ادعای پالیزدار درباره سعید مرتضوی
۳۸۲۱۰۲
۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۹
۱۵۰۶
پالیزدار در جمع خبرنگاران گفت: مرتضوی پولهای غیرمرسومی به وزیر و معاون اول رئیس جمهور داد.
خبرگزاری مهر: عباس پالیزدار یکی از شکات پرونده تامین اجتماعی پس از اتمام جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مرتضوی در پرونده تامین اجتماعی در جمع خبرنگاران گفت: بحثی که در دادگاه در رابطه با هزینه های غیر شمول مطرح است و دادسرا روی آن انگشت گذاشته است، پرداخت ها به افراد غیرمرتبط با سازمان تامین اجتماعی بوده است و از این جهت فعلا هزینه های غیرشمول مورد بررسی قرار می گیرد.

وی افزود: به قول قاضی از پایین به بالا هزینه شده و ایشان به وزیر و معاون اول رییس جمهور پول هایی داده بود که غیرمعقول و غیرمرسوم بود.

پالیزدار در پاسخ به این سوال که شکایت شما به کجا رسید، گفت: زمانی مرتضوی در جلسات ابتدایی دادسرا مطالبی را عنوان می کرد که من از بالاترین مراجع نظام دستور کتبی دارم و از هر اقدامی که کردم هیچ ابایی ندارم، ولی امروز  در مقابل ریاست دادگاه مثل اسپند روی آتش بود و از این حالت او خوشحال بودم.

وی افزود: اگر مرتضوی آن حمایت هایی را که  مدعی بود دارد، داشت، امروز بالا و پایین نمی پرید. آن پشتوانه هایی که وی مدعی آن بود، قطعا از وی برداشته شده که امروز آنقدر بالا و پایین می پرید و بسیار مضطرب و نگران از رای قاضی بود و علنا اعلام کرد که «با موضع گیری که من از آقای قاضی می بینم قطعا رای صادر شده است و من دیگر محکوم بوده و متهم نیستم».
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج