خوش تیپ های قدبلند!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۴۳۵۱۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۱
۱۳۷۰۱
بچه خوش تیپ های ایرانی در آمریکا، اصالت رفتاری خود را حفظ کرده اند. حامد حدادی و ارسلان کاظمی دو بازیکن شرقی در NBA و NCAA قیافه های محجوب و نجیب ایرانی را در میان قیافه های ملل به نمایش گذاشته اند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: بازیکنان بزرگ بسکتبال در هر دوره با توجه به مقتضیات زمانی با چهره خاصی به میدان رفته اند. از دهه های آغازین با چهره خاصی به میدان رفته اند. از دهه های آغازین ابداع بسکتبال با دیدن عکس ها می توان تفاوت در نوع تکنیک ها و تاکتیک ها را در کنار تغییر شکل و شمایل بازیکنان دید.

حتی نوع لباس های مخصوص بسکتبال از آغاز تاکنون تغییراتی در شکل و اندازه داشته که دوره های اخیر را از دوره های گذشته متمایز می کند. این اتفاقات پدیده جهانی است و ربطی به یک یا چند کشور خاص ندارد، هر چند قیافه بازیکنان بین المللی نمادی از فرهنگ و آداب سنتی هر کشوری است.

شاید برای کسانی که در دهه پنجم زندگی شان قرار دارند تصویری از کریم عبدالجبار ستاره سابق NBA در کنار بروسلی بیانگر خیلی تفاوت های فرهنگی – ورزشی بین دنیای غرب و شرق و ویژگی های رفتاری و نژادی مرتبط با دوران جنگ سرد باشدکه به نوعی مبارزه تاریخی شرق و غرب را با ژستی از ورزش کاراته نشان می دهد.

NCAA

عبدالجبار در آن تصویر با ریشی انبوه سمبل بازیکنان NBA و بسیاری از بازیکنان بسکتبال زمان خود است. در عوض بروسلی با صورتی کاملا برافروخته نفرت تاریخی دنیای شرق را مقابل استثمار غرب به نمایش می گذارد.

بسکتبال امروزی این تفاوت ها و طرز تلقی های با رنگ و لعاب سیاسی را از میان برداشته تا جایی که دیگر سیاهان در NBA حق و حقوق خاص خودشان را دارند و البته می توانند در کنار مهارت های فردی، شکل و شمایل مختص هر دوره NBA را به بسکتبال دنیا عرضه کنند.

NCAA

بچه خوش تیپ های ایرانی اما در آمریکا، اصالت رفتاری خود را حفظ کرده اند. حامد حدادی و ارسلان کاظمی دو بازیکن شرقی در NBA و NCAA قیافه های محجوب و نجیب ایرانی را در میان قیافه های ملل به نمایش گذاشته اند. حامد در این پنج سال در NBA انواع و اقسام تیپ ها را زده حتی در ایران در سریال مختارنامه نقش یحیی بن زمزم را با صورت پر از ریش بازی کرد که تصویری متفاوت از بسکتبالیست NBA است. حدادی با ریش، عکسی در کنار احسان حدادی پرتابگر دیسک المپیکی ایران دارد.

او در NBA بارها ریشش را کم و زیاد کرد و بسیاری مواقع دور ریشش خط انداخت تا صورتش خاص تر نمایان شود. مدل ریش ارسلان کاظمی اما این روزها بیشتر شبیه ریش بازیکنان اسپانیایی است. پائو گسول زمانی که به ممفیس رفته بود، مدل ریش الان ارسلان را داشت. مارگ گسول برادر پائو هم با ریش های بلندتر بازی می کند.

NCAA

صمد نیکخواه بهرامی نیز در ایران با چهره ای متفاوت از دوره های قبل دیده می شود. مدل ریش او نیز مثال بازیکنان اسپانیایی است و معمولا گونه های او را بدون آنکارد پوشانده است. در بین بازیکنان مطرح دنیا که ریشی شبیه گسول دارند، می توان خوان کارلوس ناوارو هموطن پائو در تیم بارسلونا را پیدا کرد.

ستاره های دیگری در NBA با ریش های بلند بازی می کنند. لبران جیمز در میامی و در تصاویری که با ریش و هدبند سفیدش دیده می شود، مشهورتر از سایر قیافه هایی است که روبروی عکاسان قرار می گیرد! برای پیدا کردن جیمز هاردن در المپیک لندن کسی کار سختی نداشت، چون موهای کوتاه و ریش بلند، او را از سایرین متمایز کرده بود. بسکتبال در این صد و اندی سال که از ابداعش توسط جیمز نایسمیت می گذرد، نه تنها در ابعاد زمین، الگوهای فنی و تاکتیکی بلکه در نوع پوشش البسه و شکل و شمایل بازیکنان تغییرات زیادی داشته است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
AFGHANISTAN
10:52 - 1392/06/24
سلام اسممن عصمت است ویک مشکل داشتم چی کار کنم که قد بلند داشته باشم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر