سالار عقيلي به ديدارِ دوستدارانش مي‌رود
۴۳۲۱۱۰
۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
۱۳۴۶
«سالار عقیلی» - خواننده‌ی مطرح موسیقی ایرانی- با همراهی ارکستر «راز و نیاز» كه خود سرپرستيِ آن را برعهده دارد، روز 21 آذرماه در رشت به اجراي برنامه خواهد پرداخت.
وب سایت موسیقی ما: «سالار عقیلی» - خواننده‌ی مطرح موسیقی ایرانی- با همراهی ارکستر «راز و نیاز» كه خود سرپرستيِ آن را برعهده دارد، روز 21 آذرماه در رشت به اجراي برنامه خواهد پرداخت.
 
سالار عقيلي به ديدارِ دوستدارانش مي‌رود

در این کنسرت حریر شریعت زاده (پیانو و دف)، محمد رضا اسکندری (تار باس)، داوود منادی (ویولنسل)، علیرضا دریایی (کمانچه)، سحاب تربتی (تمبک)، روزبه زرعی(کاخن)، فردین لاهور پور (نی)، علی خشتی نژاد (تار)، حسین محمودی مجد (سنتور) و بابک میرزایی (عود) خواهند نواخت. اين برنامه به همت غزل‌سراي سبز برگزار مي‌شود.

سالار عقیلی این روزها پروژه‌ی «داستان عشق به روایت مولانا» را به اتمام برده است. این خواننده‌ی موسیقی سنتی همچنین تا پایانِ سالِ جاری، دومین آلبومش را با همکاری پیمان سلطانی منتشر می‌کند. او همچنین در یک آلبوم جدید با مسعود شعاری مشغول همکاری است که قرار است در آن موسیقی قدیمی موسیقی ایرانی را بازسازی کند. در این آلبوم مسعود شعاری تنظیم قطعه‌ها را نیز خود برعهده دارد. برخی از قطعه های آلبوم کمتر شنیده شده و برخی دیگر تاکنون شنیده نشده است. این خواننده همچنین فعالیتی را با استاد جلیل عندلیبی انجام داده است که مراحل ضبط آن به پایان رسیده و به زودی منتشر می شود. او همچنین کاری را با آهنگسازی «پشنگ کامکار» انجام داده که تنها مراحل ضبط آن باقی مانده و به زودی به پایان می رسد.

فروش آنلاین بلیت کنسرت بزرگ «سالار عقیلی»، از طریق سایت iranconcert.com امکان پذیر است، همچنین علاقه‌مندان می‌توانند به سایر مراکز فروش هفت شهر- چهارراه گلسار ۳۳۱۱۶۶۸۵ ،شهر کتاب- گلسار بلوار توحید ۳۳۱۲۵۷۰۴،کلوپ سناتور-گلسار گلایل ۳۳۷۷۶۳۳۰، کتاب فروشی دیبا- خیابان بیستون ۳۳۲۳۶۵۴۶و هتل دلفین-انزلی ۴۴۴۴۴۰۰۰ جهت خرید حضوری اقدام كنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج