جشن افتتاحیه جشنواره فیلم ونیز لغو شد
۳۷۷۰۴۶
۰۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
۱۵۶۷
برای همدردی با خانواده قربانیان زلزله اخیر ایتالیا
برگزارکنندگان هفتاد و سومین جشنواره فیلم ونیز از لغو مهمانی شام و جشن افتتاحیه این رویداد سینمایی در شب 31 اوت خبر دادند.
وب‌سایت آی ‌سینما: برگزارکنندگان هفتاد و سومین جشنواره فیلم ونیز از لغو مهمانی شام و جشن افتتاحیه این رویداد سینمایی در شب 31 اوت خبر دادند. در پی زلزله مرگباری که چند روز پیش ایتالیا را لرزاند، برگزارکنندگان قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی دنیا در همدردی با خانواده قربانیان این حادثه، تصمیم به لغو مهمانی افتتاحیه ونیز گرفتند. این مراسم قرار بود در ادامه فرش قرمز و نمایش درام موزیکال «لا لا لند» ساخته دمین شزل با حضور مهمانان ویژه و ستاره‌های مطرح سینما برگزار شود.

جشن افتتاحیه جشنواره فیلم ونیز لغو شد

به گزارش ورایتی، آلبرتو باربرا دبیر هنری جشنواره فیلم ونیز به همراه پائولو بارباتا رییس «دوسالانه ونیز» (نهاد مادر جشنواره) در تصمیمی مشترک، از لغو مهمانی جشن افتتاحیه دوره هفتاد و سوم خبر دادند. «دوسالانه» با انتشار بیانیه‌ای، با خانواده قربانیان این بلای طبیعی ابراز همدردی کرده است. با وجود لغو مهمانی شام و جشن افتتاحیه، برنامه فرش قرمز «لا لا لند» همچنان به قوت خود باقی است.

طبق آخرین اخبار، زلزله‌ قدرتمندی که چهارشنبه گذشته نواحی مرکزی ایتالیا را لرزاند و صدها پس‌لرزه را به دنبال داشت، تاکنون منجر به کشته شدن 247 تن شده است. در حال حاضر، هزاران امدادگر در میان آوارها مشغول خدمات‌رسانی هستند.

هفتاد و سومین جشنواره فیلم ونیز از 31 اوت تا 10 سپتامبر (20-10 شهریور) برگزار می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج