ارتباط مدیرعامل داماش با اختلاس بزرگ مالی
۴۶۳۷۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۳
۳۵۵۲
مديرعامل باشگاه داماش ارتباط مساله ماندن يا رفتنش از اين باشگاه را با پرونده شرکت «امير منصور آريا» رد کرد.
روزنامه مردم سالاری: مديرعامل باشگاه داماش ارتباط مساله ماندن يا رفتنش از اين باشگاه را با پرونده شرکت «امير منصور آريا» رد کرد.

امير عابديني، درباره آخرين وضعيت باشگاه داماش، گفت: در نشستي که با قويدل داشتم، به راهکارهاي مختلفي فکر کرديم و به اين نتيجه‌ رسيديم که فرد ثالثي پيدا شود که با توافق داماش را بخرد.

وي ادامه داد: تنها مشکل مالي داماش را به اين روزگار دچار کرده است. ما اکنون در شرايط بحراني به سر مي‌بريم و سيستم‌ مالک فعلي قادر به پرداخت مطالبات نيست. من پاي حرفي که زده‌ام ايستاده‌ام، اگر قويدل ديون باشگاه را پرداخت کند. من هم به دنبال راهکاري مي‌گردم که با اجازه دستگاه قضايي داماش را به فرد ثالثي بفروشيم.

عابديني همچنين گفت: من نمي‌توانم به سادگي از باشگاه کنار بروم و مالک فعلي هم نمي‌تواند مديرعامل تعيين کند، چون در واقع مالک نيست. داماش به صورت يک شرکت ثبت نشده است که سرمايه‌گذار فعلي بتواند خود را مالک بداند. با اين وضعيت داماش در فصل آينده نمي‌تواند در ليگ برتر بماند. بر اساس قرارداد فعلي سرمايه‌گذار بايد ديون را پرداخت کند و باشگاه به نامش شود.

مديرعامل باشگاه داماش در ادامه گفت: با خريد و فروش يک يا دو خودرو و تامين 500 ميليون تومان نمي‌شود تيمداري کرد!

وي همچنين گفت: قويدل گفته است 900 ميليون توماني که تاکنون براي داماش هزينه کرده را به او پس بدهند تا از داماش برود. البته اين حرف او تا حدودي به حق است، اما مساله اين است که او بايد بدهي‌هايش را پرداخت کند.

عابديني در ادامه درباره شايعه‌ ارتباط فشارها براي برکناري او از داماش با پرونده‌ شرکت «امير منصور آريا» ، گفت: من به همراه مقامات قضايي به زندان اوين رفتم تا مجوز واگذاري داماش را بگيرم. من که مثل برخي از آقايان يک سال در زندان نبودم.

پرونده‌ شرکت امير منصور آريا 12 هزار صفحه داشت که حتي يک کلمه هم از من در آن نامي برده نشده است. پس من آدم سالمي هستم. 32 سال است که در اين کشور مديريت مي‌کنم، اما برخي اراجيف مي‌بافند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج