به‌روزرسانی چهار محصول تویوتا برای سال 2017
۴۳۸۵۴۵
۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
۱۱۲۱
تویوتا چهار محصول خود شامل مدل‌های یاریس، آئوریس، ورسو و آونسیس را برای سال 2017 با برخی تغییرات ظاهری، پیشرفت‌های تکنولوژیک و ویژگی‌های دیگر برای بازار اروپا به‌روزرسانی کرده است. در این به‌روزرسانی برای همهٔ این چهار خودرو یک رنگ قرمز جدید با نام قرمز توکیو ارائه شده است.
وب سایت پدال - امیر دهقان: تویوتا چهار محصول خود شامل مدل‌های یاریس، آئوریس، ورسو و آونسیس را برای سال 2017 با برخی تغییرات ظاهری، پیشرفت‌های تکنولوژیک و ویژگی‌های دیگر برای بازار اروپا به‌روزرسانی کرده است. در این به‌روزرسانی برای همهٔ این چهار خودرو یک رنگ قرمز جدید با نام قرمز توکیو ارائه شده است.

 به‌روزرسانی چهار محصول تویوتا برای سال 2017

بررسی خودروها را با یاریس 2017 شروع می‌کنیم. برای این خودرو دو تم بیرونی تک‌رنگ و دورنگ ارائه شده است که در نمونهٔ دوم، رنگ قرمز بدنه با رنگ مشکی قسمت انتهایی سقف، ستون A، آینه‌های جانبی و لبهٔ کاپوت در تضاد است.

 به‌روزرسانی چهار محصول تویوتا برای سال 2017

برای آئوریس 2017 رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی، صندلی‌های اسپرت و تودوزی آلکانترای مشکی‌رنگ ارائه شده است. به‌روزرسانی‌های دیگر این خودرو برای سال 2017 شامل ارائهٔ پکیج ایمنی تویوتا به‌صورت استاندارد می‌شود که سیستم هشدار پیش از برخورد، هشدار خروج از خط، نوربالای خودکار و شناسایی علائم رانندگی را به خودرو اضافه کرده است.

 به‌روزرسانی چهار محصول تویوتا برای سال 2017

برای MPV ورسو 2017 نیز تودوزی داخلی جدید در سراسر کابین به همراه با دوخت قرمزرنگ در نظر گرفته شده است درحالی‌که مجموعه‌ای از رینگ‌های 17 اینچی جدید هم به لیست آپشن‌های آن اضافه شده است. و درنهایت به سدان آونسیس می‌رسیم که کمترین به‌روزرسانی را در بین این چهار خودرو دریافت کرده و برای آن رینگ‌های 18 اینچی ارائه شده است.

 به‌روزرسانی چهار محصول تویوتا برای سال 2017

خریداران اروپایی می‌توانند این چهار محصول بروز شدهٔ تویوتا را از همین ماه خریداری کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج