فال روزانه 1391/09/18
۳۷۵۹۶
۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۰۱:۴۱
۶۲۹۷


 


فال روزانه متولدین فروردین

وقت آن است که بودجه تان را کنترل کنید. فعلا توانائی بدست آوردن درآمد بیشتر یا کاهش هزینه ها را ندارید. پس به جای قرض کردن از دیگران، عادت های مالی غلط تان را اصلاح کنید. تا کی میخواهید بدهکار بمانید؟

پیش بینی روابط شما: چنین روزهایی زیاد برای شما پیش نمی آید. هم زمان به چند برنامه مختلف دعوت می شوید و دوست دارید در همه آنها حضور داشته باشید. گذران وقت با دوستان قدیمی انتخاب به جائی خواهد بود.

پیش بینی شغل شما: رئیس شما در برابر همکاران به شدت از شما انتقاد می کند و بعضی از مشکلات شما را بزرگتر از واقعیت جلوه می دهد. چگونه برخورد می کنید؟ سکوت و پذیرش یا پاسخ و استعفا؟!

فال روزانه متولدین اردیبهشت

از فرصت بدست آمده برای مرتب کردن دور و برتان بهره ببرید، شلوغ بودن خانه اعصابتان را به هم ریخته است، نه غرغرهای همسرتان! وسائل اضافه را به مستمندان ببخشید.

پیش بینی روابط شما: در روابط با بعضی اطرافیان هم تجدید نظر کنید. تا کی میخواهید از شما و صداقت تان سوء استفاده شود؟ امروز با یک گروه روشنفکر وارد یک فعالیت گروهی و اجتماعی خواهید شد.

پیش بینی شغل شما: احساس می کنید توسط محیط کاری و همکاران احاطه شده اید و بر همه جنبه های زندگی شما تسلط یافته اند و هیچ اختیاری از خود ندارید! یک روز مرخصی بگیرید و ذهنتان را آزاد بگذارید.

فال روزانه متولدین خرداد

روز تفریح فرا رسیده است! اصلا نگران برنامه فشرده کاری و غیره نباشید. امروز برای شما زمان به کندی خواهد گذشت و علاوه بر انجام وظایف روزمره، کلی لذت و تفریح خواهید داشت.

پیش بینی روابط شما: بیش از آنکه از حضور در کنار شریک زندگی تان راضی باشید و لذت ببرید، در ذهن خود به مرور خاطرات گذشته و اتفاقات احتمالی آینده می پردازید! نامزدتان به شما احساس امنیت نمی دهد، با او در این باره صحبت کنید.

پیش بینی شغل شما: مهم ترین پروژه کاری تان به اتمام می رسد. به خاطر این موفقیت جشن بگیرید حتی اگر دیگران اهمیتی به آن نمی دهند. اگر پیشنهاد بهتر و بزگتری به شما ارائه شد، در پذیرش آن لحظه ای شک نکنید.


فال روزانه
متولدین تیر

باید از نظر احساسی خودتان را بازسازی کنید، روزهای سخت به سر آمده است. اگر دوست دارید امروز در خانه بمانید، گوشی خود را خاموش کنید و تصور کنید در دنیا تنها هستید!

پیش بینی روابط شما: امروز کائنات شما را یک گام دیگر به شخص موردنظرتان نزدیک تر می کند اما لطفا عجول نباشید و مضطرب نشوید. از بیان حرف های پیش پا افتاده و سطحی هم خودداری کنید.

پیش بینی شغل شما: همه چیز روی اعصاب شماست! همکاران، مشتریان، زنگ تلفن ها و ... به جای عصبانیت و پرخاش، ناهار را با همکار با تجربه تان صرفکنید و در این باره با او صحبت کنید.


فال روزانه متولدین مرداد

یکی از دوستان از شما کمک می خواهد، او ارزش چند ساعت مرخصی را دارد. چند روزی، زمان مشخصی را برای تنهایی اختصاص دهید تا استرس تان کاهش یابد.

پیش بینی روابط شما: شدیدا نیاز دارید که با دیگران صحبت کنید، نه تنها برای بیان مشکلات و دغدغه هایتان، بلکه از آنها کمک فکری هم میخواهید. در این شرایط دوستان قدیمی بهترین انتخاب هستند.

پیش بینی شغل شما: اطلاعات مهم و محرمانه ای به شما می رسد که برای موفقیت تان الزامی است. منابع تان را به هیچ کس معرفی نکنید و قبل از هر تصمیمی از صحت آن اطلاعات مطمئن شوید.


فال روزانه متولدین شهریور

بیش از هر وقت دیگری با چیزهای ساده خوشحال می شوید و قدر دارایی های خود را می دانید. به تازگی کمی خسیس شده اید اما نگران نباشید با این شرایط اقتصادی، ولخرجی به نفع تان نیست.

پیش بینی روابط شما: شما واقعا شخصیت جذابی دارید اما دیگران باید چیزی بیشتر از سکوت از شما ببینند تا جذبتان شوند. کتاب هایی درباره ارتباط موثر بخوانید و از لاک خود خارج شوید.

پیش بینی شغل شما: منطق مالی شما همیشه در کارتان زبانزد خاص و عام بوده است پس این بار هم می توانید بحران اخیر را به سلامت به پایان برسانید و کسب و کارتان را حفظ کنید.


فال روزانه متولدین مهر

یکی از آشنایان دور به شما وابستگی عاطفی پیدا کرده است. او را نا امید نکنید و به این فکر کنید که پس از مدت ها تنهایی شما هم به این رابطه نیاز دارید. شاید زمینه ای برای اتفاقات خیر باشد.

پیش بینی روابط شما: این درست است که شما برونگرا هستید و مشکلی در دوست یابی ندارید اما دلیل نمی شود هرکسی را به حوزه خصوصی تان راه دهید. برای شناخت بیشتر از آدم ها، کمی تامل داشته باشید.

پیش بینی شغل شما: کارهای سخت را به خوبی انجام دادید و اکنون احساس بطالت می کنید. این دیدگاه اشتباه است، زیرا همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد. به کلاس های آموزشی مرتبط با کارتان سری بزنید.


فال روزانه متولدین آبان

چون دیدگاه و اطلاعات خوبی درباره موضوعات مختلف دارید دلیل نمی شود که همه وقت خود را برای کمک به مشکلات فکری دیگران صرف کنید. توانایی «نه» گفتن را در خودتان تقویت کنید.

پیش بینی روابط شما: دوباره تمایل به تنهایی دارید ولی این رویه باعث افسردگی بیشترتان خواهد شد. آدم ها را در برخورد اول تحلیل نکنید و از قضاوت درباره آنان خود داری کنید تا صمیمیت تان بیشتر شود.

پیش بینی شغل شما: شما در حاشیه سازی همیشه نفر اول هستید! برای موفق شدن الزامی به درگیری با دیگران نیست، چرا همکاران خود را رقیب می پندارید؟ کار خودتان را به خوبی انجام دهید، پاداش به شما تعلق می گیرد.

فال روزانه متولدین آذر

احساس خوب و مثبتی دارید اما دقیقا نمی دانید چه کاری باید انجام دهید! همه آدم ها در این شرایط قرار می گیرند پس شما تنها نیستید. پیاده روی کنید و از آخرین روزهای پاییزی لذت ببرید.

پیش بینی روابط شما: پس از مدت ها تمایل به یک رابطه احساسی دارید و شاید حتی دوست دارید که به یک نفر وابسته شوید! حواستان باشد فرد مورد نظر را به درستی و مطابق معیارهای خودتان انتخاب کنید، نه جامعه!

پیش بینی شغل شما: اطلاعات خوبی درباره یک سرمایه گذاری موفق در اختیار دارید، شک نکنید و آن را با همکارنتان مطرح کنید. شراکت پرسودی در پیش خواهید داشت.

فال روزانه متولدین دی

کمی بر اعصاب تان کنترل داشته باشید و زود از کوره در نروید. برنامه ریزی های بلند مدت شما بسیار خوش بینانه است. با این شرایط بد اقتصادی لازم است در آنها تجدیدنظر کنید.

پیش بینی روابط شما: یکی از اتفاقات زندگی خصوصی شما که نسبت به آن حساس هستید برای والدین تان رو می شود. اصلا نگران نباشید و خودتان را نبازید. چه کسی در زندگی اشتباه و گناه نکرده است؟

پیش بینی شغل شما: اگر شما نبودید همکارانتان چه می کردند؟ تمام مشکلات آنها را شما حل می کنید و از  هیچ کمکی دریغ ندارید اما در نهایت پشت سر شما شایعه سازی میکنند، قبول دارید که این شایعات به شهرت شما کمک می کند؟ پس خوشحال باشید!

فال روزانه متولدین بهمن

دوست دارید کار متفاوتی انجام دهید. یکی از دوستانتان قصد سفر به یک نقطه دورافتاده و عجیب را دارد، چرا همراه او نمی روید؟ شما همیشه به کسب تجربه های جدید علاقمند بوده اید.

پیش بینی روابط شما: در برخورد با کسانی که سال هاست میشناسید بسیار مودب هستید اما با غریبه ها اصلا خوب برخورد نمی کنید، امروز هم با یکی از آنها بحث خواهید کرد. فکر نمی کنید ایراد از شماست؟

پیش بینی شغل شما: چرا از استعداد های خود درجهت بهبود موقعیت تان استفاده نمی کنید؟ اینکه جایگاه شغلی بالایی ندارید دلیل نمی شود تمام انگیزه های خود را از دست بدهید، برای شما همیشه فرصت رشد وجود دارد.

فال روزانه متولدین اسفند

بیش از هر دوره دیگری حساس شده اید و دائم از دست دیگران ناراحت می شوید. ایده آل گرایی شما و انتظارتان از درست بودن همه چیز، این وضعیت را به وجود آورده است. لطفا کمی واقع بین باشید. دوره ایده آلیسم به سر آمده است!

پیش بینی روابط شما: شخصی که خاطرات خوبی از او ندارید، دوست دارد شما را ببیند اما هزار و یک دلیل منطقی برای نرفتن به این ملاقات دارید. در نهایت احساس شما تصمیم می گیرد یا منطق تان؟

پیش بینی شغل شما: احساس تنهایی مرگباری در محیط کاری دارید و دیگران هم خیلی به شما توجه نمی کنند. انتظار دارید دیگران به سمت شما بیایند اما ارتباط یک امر دو طرفه است! تا به حال برای صمیمی تر شدن با آنها تلاشی کرده اید؟با سلام؛ دوستان عزیز و همراهان همیشگی برترینها:

به دلیل سنگین شدن حجم صفحه و مشکلات فنی، نظراتی که مرتبط با موضوع مطلب نباشد منتشر نخواهد شد، از این پس می توانید برای ارسال نظرات عمومی و غیر مرتبط با مطلب به این لینک مراجعه کنید.

http://www.bartarinha.ir/fa/news/32762


با سپاس از همراهی صمیمانه شمابرچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج