درمان چاقي موضعي با ســـوزن
۴۷۷۴
۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۲
۲۲۰۶۸
طب سنتی
طب سوزني چين يكي از شيوه‌هاي درماني طب مكمل در جهان است كه امروزه توسط بسياري از مردم جهان براي درمان بيماري‌ها و همين‌طور كاهش وزن، مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
برترین مجله اینترنتی ایران
طب سوزني چين يكي از شيوه‌هاي درماني طب مكمل در جهان است كه امروزه توسط بسياري از مردم جهان براي درمان بيماري‌ها و همين‌طور كاهش وزن، مورد استفاده قرار مي‌گيرد. يكي از ويژگي‌هاي اين شيوه درماني در درمان چاقي تاثير، خاصيت درمان موضعي چاقي از اندام‌هاي بدن است. در حقيقت موفقيت درمان چاقي موضعي يا سلوليت در اين شيوه درماني سال‌هاست كه در دنياي پزشكي ثابت شده است.

در شيوه درماني طب سوزني چين درمانگر با ارائه سوزن‌هاي يك بار مصرف بسيار نازك به نقاطي خاص از بدن براي درمان چاقي موضعي در افراد اقدام مي‌كند. در حقيقت درمانگر با ايجاد التهاب در ناحيه مربوطه به توليد فيبرهاي كلاژني در آن ناحيه پرداخته و در نهايت موجب جمع شدن چربي‌ها در ناحيه تحت درمان مي‌شود. علاوه بر اين شيوه كه با دريافت سوزن همراه است در طب سوزني شيوه ديگري نيز وجود دارد كه بدون سوزن انجام مي‌شود. به اين ترتيب كه درمانگر با كمك ابزاري كه به آن «گوآشا» گفته مي‌شود ناحيه مورد نظر را تحريك كرده و با اين كار به درمان موضعي آن ناحيه كمك مي‌كند.

درمان چاقي موضعي در طب سوزني به لحاظ ساختار و عملكرد، شبيه شيوه مزوتراپي است كه امروزه يكي از شيوه‌هاي رايج درماني در طب كنوني است. طب سوزني در حقيقت با همان ساختار اما به‌طور كاملا طبيعي به درمان چاقي مي‌پردازد. در حقيقت طب سوزني از جمله شيوه‌هاي درماني است كه نه‌تنها در درمان چاقي عمومي بدن موفق عمل كرده بلكه در درمان موضعي چاقي و كاهش وزن نيز نتايج چشمگيري را به جامعه پزشكي ارائه كرده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج