آتش سوزی در یک مدرسه دیگر +عکس
۳۷۷۱۲
۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۷
۷۶۵۵
درست یک روز بعد از حادثه دردناک مدرسه شین آباد پیرانشهر، در یکی دیگر از شهرستانهای آذربایجان غربی یک مجتمع آموزشی و پرورشی (چند مدرسه)، طعمه حریق شد و ساعت‌ها در میان شعله‌های آتش سوخت.
آذز پیام: درست یک روز بعد از حادثه دردناک مدرسه شین آباد پیرانشهر، در یکی دیگر از شهرستانهای آذربایجان غربی یک مجتمع آموزشی و پرورشی (چند مدرسه)، طعمه حریق شد و ساعت‌ها در میان شعله‌های آتش سوخت.

 غروب پنج شنبه (شانزدهم آذرماه) مجتمع آموزشی و پرورشی اتحاد روستای ملحم با حریق تیرهای چوبی سقف مواجه شد و به گواه اهالی روستا، ساعت‌ها در میان شعله‌های آتش سوخت.

در این آتش سوزی پنج کلاس درس آموزشگاه با خساراتی مواجه شده و آسیب دید و اهالی روستای ملحم، دلیل این امر را در عدم حضور به موقع نیروهای آتش نشانی ذکر کرده‌اند؛ یکی از اهالی روستا در این باره می‌گوید: آتش سوزی حوالی ساعت ۱۸ اتفاق افتاد و ماموران آتش نشانی با تاخیر زیاد، حدود ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه در محل حادثه حاضر شده و اطفای کامل حریق تا ساعت ۲۲ به طول انجامیده است؛ در حالی که تا رسیدن ایشان، اهالی روستا با تهیه کپسول‌های آتش نشانی و حتی آب پاشی به مقابله با آتش رفته بودند.

بر اساس این گزارش، علت حادثه اتصال سیم کشی قدیمی برق ساختمان و مستعد بودن بافت سقف بنا (که از تیرهای چوبی تشکیل شده بود) عنوان شده و گسترش سریع آتش به این عامل مرتبط شده است.

مرتضی نظری، فرماندار سلماس با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: حوالی ساعت ۱۸ روز پنجشنبه مدرسه ابتدایی اتحاد در بخش ملحم (از توابع شهرستان سلماس) به دلیل اتصال سیم کشی دچار آتش سوزی شد که ‌در این حادثه تنها سقف کلاس خسارت دید.

در شرایطی که برخی اخبار از مصدوم شدن یکی از آتش‌نشانان در جریان اطفای این حریق حکایت دارد، نظری این اتفاق را تکذیب کرده و گفت: این آتش سوزی توسط مردم منطقه قبل از حضور نیروهای آتش نشانی مهار شد.

بدین ترتیب حادثه آتش سوزی سقف مجتمع آموزشی و پرورشی روستای ملحم در شرایطی مخابره می‌شود که یک روز پیش از آن، ۳۶ دانش آموز مدرسه ابتدایی «انقلاب اسلامی» در روستای شین‌آباد پیرانشهر با حریق مواجه شده و متاسفانه برخی از ایشان دچار خسارتهای جبران ناپذیری شدند

آتش سوزی در یک مدرسه دیگر+ عکس

آتش سوزی در یک مدرسه دیگر+ عکس

آتش سوزی در یک مدرسه دیگر+ عکس

آتش سوزی در یک مدرسه دیگر+ عکس

آتش سوزی در یک مدرسه دیگر+ عکس

آتش سوزی در یک مدرسه دیگر+ عکس

آتش سوزی در یک مدرسه دیگر+ عکس
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:35 - 1391/09/19
دانشگاهم میزدین همه دور هم خوش میگذره!)))))):
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:37 - 1391/09/19
واى چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:49 - 1391/09/19
اموزش وپرورش بودجشو صرف چی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:09 - 1391/09/20
چرا هرچی حادثه است برسر دخترها میاد؟
تصادف اتوبوس
مدرسه شین آباد
مدرسه ملحم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج