مهاجری: بازی را ساده بگیریم چَک اول را می‌خوریم
۴۲۲۷۸۳
۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰
۱۰۰۸ 
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: سوریه چین را در کشورش شکست داد کاری که ما نتوانستیم انجام بدهیم.
خبرگزاری فارس: رضا مهاجری در خصوص اخرین وضعیت پدیده اظهار داشت: امروز به نیشابور آمده‌ایم و قرار است یک دیدار دوستانه با تیم منتخب نیشابور انجام بدهیم.

وی افزود: تمرینات خوبی را پشت سر گذشاته ایم و تصمیم داریم اردویی را برگزار کنیم که البته مکانش هنوز مشخص نشده است.دو سه شهر را برای برگزاری اردو و یک بازی دوستانه در نظر داریم که به امید خدا تا امشب مکان اردوی پدیده مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده تاکید کرد: از روزی که تمرینات را شروع کرده ایم بازیکنانم انگیزه زیادی دارند و مطمئنا این انگیزه به من هم منتقل خواهد شد. ما باید تمرکز کنیم و بدانیم که در مسابقات باید کمتر اشتباه کنیم.

مهاجری در خصوص دیدار فردای تیم ملی مقابل سوریه گفت:اینکه می‌گویند تیم ملی از پیش برنده است اصلا درست نیست. مثلا تیم ما تا پایان نیم فصل باید مقابل ماشین‌سازی، تراکتورسازی، استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن بازی کند و اگر قرار باشد نسبت به جایگاه ماشین سازی بگویم این بازی از همه بازی‌های ما راحت تر است کار اشتباهی انجام دادیم.

وی ادامه داد: بازی تیم ملی مقابل سوریه هم همین است.نگاه ما به جایگاه تیم ها نباید باشد.سوریه تیمی است که قدرت بدنی بالایی دارد و این تیم از جنگ کشورش پا به مسابقات گذاشته است ،پس شک نکنید که آنها با انگیزه به این مسابقات می‌آیند.

سرمربی پدیده در ادامه گفت‌و‌گو با فارس تاکید کرد: سوریه چین را در کشورش شکست داد کاری که ما نتوانستیم انجام بدهیم. آنها مقابل کره عالی بازی کردند و اگر حریف را ساده و ضعیف بگیریم مطمئن باشید چک اول را خواهیم خورد. این بازی میدانی است که اول ما باید به حریف چک بزنیم.

وی در پاسخ به این سوال که ایا درست است از حالا صعود تیم ملی را قطعی بدانیم گفت:راه هموارتر شده اما باید قبول کرد رقبای سختی مثل ازبکستان و کره داریم.حتی همین سوریه در دور برگشت می‌تواند خطرناک و برای ما حریف سرسختی باشد.من می‌دانم که کی‌روش کارش را بلد است و در این شرایط می‌تواند از نظر روحی روی تیمش کار کند تا در ادامه مسابقات هم موفق باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج