بان کی مون و مفتی ها در خدمت طاغوتیان
۳۹۴۴۵۷
۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۳
۱۴۳۱
بان‌کی‌مون دبیر کل سازمان ملل، عبدالعزیز الشیخ، یوسف القرضاوی و دیگر مفتی‌های فتنه انگیز با پشتیبانی خود از تروریست‌ها و اربابان آنان، کشورهای عربی را ویران کرده‌اند.
خبرگزاری تسنیم: به گزارش نشریه المنار فلسطین، بان کی مون دبیر کل سازمان ملل برای  نیروهای عربستان که به دست ارتش یمن به هلاکت رسیده بودند، اشک ریخت. همزمان با این مساله و تنها چند هفته پیش از گشایش نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل، بان کی مون نام عربستان را از فهرست سیاه  سازمان ملل خارج کرد.

این در حالی است که عربستان به طور وحشیانه‌ای کودکان یمن را به خاک و خون می کشد. بان کی مون در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل به دولت سوریه حمله کرد اما وی نامی از گروه های تروریستی و پشتیبانان آنها به میان نیاورد. او رشوه دریافت کرد و کور و کر شده است. او بر پایه خواسته و میل اربابان خود در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس که سردمداران شر و وحشی گری در منطقه هستند، سخن می‌گوید.

دبیر کل سازمان ملل دوره دبیرکلی خود در سازمان ملل را با دروغ، نفاق، دورویی و خدمت به وحشی ها به پایان می رساند. او فراموش کرده است که نظام وهابی عربستان بیش از 18 ماه است که جنگ خانمان سوزی را علیه مردم یمن به راه انداخته است.

مفتی گمراه و برده کاخ

اما عبدالعزیز الشیخ مفتی گمراه وهابی خود را به عنوان رهبر و فرمانده مسلمانان معرفی می کند و اینگونه احساس می کند که دارای وحی است. او مسلمان واقعی و عاملان به آموزه های اسلام و مدافعان آن را کافر می داند. او در یکی از سخنرانی های خنده آور مدعی شد ایرانی ها کافر هستند. او فراموش کرده است که بیشتر فرماندهان فتوحات اسلام از ایران بودند.

اما این مفتی در دایره کفر و شرک وارد شده است تا نظام وهابی تکفیری را راضی سازد. او گروه های تروریستی، فرماندهان، پشتیبانان آنان را که در سوریه، عراق و یمن در حال به خاک و خون کشیدن مردم هستند، کافر نمی داند. او بینایی و بصیرت خود را از دست داده است. عقل از از یین رفته و به بوقی در دست اشرار ریاض و دشمنان امت اسلامی و جهان اسلام تبدیل شده است.

عبدالعزیز الشیخ، یوسف القرضاوی و دیگر مفتی های فتنه انگیز برده کاخ طاغوتیان هستند. آنان جنایت داعش و دیگر گروه های تروریستی را محکوم نمی کنند. آنان کشتار مردم بیگناه در دیرالزور در روز عید قربان را محکوم نکردند. آنان خوارجی هستند که ادعای  حمایت از دین را دارند. این مفتی ها بودند که برای ویران سازی کشورهای عربی فتوا دادند و به تروریست ها اجازه کشتن مسلمانان را دادند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1395/07/13
میشه بگید کدوم یکی از فاتحان از ایران بودن ما که خبر نداشتیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج