آمریکایی ها ترامپ را بدتر از اوباما می دانند
۴۶۱۰۹۸
۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۱
۳۵۶۲
نظرسنجی:
نتایج نظرسنجی صورت گرفته توسط دانشگاه آمریکایی'کویین ایپیاک' نشانگر آن است که 'دونالد ترامپ' در حالی قدرت را در 20 ژانویه در دست می گیرد که بیشتر آمریکایی ها او را بدتر از 'باراک اوباما' رییس جمهوری کنونی آمریکا می‌دانند.
خبرگزاری ایسنا: نتایج نظرسنجی صورت گرفته توسط دانشگاه آمریکایی'کویین ایپیاک' نشانگر آن است که 'دونالد ترامپ' در حالی قدرت را در 20 ژانویه در دست می گیرد که بیشتر آمریکایی ها او را بدتر از 'باراک اوباما' رییس جمهوری کنونی آمریکا می‌دانند.

براساس نتایج این نظرسنجی که روز چهارشنبه در روزنامه انگلیسی مترو منتشر شد، 45 درصد از آمریکایی‌ها که مورد پرسش قرارگرفته‌اند، بر این عقیده بوده اند که ترامپ به‌اندازه اوباما در کارش خوب نخواهد بود.

براساس این نظرسنجی، 34 درصد از آمریکایی‌ها فکر می‌کنند دونالد ترامپ، نسبت به باراک اوباما قابلیت‌های بهتری دارد و 15 درصد از آنها نیز بر این باور بوده‌اند که توان اجرایی آنها برابر است.

اما براساس نتایج این نظرسنجی، میزان محبوبیت اوباما در حال حاضر 55 درصد است و این حالی‌ است که این میزان برای ترامپ در حدود 37 درصد است که خبر چندان خوبی برای این میلیاردر جنجالی که قرار است سکان دولت آمریکا را در دست بگیرد، نیست.

در این نظرسنجی، تنها 12 درصد از کسانی که مورد پرسش قرار گرفته‌اند، باور دارند که ترامپ رییس جمهوری بزرگی خواهد بود، 30 درصد گفته‌اند که رییس جمهوری خوبی خواهد بود؛ 20 درصد گفته‌اند که رییس جمهوری چندان خوبی نخواهد بود و 32 درصد گفته‌اند که او رییس جمهوری بدی در آینده خواهد بود.

بدین ترتیب، 52 درصد از آمریکایی هایی که در این نظرسنجی شرکت داشته اند، باور دارند که ترامپ رییس جمهوری خوبی برای کشورشان نخواهد بود.

همچنین 49 درصد از کسانی که در این نظرسنجی شرکت داشته‌اند، باور داشته‌اند که ترامپ کشور آمریکا را به مسیری اشتباه هدایت خواهد کرد. در حالی‌که 45 درصد از این افراد معتقد بودند که ترامپ کشور را در آینده درست هدایت می‌کند.

به نوشته روزنامه مترو، 'تام مولی ' از متصدیان بخش نظرسنجی دانشگاه 'کویین ایپیاک ' ( The Quinnipiac University Poll ) می گوید: باراک اوباما در حالی کاخ سفید را ترک می‌کند که محبوبیتش بسیار بیشتر از ترامپ است .

در این نظرسنجی که نتایج آن روز گذشته ( به‌وقت آمریکا) منتشر شد، از 899 نفری که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت داشته‌اند ، در طی دو روز پنجم و نهم ژانویه، پرسش به‌عمل‌آمده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج