تیونینگ دیوانه‌وار لامبورگینی اوراکان
۴۱۰۷۲۳
۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹
۱۸۱۵
تیونر DMC متخصص در انجام تیونینگ‌های دیوانه‌وار و افزایش فوق‌العادهٔ توانایی خودروها است. DMC این بار سراغ یک لامبورگینی اوراکان اسپایدر رفته و علاوه بر تجهیز آن به یک کیت بدنهٔ جدید، پیشرانهٔ آن‌را هم تا سر حد جنون تقویت کرده است.
وب سایت پدال - امیر دهقان: تیونر DMC متخصص در انجام تیونینگ‌های دیوانه‌وار و افزایش فوق‌العادهٔ توانایی خودروها است. این شرکت در جدیدترین پروژهٔ خود هم به‌هیچ‌عنوان این استعداد و شهرت خود را فراموش نکرده است. DMC این بار سراغ یک لامبورگینی اوراکان اسپایدر رفته و علاوه بر تجهیز آن به یک کیت بدنهٔ جدید، پیشرانهٔ آن‌را هم تا سر حد جنون تقویت کرده است. DMC نام این خودرو را اوراکان Edizione-GT اسپایدر گذاشته است.

 تیونینگ دیوانه‌وار لامبورگینی اوراکان توسط DMC

قلب تپندهٔ 5.2 لیتری V10 تنفس طبیعی اوراکان مجهز به دو توربوشارژر شده و حالا 1088 اسب بخار قدرت و 1000 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. علاوه بر افزودن بای‌توربو به پیشرانهٔ تنفس طبیعی اوراکان، DMC خودِ موتور را هم تقویت کرده است تا توانسته چنین قدرتی از آن استخراج کند. به‌تناسب افزایش قدرت موتور، گیربکس هم مورد تقویت قرار گرفته است تا توانایی انتقال این قدرت عظیم را داشته باشد.

 تیونینگ دیوانه‌وار لامبورگینی اوراکان توسط DMC

کیت تقویت این خودرو در چهار مرحله تنظیم شده است و نتایج آن کاملاً قابل‌توجه است به‌گونه‌ای که این اوراکان تقویت‌شده می‌تواند در تنها 2.7 ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر در ساعت برسد درحالی‌که اوراکان استاندارد برای این کار به 3.4 ثانیه زمان احتیاج دارد. همچنین حداکثر سرعت آن‌هم از 325 کیلومتر استاندارد کارخانه‌ای به 355 کیلومتر در ساعت افزایش پیدا کرده است.

 تیونینگ دیوانه‌وار لامبورگینی اوراکان توسط DMC

 تیونینگ دیوانه‌وار لامبورگینی اوراکان توسط DMC

کیت بدنهٔ این اوراکان شامل طراحی مجدد قسمت جلو و جایگزینی کامل سپر عقب با نمونه‌ای جدید می‌شود. این کیت به‌صورت ماجولار طراحی شده و مالکین به‌راحتی می‌توانند قطعات اصلی اوراکان را نیز روی نمونهٔ تیونینگ شده نصب کنند. در قسمت جلوی خودرو، فرم جدید سپر با ورودی‌های هوای عظیم و بالچه‌های عمودی که در گوشه‌های سپر نصب شده‌اند بلافاصله نگاه بیننده را به خود جلب می‌کنند. رکاب‌های جانبی بزرگ‌تر نیز نمایی فوق‌العاده به خودرو بخشیده‌اند.

 تیونینگ دیوانه‌وار لامبورگینی اوراکان توسط DMC

در قسمت عقب اوراکان Edizione-GT اسپایدر، یک بال بسیار بزرگ کاملاً جلب‌توجه می‌کند. DMC می‌گوید این بال با الهام از بالی یکی از نسخه‌های لامبورگینی کانتاش طراحی شده است. این اسپویلر بزرگ در سه حالت GT، کروز و سرگرم‌کننده قابل تنظیم هستند که با توجه به انتخاب هر یک از این حالات، زاویهٔ آن تغییر می‌کند.

 تیونینگ دیوانه‌وار لامبورگینی اوراکان توسط DMC

DMC هنوز قیمت این اوراکان فوق‌العاده را اعلام نکرده است اما قطعاً چنین تغییرات گسترده‌ای هرگز نمی‌تواند ارزان باشد. بااین‌حال اگر خواهان یک اوراکان اسپرت‌تر از خود کارخانهٔ لامبورگینی هستید باید کمی صبر کنید چراکه این سازندهٔ ایتالیایی هم‌اکنون در حال کار بر روی ساخت نسخهٔ قدرتمندتر اوراکان یعنی مدل سوپرلگرا است.

 تیونینگ دیوانه‌وار لامبورگینی اوراکان توسط DMC
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج