«من مادر هستم» ميلياردی شد
۳۸۶۱۲
۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۲
۶۲۱۲
من مادر هستم بعد از دو هفته اکران به فروش کلي يک ميليارد در کل ايران دست يافت و سرمايه گذاران توليد خود را خوشحال کرد.
کافه سینما:  من مادر هستم» بعد از دو هفته اکران به فروش کلي يک ميليارد در کل ايران دست يافت و سرمايه گذاران توليد خود را خوشحال کرد.

 فيلم پرحاشيه فريدون جيراني يعني «من مادر هستم» بعد از دو هفته اکران و با اينکه سينماهاي حوزه هنري را در اختيار ندارد توانست تنها در تهران بيشتر از ۸۰۰ ميليون تومان عايدي داشته باشد.اين ميزان فروش در کنار فروش بيشتر از ۲۰۰ ميليوني اين فيلم در شهرستانها سبب ساز آن شد که فريدون جيراني خوشحالترين کارگردان اين روزهاي سينماي ايران باشد.

جيراني که در سه روز ابتدايي اکران و به واسطه تهديدات پي در پي گروههاي افراطي به شدت استرس اين را داشت که نکند فيلمش از پرده برداشته شود حالا تنها ۱۵ روز بعد از شروع اکران ميلياردي شدن فيلمش را به نظاره نشسته است.

اين در حالي است که از انتهاي اين هفته به تعداد سينماهاي اين فيلم افزوده شده و سينماهايي مانند پارس، کيان و موزه سينما هم اين فيلم را در برنامه نمايش خود قرار خواهند داد.

 با اين حساب به نظر مي رسد «من مادر هستم» بتواند حداقل ظرف دو هفته آينده يک ميليارد ديگر هم عايدي داشته و به تنهايي رقم فروش دو ميليارد تومان را رد کند.


اين پيش بيني فروش سبب ساز آن مي شود که سينماداران هم جرات نکنند حداقل تا زمان جشنواره اين فيلم پرفروش را از سبد اکران حذف کنند به خصوص که ديگر فيملهايي که همزمان با اين فيلم روي پرده اند نتوانسته اند فروش معقولي را داشته باشند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:18 - 1391/09/30
بله دبگه ابنقدر خودشون جنجال درست کردند که مردم کنجکاو شدند برن ببینن چیه این فیلم. خوب روشی پیدا کردند برای فروش بیشتر. جنجال سازی بهترین تبلیغه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:53 - 1391/09/30
قابل توجه انصارحزب اله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج