تهمینه میلانی نگارش فیلمنامه اش را تمام کرد
۴۴۸۲۵۳
۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
۱۵۸۹ 
کارگردان فیلم سینمایی «ملی و راه‌‏های نرفته‌اش» نگارش سناریوی «ما اتفاقی هستیم که افتاده‌ایم» را که در ژانر روان‏شناختی نگاشته شده است، به پایان رساند.
روزنامه صبا: کارگردان فیلم سینمایی «ملی و راه‌‏های نرفته‌اش» نگارش سناریوی «ما اتفاقی هستیم که افتاده‌ایم» را که در ژانر روان‏شناختی نگاشته شده است، به پایان رساند.
 
تهمینه میلانی نگارش «ما اتفاقی هستیم که افتاده‌ایم» را تمام کرد

میلانی به‏‌تازگی فیلمبرداری «ملی و راه‏‌های نرفته‌اش» را به پایان رسانده است که در این اثر میلاد کی‏‌مرام،ماهور الوند، ادیب قریب، السا فیروزآذر،جمشید هاشم‌پور،افسراسدی،جمشید جهانزاده، فرزانه نشاط‏‌خواه،ستاره اسکندری،سارا خویینی‌ها،مسعود فروتن و فلور نظری به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان فیلم «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» آمده است: «ملیحه دختر زیبا و بی‌‏‏تجربه‌ای است که در مسیر کلاس خیاطی، عاشق سیامک، مرد جوان و خوش‌‏چهره‌ می‏شود. او با وجود مخالفت‌های خانواده با سیامک ازدواج می‏کند. سیامک که به‏‌لحاظ فرهنگی تفاوت بسیاری با ملیحه دارد، با آ‏ن‏که به او علاقه‏‌مند است، به‏‌مرور زمان خشونت خود را ابتدا با تخریب شخصیت و در ادامه، نابود کردن اتکا به نفس ملیحه آشکار می‌سازد. ملیحه که از ازدواج خودخواسته سر خورده است و نمی‌خواهد خانواده خود را بیش از این آزاد دهد، در صدد یافتن راهی است تا از این مخمصه نجات یابد.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج