استقبال لوکاشنکو از استیون سیگال با هندوانه!
۳۷۷۰۶۵
۰۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵
۲۷۷۸
استیون سیگال بازیگر مشهور آمریکایی و قهرمان ورزش‌های رزمی در سفری به بلاروس، با استقبال آلکساندر لوکاشنکو رئیس جمهوری آن کشور مواجه شد.
خبرگزاری مهر: استیون سیگال بازیگر مشهور آمریکایی و قهرمان ورزش‌های رزمی در سفری به بلاروس، با استقبال آلکساندر لوکاشنکو رئیس جمهوری آن کشور مواجه شد.

استقبال آلکساندر لوکاشنکو از استیون سیگال با هندوانه و هویج!

 به نقل از دیلی میل، استیون سیگال ۶۴ ساله که به دعوت الکساندر لوکاشنکو به منزل ییلاقی رییس جمهوری بلاروس در شمال شهرمینسک رفت، در مراسمی که به افتخار حضورش ترتیب داده شده بود، از رییس جمهور هندوانه و هویج گرفت.

در این مراسم که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها، نشریات و وبسایت‌های اینترنتی یافت، سیگال در باغ با رییس جمهوری قدم زد و محصولات ارگانیک باغ وی را دید و هویج گاز زد.

استیون سیگال قهرمان فیلم‌های اکشن آمریکایی با موهای سیاه و عینک نازنجی در این مراسم ظاهر شد و از رییس جمهوری هندوانه و هویج دریافت کرد.

استقبال آلکساندر لوکاشنکو از استیون سیگال با هندوانه و هویج!

الکساندر لوکاشنکو برای خوشامدگویی از زمین هویج برداشت  و به سیگال داد و او شروع به گاز زدن و خوردن آن کرد.

دیدار استیون سیگال که با هندوانه‌ها و هویج‌های اهدایی رییس جمهوری بلاروس همراه شد در برابر دوربین‌های تلویزیونی انجام شد و با انتشار کاربران در شبکه‌های اجتماعی، جنبه طنزآمیزی یافت. در یکی از این تصاویر سیگال دو هندوانه را بغل گرفته است.

البته این نخستین سفر بازیگر آمریکایی از اروپای شرقی نیست و وی بارها به روسیه سفر کرده و با پوتین هم دیدار داشته است.

استقبال آلکساندر لوکاشنکو از استیون سیگال با هندوانه و هویج!

الکساندر لوکاشنکو که به عنوان آخرین دیکتاتور اروپایی مشهور است، در مراسم برداشت سال پیش محصول در بلاروس میزبان ژرار دوپاردیو بازیگر مشهور فرانسوی بود و مراسم مشابهی را برای این هنرمند ناراضی از سیاست‌های کشورش ترتیب داد.

استیون سیگال که در دهه هشتاد و نود میلادی با بازی در فیلم های حادثه‌ای و رزمی در اوج شهرت بود، چند سالی است که از فهرست هنرمندان پولساز هالیوود خارج شده و در آثار کم اهمیتی بازی می‌کند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج