لابی‌صهیونیستی:مانع ورود ایران به FATF شوید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
دکتر استرکی_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۸۵۱۳۲
۲۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۴
۲۰۵۶
لابی صهیونیستی کمیته روابط عمومی آمریکا- اسراییل ' آیپک'در واکنش به اقدام کارگروه ویژه اقدام مالی(FATF)دریک جنجال تبلیغاتی ازاین گروه خواست تا با قطع همکاری خود با ایران مانع ورود مجدد تهران در عرصه های اقتصاد بین المللی شوند.
خبرگزاری ایرنا: لابی صهیونیستی کمیته روابط عمومی آمریکا- اسراییل ' آیپک'در واکنش به اقدام کارگروه ویژه اقدام مالی(FATF)دریک جنجال تبلیغاتی ازاین گروه خواست تا با قطع همکاری خود با ایران مانع ورود مجدد تهران در عرصه های اقتصاد بین المللی شوند.

لابی صهیونیستی کمیته روابط عمومی آمریکا - اسراییل چندی قبل با انتشار بیانیه ای در سایت خبری اینترنتی خود به کشورها درمورد همکاری با ایران درقالب این قرارداد و ضرورت انجام اقدامات مقتضی در معامله با ایران هشدار داد و نسبت به ادامه همکاری کار گروه ویژه اقدام مالی با ایران ابراز نگرانی کرد.

این واکنش آیپک در تقابل با گروه ویژه اقدام مالی(FATF) که با صدور بیانیه ای از کشورهای عضو خواست در تعامل بیشتر با ایران، اقدامات تقابلی علیه تهران را به حالت تعلیق در آورند، صورت گرفته است.

لابی صهیونیستی کمیته روابط عمومی آمریکا - اسراییل همچنین در بیانیه خود از دولتمردان آمریکا خواست به هشدارهای خود به بانک های بین المللی درباره آنچه که خطرات انجام معاملات با ایران و به ویژه با سپاه پاسداران ایران خوانده بود، ادامه دهند و هربانکی را که با سپاه وارد معامله تجاری شود بی تردید ازخطرمحرومیت نظام مالی آمریکا در امان نگذارند.

آیپک همچنین این تصمیم کارگروه ویژه اقدام مالی(FATF) را که یک سازمان بین المللی در زمینه تعیین استانداردهای پولشویی است، خطرناک خواند و اضافه کرد: تعهد ایران به کار گروه اقدام مالی به منظور بهبود عملکردش، آشکارا موجب معافیت و تقویت سازمان های مورد حمایت ایران نظیر حزب الله و حماس خواهد شد.

لابی صهیونیستی آیپک نتیجه نهایی همکاری کارگروه اقدام مالی با ایران را مجوز بیشتر برای پیوستن مجدد تهران به نظام بانکی جهان بدون بهبود چشم گیر در رفتارش دانست و این همکاری در واقع اعطای مشروعیت مجدد به تهران خواهد بود.

آیپک همچنین دربیانیه جنجالی خود علیه ایران و گروه ویژه بین المللی اقدام مالی، ضمن مبهوت خواندن اقدام FATF در همکاری با ایران، تاکید کرد:آمریکا باید به هشدارخود به بانک های بین المللی درمورد آنچه که خطرات فعالیت های اقتصادی با ایران خواند، ادامه دهد.

پایگاه اینترنتی گروه ویژه اقدام مالی (FATF) بیست وچهارم ژوئن (4 تیر) با صدور بیانیه ای از کشورها خواست تا اقدامات و تلاش های مقابله ای خود در معاملات با ایران را به مدت یک سال به حالت تعلیق در آورند.

این گروه ویژه بین المللی اقدام مالی ضمن ابزار امیدواری به بهبود عملکرد مالی ایران، اعلام کرد که به جد تصمیم گرفته است تا فراخوان قبلی خود برای انجام اقدامات متقابل علیه ایران را برای یک دوره 12 ماهه به حالت تعلیق در آورد.

گروه لابی صهیونیستی آیپک درطول 12سال مذاکره ایران با اتحادیه تروئیکایی و شش قدرت جهانی به ویژه در زمان ریاست جمهوری حسن روحانی که منجر به توافق هسته ای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) شد، همواره سعی کرد با هزینه کردن صدها میلیون دلار از طریق جنجال های تبلیغاتی و نیز رایزنی با گروه های فشار در درون هیات های مذاکره کننده غربی موانع جدی در مسیر مذاکرات هسته ای با ایران ایجاد کند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1395/06/20
ساده لوح نباشیم، بازی امریکا وغربه،به اسم اسرائیل وعربستان که ما رو براهم شاخ ورقیب وحساس هم کردند، دارن ،سم بخوردمون میدهند،مثل غذا ودارویی که میخواهیم به بچه بدهیم ومیگوئیم ،زود بخور مگر نه،میدیم به اون...میخوره... ( فلانی که رقیب بچه در اون خانواده است) که بچه شاخ شود وبخوردش بدهیم وبرجام هم همین کارو کردند وهرچه خواستند بخورد ما ساده لوحا دادند،واقعا فکرکنید،کاشکی بگوش مسئولین میرسید،خواهشن سانسور نشه،
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1395/06/20
.. آقایان به خدا شفاف بودن گردش پولی به نفع مردم ومنافع ملیه وبه ضرر دزدان بدون سانسر منعکس کن لطفا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر