کاربران گوگل پیکسل در ارتباط LTE مشکل دارند!
۴۲۲۰۲۱
۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
۱۰۸۳ 
گوشی های گوگل پیکسل (Google Pixel) و گوگل پیکسل ایکس ال (Google Pixel XL) اولین گوشی‌هایی بودند که توسط گوگل طراحی و به وسیله اچ تی سی ساخته شدند که آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید؛ اندروید ۷٫۱ نیز روی آنها نصب شده بود.
وب سایت گجت نیوز: گوشی های گوگل پیکسل (Google Pixel) و گوگل پیکسل ایکس ال (Google Pixel XL) اولین گوشی‌هایی بودند که توسط گوگل طراحی و به وسیله اچ تی سی ساخته شدند که آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید؛ اندروید ۷٫۱ نیز روی آنها نصب شده بود.

اما اخیرا برخی از کاربران گوگل پیکسل شکایت‌ هایی مبنی بر وجود مشکل در ارتباط LTE این گوشی داشتند.

 کاربران گوگل پیکسل در ارتباط LTE مشکل دارند!

همانطور که می‌دانید، طراحی گوشی‌های پیکسل توسط گوگل یک مزیت بزرگ به همراه داشت؛ سخت افزار پیکسل‌ ها هماهنگی کاملی با آخرین و بهترین نسخه اندروید و امکانات آن نظیر گوگل اسیستنت دارد.

این گوشی‌ها با وجود یک دوربین فوق‌ العاده در قاب پشتی، توانسته‌ اند نظر اکثر کارشناسان را به خود جلب کرده و در بررسی‌ های معتبر و مختلف، امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص دهند.

این گوشی‌ها در بیشتر قسمت‌ ها کاملا بی‌ عیب بوده و مشکل خاصی در آنها مشاهده نشده است. اما اخیرا تعدادی از کاربران گوگل پیکسل گزارش داده‌ اند که ارتباط نسل چهارم LTE در این گوشی‌ ها ثابت نبوده و با مشکل همراه است. برای مثال، برخی از اپراتورهای آمریکای جنوبی و کانادا که از فرکانس باند ۴ استفاده می‌ کنند، وجود مشکل در ارتباط LTE گوشی های پیکسل را گزارش داده‌اند.

جالب اینجاست که اپراتورهایی نظیر AT&T، ورایزن و T-Mobile نیز در ایالات متحده از باند ۴ ارتباطات استفاده می‌ کنند اما تا به حال مشکل در ارتباط LTE گوشی های پیکسل در ایالات متحده گزارش نشده است.

گویا این مشکل فقط در تعداد کمی از اپراتورهای تلفن همراه وجود دارد. اپراتور کلارو (Claro) که در آمریکای جنوبی فعالیت می‌کند، یکی از همین اپراتورها است. کاربران اپراتورهای کانادایی Telus و Bell نیز وجود مشکل در ارتباط LTE گوگل پیکسل را گزارش داده‌ اند. گوگل به وجود این مشکل اذعان کرده اما هنوز دلیلی برای آن نیاورده است.

تنها امیدواری کاربران گوگل پیکسل این است که گوگل هر چه زودتر یک بسته به‌ روزرسانی جهت حل این مشکل عرضه کند. ون به‌ طور میانگین ماهانه به بیش از سه‌ هزار نفر از مصرف‌ کنندگان این دو برند خدمات ارائه کرده‌ اند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج