر شما هم به این عکس‌ها نگاه کنید، با توجه به همه جزئیاتی که در آن‌ها می‌توانید ببینید، حتما معتقد خواهید بود که «فرانزیسکا تریپتو» یک عکاس حرفه‌ای است که این تصاویر زیبا را ثبت کرده، اما این‌طور نیست! این هنرمند آلمانی تک‌تک این تصاویر را نقاشی کرده و هر کدام از جزئیاتی که برای هرچه واقعی‌تر شدن این تصاویر مورد استفاده قرار گرفته را با مداد روی کاغذ آورده است.
 
لذت نقاشی‌ با جزئیات بسیار زیاد

ایده مجموعه این نقاشی‌ها زمانی به ذهن فرانزیسکا رسید که طرح‌های کلی حیوانات را از روی عکس‌های حیات وحش می‌کشید، او بعد از آماده کردن طرح‌های اولیه آن‌ها را در فوتوشاپ باز می‌کرد و سایه‌های‌شان را مشخص می‌کرد ، با همین کار در برخی مسابقاتی که به سایه‌های نقاشی‌ها مربوط می‌شده، شرکت می‌کرد. اما کمی بعدتر همان طرح‌های اولیه را با جزئیات بیشتر کشید و هر بار نتیجه واقعی‌تر می‌شد تا اینکه این کار را تا جایی ادامه داده که حالا مجموعه‌ای از نقاشی‌هایی به این سبک داشته باشد.
 
لذت نقاشی‌ با جزئیات بسیار زیاد

حاضر کردن هرکدام از این طرح‌ها برای او از چند ساعت تا حتی چند ماه ممکن است زمان ببرد که این بستگی به نوع کار و میزان جزئیات هرکدام دارد، اما نتیجه همیشه مهیج می‌شود.
 
لذت نقاشی‌ با جزئیات بسیار زیاد

نکته قابل توجه درباره فرانزیسکا تریپتو این است که او یک هنرمند خودآموخته است که هیچ آموزش حرفه‌ای درباره نقاشی و آناتومی بدن حیوانات ندیده و تنها با تکیه بر هنر مشاهده کردن و توانایی که ذاتی دارد، این طرح‌ها را روی بوم می‌کشد.
 
لذت نقاشی‌ با جزئیات بسیار زیاد 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج