نسخه دوم فیلم توهین آمیز به پیامبر (ص)
۳۷۷۸۳
۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۴
۴۹۶۲
تهیه کننده این فیلم عمران فیراسات پاکستانی است، کسی که مرتد (سابقا مسلمان) بود و اکنون در اسپانیا زندگی می کند. فیراسات مدعی شده که قصد دارد فیلم "بیگناهی پیامبر" را با فیلم "زندگی محمد از دید یک مسلمان سابق" نمایش دهد.
شبکه ایران: بلژیک نگرانی خود را از ساخت فیلم موهن دیگری درباره اسلام با همکاری تری جونز -کشیش محرک قرآن سوزی- اعلام کرد.

به گزارش RT، تهیه کننده این فیلم عمران فیراسات پاکستانی است، کسی که مرتد (سابقا مسلمان) بود و اکنون در اسپانیا زندگی می کند. فیراسات مدعی شده که قصد دارد فیلم "بیگناهی پیامبر" را با فیلم "زندگی محمد از دید یک مسلمان سابق" نمایش دهد.

او در تریلر فیلمش اتهام های وقیحانه ای را نسبت به پیامبر اسلام مطرح کرده و از تری جونز به عنوان منبع الهام خود نام برده است.

قرار است این فیلم در 14 دسامبر در اینترنت منتشر شود و گفته می شود که فیلمی کاملا تحریک آمیز است. در همین باره پلیس بلژیک وضعیت هشدار را از حالت 2 به 3 ارتقا داده و وزیر کشور بلژیک نیز این افزایش تدابیر امنیتی را به دلیل "خطرات جدی" توجیه کرده است. پلیس بلژیک نیز از کنترل کامل سایت های مسلمانان و پیامک های آنها خبر داد.

گفتنی است که پس از نمایش فیلم بیگناهی مسلمانان، بلژیک مانند دیگر مناطق جهان و به ویژه جهان اسلام شاهد تظاهرات گسترده ای بود.
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:1
UNITED KINGDOM
20:06 - 1391/09/19
عجب گیری دادنا.....................
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:22 - 1391/09/19
خدا نسلشون رو برداره به حق حضرت محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:29 - 1391/09/19
بسیار خوب وآکاهی از کلیه مسائل روز میباشد دست شما درد نکند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:06 - 1391/09/19
خدا لعنتشون کنه.ایشالا همین پیامبر به کمرشون بزنه مزخرفای کثیف
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:45 - 1391/09/20
خدایا خودت جوابشون را بده امیدوارم سکته کنه بمیره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:03 - 1391/09/20
این اروپایی هاوامریکایی ها ازادی بیان رو با توهین اشتباه گرفتن .هرغلطی میخوان میکنن!تو هر زمینه ای میخوان عقاید خودشونو به دنیا تحمیل کنن.از هر چیز که بترسن سریع میخوان نابودش کنن.منطق ندارن .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج