دیوید بکام: من به مورینیو ایمان دارم
۴۳۲۸۵۶
۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۴
۱۱۸۱
دیوید بکام، اسطوره فوتبال انگلیس و ستاره سابق باشگاه منچستریونایتد هنوز هم مورینیو را بهترین گزینه برای هدایت منچستریونایتد می داند.
ورزش سه: بر خلاف انتظارات، مورینیو تا به حال کارنامه درخشانی در منچستر نداشته و در رده ششم جدول لیگ برتر قرار دارد.
 
شرایط فعلی منچستریونایتد: "ما در حال سپری کردن سالهای دشواری هستیم اما قبل از 20 سال بسیار خوب هم داشتیم اما با این تفاسیر باز هم من به مورینیو ایمان دارم".
 
دوران صدارت فرگوسن: "در دورانی که ما در منچستر بازی می کردیم می دانستیم که اگر نمایش خوبی نداشته باشیم، سر الکس فرگوسن در تونل ورزشگاه منتظر ما خواهد بود. حتی اگر اسم این احساس ترسیدن باشد، ترسیدن مناسبی بود".
 
دیوید بکام: من به مورینیو ایمان دارم

بازگشت به میادین: "در حال حاضر من 41 ساله هستم و حاضرم برای بازگشت به منچستر هرکاری بکنم اما منطقا این موضوع امکان پذیر نیست".
 
بهترین احساس دوران بازیگری: "از داشتن چنین خانواده ای احساس بسیار خوبی دارم اما بهترین لحظه ای در دوران بازیگری داشتم، لحظه ای بود که پیتر تیلور در سال 2000 بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس را به من داد. افتخاری بالاتر از این نیست که کشورت و هم تیمی هایت را به سمت جام جهانی هدایت کنی".
 
بزرگترین حسرت دوران حرفه ای: "بدون شک قهرمان نشدن با تیم ملی انگلیس در یک تورنمنت معتبر، بزرگترین حسرت من در دوران ورزشی خواهد بود".
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج