مارسلو: رونالدو به تیم کمک می کند
۴۱۰۲۹۹
۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۳
۹۴۸
مارسلو، کاپیتان تیم رئال مادرید در دیدار مقابل اتلتیک بیلبائو هم به ارزیابی پیروزی تیم و عملکرد کریستیانو رونالدو پرداخت.
وب سایت نود: مارسلو، کاپیتان تیم رئال مادرید در دیدار مقابل اتلتیک بیلبائو هم به ارزیابی پیروزی تیم و عملکرد کریستیانو رونالدو پرداخت. ستاره برزیلی خط دفاعی رئال مادرید در پایان این برد ۲-۱ خانگی که با گل های بنزما و موراتا به دست آمد گفت:

    حریف کار را برای ما سخت کرد، اما ما توپ را در اختیار داشتیم و صبور بودیم. گل خوردیم اما اجازه ندادیم که روحیه تیم پایین بیاید. فوق العاده کار کردیم. در طول تمام بازی سعی کردیم متحد باشیم اما این کار سختی است. هنگام در اختیار نداشتن توپ باید متحد باشیم تا توپ را پس بگیریم، اما بیلبائو بازیکنان خوبی دارد و این کار را سخت می کند. این طبیعی است که گاهی اوقات هم آنها کنترل بازی را در اختیار داشته باشند.

ترکیب:

    همه بازیکنان مهم هستند، و هرکس لحظه خاص خود را خواهد داشت، همه سخت تلاش می کنند تا فرصت بازی به دست آورند. امروز موراتا با گل برتری خود به تیم کمک کرد.

عملکرد کریستیانو رونالدو:

    البته که می خواهد گلزنی کند و بازیکنی است که کمک زیادی به تیم می کند و این کمک تنها با گلزنی نیست، بلکه تلاش او در زمین هم به حساب می آید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج