پبکه و راموس؛ گزینه های گلزنی لاروخا
۳۹۹۸۵۱
۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۵
۱۵۴۳
علیرغم استفاده احتمالی لوپتکی از یک مهاجم نوک در دیدار برابر ایتالیا، مدافعان میانی اسپانیا نیز می توانند از گزینه های اصلی گلزنی این تیم محسوب شوند.
ورزش سه: نولیتو، ویتولو، دیگو کاستا، کایخون و آلوارو موراتا، بازیکنان دعوت شده برای پست مهاجم توسط سرمربی اسانیا برای دو دیدار حساس پیش رودر چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی هستند که قادعتا یکی از این 5 مهاجم به عنوان فوروارد نوک در ترکیب قرار خواهد گرفت.
 
پبکه و راموس؛ گزینه های گلزنی لاروخا

اما در تمرینات روزهای اخیر به نظر می رسد لوپتکی حساب زیادی روی قدرت گلزنی مدافعان میانی خود باز کرده است و احتمال اضافه شدن آنها به حملات لاروخا بسیار بالا است. در سالهای اخیر، راموس و پیکه نقش موثری در حملات تیم ملی ایفا می کنند و معمولا هر چند بازی یک بار شاهد گلزنی یکی از این دو بازیکن هستیم.
 
راموس و پیکه آمار خیره کننده ای به عنوان یک مدافع در تیم های باشگاهی خودشان در امر گلزنی داشته اند و می توانند در صورت لزوم در تیم ملی نیز این آمار را تکرار کنند. پیکه در جریان شکست بارسلونا برابر سلتاویگو دو گل به ثمر رساند و راموس نیز در هفته های اخیر در دیدارهای حساسی مثل فینال سوپرکاپ و دیدار برابر ویارئال و اوساسونا دروازه حریفان را باز کرده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج